ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 22:06

Partizani milioner, por kampioni i Kosovës ia kalon

Partizani milioner, por kampioni i Kosovës ia kalon
UEFA ka zyrtarizuar shifrat që do të marrin klubet nga pjesëmarrja në kupat e Evropës dhe te Partizani po festojnë, pasi veç për titullin kampion shkojnë në arkat e klubit 260 mijë euro. Pjesëmarrja në raundin e parë të ...
Zeri | 12-Jul-2019 15:56
UEFA ka zyrtarizuar shifrat që do të marrin klubet nga pjesëmarrja në kupat e Evropës dhe te Partizani po festojnë, pasi veç për titullin kampion shkojnë në arkat e klubit 260 mijë euro. Pjesëmarrja në raundin e parë të ...

Teuta mundet 0-3 në Letoni nga Ventspilsi
Ventspilsi i Letonisë duket se ua ka marrë dorën skuadrave shqiptare. Letonezët kanë mundur të enjten pasdite në fushën e tyre Teutën me rezultatin 3-0, në takim e parë të turit të parë të Ligës së Evropës. Pjesa e ...
RTSH | 12-Jul-2019 09:51
Ventspilsi i Letonisë duket se ua ka marrë dorën skuadrave shqiptare. Letonezët kanë mundur të enjten pasdite në fushën e tyre Teutën me rezultatin 3-0, në takim e parë të turit të parë të Ligës së Evropës. Pjesa e ...

Laçi premton, por vetëm barazim 1-1 me izraelitët
Laçi ka marrë vetëm një barazim 1-1 të enjten në ndeshjen e parë të turit të parë të Ligës së Evropës përballë izraelitëve të Hapoel Biir Shevës. Pjesa e parë e ndeshjes së luajtur të enjten në mbrëmje në Stadiumin e ...
RTSH | 12-Jul-2019 09:44
Laçi ka marrë vetëm një barazim 1-1 të enjten në ndeshjen e parë të turit të parë të Ligës së Evropës përballë izraelitëve të Hapoel Biir Shevës. Pjesa e parë e ndeshjes së luajtur të enjten në mbrëmje në Stadiumin e ...

Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e ...
Top Channel | 12-Jul-2019 01:09
Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e ...

Arsenali me ofertë serioze për Ceballos, Milani i bën problem
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 09:21
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

Eliminatoret e Europa League, Laçi nuk ruan dot avantazhin ndaj Beer Sheva-s
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

Kukësi shkëlqen një pjesë loje, pastaj kapitullon pa kushte
Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0. Një rezultat i papritur po të merren në ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 21:04
Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0. Një rezultat i papritur po të merren në ...

Laçi barazon me Hapoel
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...
ABCNews | 11-Jul-2019 21:31
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...

Kukësi mundet thellë në transfertën ndaj Debrecenit
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...

Kukësi pëson humbje të thellë te Debreceni
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:04
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...

Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 19:36
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...

VIDEO: Laçi barazon përballë Hapoel Ber Sheva, kualifikimi vendoset në Izrael!
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 19:28
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...

Kukësi me dy fytyra ndaj Debrecenit, në pjesën e dytë shthuret e pëson 3 gola
Kukësi i bëri të ëndërrojnë tifozët në pjesën e parë të lojës në takimin kundër Debrecenit, kurse në të dytën zhgënjeu jo pak dhe mbylli takimin në disavatazh 3-0. Një humbje e thellë kjo, që ua bën gati të pamundur ...
Politiko | 11-Jul-2019 21:21
Kukësi i bëri të ëndërrojnë tifozët në pjesën e parë të lojës në takimin kundër Debrecenit, kurse në të dytën zhgënjeu jo pak dhe mbylli takimin në disavatazh 3-0. Një humbje e thellë kjo, që ua bën gati të pamundur ...

Teuta humbet 3-0 në Letoni, praktikisht e eliminuar nga Europa
Teuta ishte skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa luajti sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka parë veten ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 18:39
Teuta ishte skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa luajti sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka parë veten ...

E.League/Laçi trondit Hapoelin, e mbyll pjesën e parë në epërsi
Laçi luan përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i ka bërë kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës e kanë mbyllur pjesën e parë në avantazh, teksa kanë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 18:18
Laçi luan përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i ka bërë kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës e kanë mbyllur pjesën e parë në avantazh, teksa kanë ...

Europa League/Pjesa e parë, Teuta në disavantazh ndaj Ventspilsit
Teuta është skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa po luan sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka parë veten ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:32
Teuta është skuadra e parë e superligës që zbret sot në fushë, ndërsa po luan sfidën e parë të vlefshme për Ligën e Europës kundër lituanezëve të Ventspilsit. Skuadra e drejtuar nga Blendi Shkëmbi e ka parë veten ...

Shqiptarët në Europa League/ Sot luajnë Kukësi, Laçi dhe Teuta
Pas Partizanit si e vetmja skuadër shqiptare në raundet eliminatore të Champions League, mbrëmjen e sotme në fushën e blertë do të zbresin tre klube të Superligës.
Top Channel | 11-Jul-2019 15:44
Pas Partizanit si e vetmja skuadër shqiptare në raundet eliminatore të Champions League, mbrëmjen e sotme në fushën e blertë do të zbresin tre klube të Superligës.

Laçi barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 19:40
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...

VIDEO: Teuta në tapet, Ventspils e mposht me mjaft lehtësi në takimin e parë!
Teuta ka bërë një paraqitje zhgënjyese në takimin e parë për eleminatoret e “Europa League” kundër skuadrës së Ventspils. Bregdetarët e udhëhequr nga trajneri, Bledi Shkëmbi, u mposhtën me rezultatin e thellë 3-0 në ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 18:40
Teuta ka bërë një paraqitje zhgënjyese në takimin e parë për eleminatoret e “Europa League” kundër skuadrës së Ventspils. Bregdetarët e udhëhequr nga trajneri, Bledi Shkëmbi, u mposhtën me rezultatin e thellë 3-0 në ...

Kualifikueset e Europa League
Laçi barazoi 1 – 1 në shtëpi në përballjen e parë të Europa League me Hapoel Beer Sheva, një ndeshje që edhe mund ta kishte fituar. Kurbinasit realizuan shumë shpejt me Nwabueze pas 3 minutash lojë. Laçi pati mundësi të ...
TV Klan | 11-Jul-2019 20:25
Laçi barazoi 1 – 1 në shtëpi në përballjen e parë të Europa League me Hapoel Beer Sheva, një ndeshje që edhe mund ta kishte fituar. Kurbinasit realizuan shumë shpejt me Nwabueze pas 3 minutash lojë. Laçi pati mundësi të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved