ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 06:20

Policia aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim

Policia aksion në Vlorë, 7 në pranga, 2 ishin në kërkim
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:25
Policia e Vlorës njofton se ka arrestuar 7 persona, dy prej të cilëve ishin në kërkim, ndërsa 5 janë prangosur në kushtet e flagrancës. Uniformat e qytetit bregdetar njoftojnë se të arrestuarit janë prangosur, pasi ...

Arrestohet në Shqipëri luftëtari rus i ISIS-it, erdhi si emigrant i paligjshëm
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.
Top Channel | 12-Jul-2019 09:13
Policia e Shtetit ka arrestuar një shtetas rus, luftëtar i ISIS-it, që ishte fshehur në Shqipëri. Në pranga ka rënë shtetasi R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk, Rusi, me qëllime ekstradimit drejt vendit të tij.

Luftoi për ISIS në Siri, arrestohet në Tiranë terroristi rus
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 09:01
TIRANE Policia e Shtetit bën me dije se ka arrestuar një shtetas rus, me qëllim ekstradimi drejt shtetit të Rusisë. R.M 34 vjeç është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në ...

VIDEO: Arrestohet në Tiranë 34-vjeçari rus i kërkuar për terrorizëm
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:11
Drejtoria e Antiterrorit në policinë e shtetit ka arrestuar në Tiranë një 34-vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Kapja e tij u bë pas një pune disamujore. I arrestuari është shtetasi R. M., ...

Arrestohet 25-vjeçari, ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.
Top Channel | 11-Jul-2019 16:32
Një tjetër shtetas shqiptar është arrestuar me qëllim ekstradimi drejt Italisë.

Antiterrori arreston luftëtarin rus të ISIS që fshihej në Shqipëri/ VIDEO
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 09:21
Arrestohet nga policia shqiptare një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. – R. M., 34 vjeç, lindur dhe banues në Norilsk të Rusisë u arrestuar nga drejtoria e antiterrorist në raport me ...

I dënuar në Itali për vjedhje me dhunë, kapet 25-vjeçari në Durrës
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:03
DURRËS Policia e Durrësit ka vënë në pranga një 25-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 6 vjet e 10 muaj e 22 ditë burgim, për kryerjen e veprës penale “Vjedhje me dhunë ”. Strukturat e Drejtorisë ...

U përplas me armë për trafik droge,skraparlliu kapet pas 4 vitesh
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:14
SKRAPAR Sot, një 41-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Skraparit Ai quhet Fatri Ibro, banues në fshatin Nikollarë të Skraparit. Ai ishte shpallur në kërkim prej 4-vjetësh për “Vrasje me dashje, të mbetur në ...

“Luftë” plumbash për drogë, kapet pas 4 vitesh skraparliu
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:10
Policia e Skraparit ka arrestuar një 41-vjeçar të shpallur në kërkim për prodhim e shitje narkotikësh dhe vrasje të mbetur në tentativë. Në pranga ka rënë shtetasi F. I., banues në Nikollarë të Skraparit, i cili bashkë ...

Një rus arrestohet në Tiranë për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 09:29
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet rusi i akuzuar për terrorizëm, luftoi më ISIS
Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Në Qershor të vitit 2013 ky shtetas është larguar nga Rusia për në ...
Telegraf | 12-Jul-2019 09:01
Lokalizohet, identifikohet dhe arrestohet me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, një 34 – vjeçar rus i kërkuar për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste”. Në Qershor të vitit 2013 ky shtetas është larguar nga Rusia për në ...

Vrau fqinjin, arrestohet 55 vjeçari në Dukagjin
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.
Top Channel | 11-Jul-2019 11:43
Nike Lulashi, 55 vjeç, është arrestuar në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, për shkak se më 18 shtator të vitit të kaluar vrau fqinjin e tij, Tahir Bajraktarin.

Në kërkim ndërkombëtar, Interpol arreston 25-vjeçarin nga Durrësi
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...
Telegraf | 11-Jul-2019 16:34
Është arrestuar në Durrës shtetasi me iniciale R.T., 25 vjeç, i cili rezultonte i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas një dënimi të dhënë nga drejtësia italiane për veprën penale “Vjedhje me dhunë”. Ndalimi u krye nga ...

Përplasja me armë për drogën që transportohej me mushka, pranga Fatri Ibros
Arrestohet në Skrapar një 41 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Fatri ibro, 41 vjeç, banues në fshatin Nikollarë kishte 4 vite që kërkohej si I akuzuar nga drejtësia për “Vrasje me dashje, ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 15:29
Arrestohet në Skrapar një 41 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim për disa vepra penale. Fatri ibro, 41 vjeç, banues në fshatin Nikollarë kishte 4 vite që kërkohej si I akuzuar nga drejtësia për “Vrasje me dashje, ...

Vrau një vit më parë, policia arreston 55-vjecarin nga Tropoja
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 10:27
Një 55-vjecar i shpallur në kërkim për vrasje ka rënë në pranat e policisë mbrëmjen e së mërkurës. Arrestimi është kryer nga strukturat e Komisariatit të Policisë Shkodër në fshatin Bregu Lumit, në Dukagjin, ndersa i ...

(VIDEO) Arrestohet në Tiranë terroristi rus
Policia e Shtetit arrestoi një rus me qëllim ekstradimin drejt shtetit të Rusisë. 34-vjeçari R.M. është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në Siri. Uniformat blu bëjnë me ...
Lapsi | 12-Jul-2019 09:25
Policia e Shtetit arrestoi një rus me qëllim ekstradimin drejt shtetit të Rusisë. 34-vjeçari R.M. është dënuar nga gjykata ruse për pjesëmarrje në organizatë kriminale, pasi ka luftuar në Siri. Uniformat blu bëjnë me ...

Përmet/ Në kërkim për tentativë vrasje, arrestohet 41 vjeçari
Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike nga Skrapari ...
Telegraf | 11-Jul-2019 15:10
Eshtë arrestuar nga policia në Skrapar një 41 vjeçar i shpallur në kërkim për prodhim narkotikësh dhe tantativë vrasjeje. Ky shtetas dyshohet se bashkë me dy vllezërit e tij po transportonin lëndë narkotike nga Skrapari ...

Kërkohej për terrorizëm, arrestohet 34-vjeçari rus
Drejtoria e Antiterrorit në Policinë e Shtetit, duke koordinuar veprimet me shërbimet ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, arrestoi me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, shtetasin R. M., 34 vjeç, lindur dhe ...
TV Klan | 12-Jul-2019 09:17
Drejtoria e Antiterrorit në Policinë e Shtetit, duke koordinuar veprimet me shërbimet ligjzbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, arrestoi me qëllim ekstradimin drejt Rusisë, shtetasin R. M., 34 vjeç, lindur dhe ...

Tiranë, arrestohet një rus për terrorizëm
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 10:59
Policia e Shtetit në Shqipëri në bashkëpunim me agjencitë ligj zbatuese partnere dhe ato të inteligjencës, ka vënë në pranga një 34-vjeçar rus të kërkuar për terrorizëm. I arrestuari që do të ekstradohet drejt Rusisë ...

Arrestohet në Shqipëri, ish-luftëtari rus i ISIS
Një 34-vjeçar rus i shpallur në kërkim nga Interopol Moska është arrestuar në Shqipëri, me qellim ekstradimin drejt Rusisë. I shumëkërkuari për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste” u lokalizua dhe u vu në pranga në ...
ABCNews | 12-Jul-2019 09:11
Një 34-vjeçar rus i shpallur në kërkim nga Interopol Moska është arrestuar në Shqipëri, me qellim ekstradimin drejt Rusisë. I shumëkërkuari për “Pjesëmarrje në organizatë terroriste” u lokalizua dhe u vu në pranga në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved