ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/11/2019 20:35

Plane për plazh? Ja surprizat e motit

Plane për plazh? Ja surprizat e motit
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:57
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...

Të dielën sërish shi/ E premtja dhe e shtuna, kohë e mirë për plazh
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu.
Top Channel | 11-Jul-2019 15:29
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu.

Mos bëni plane për plazh në fundjavë, ja si pritet të jetë moti
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...
Telegraf | 11-Jul-2019 16:46
Sinoptikanët parashikojnë që deri të shtunën koha të jetë shumë e mirë për plazh me temperatura deri në 32 gradë, por të dielën rikthehet shiu. “Në Kuçovë era shënoi shpejtësi 30 metra për sekondë. Qarqet më të goditura ...

Parashikimi i motit për sot 12 korrik 2019
RESHJET Gjatë ditës së sotme nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e enjte dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 22 / 29 °C në vendet e ulëta: 21 / 29 °C në vendet malore: ...
Telegraf | 11-Jul-2019 13:36
RESHJET Gjatë ditës së sotme nuk priten reshje. TEMPERATURAT Nesër (e enjte dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 22 / 29 °C në vendet e ulëta: 21 / 29 °C në vendet malore: ...

Ulen temperaturat, tjetër stuhi në fundjavë
Situata e paqëndrueshme e motit do të vijojë të jetë prezente edhe në ditët e ardhshme. Metereologët flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius, ndërsa theksojnë se ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:04
Situata e paqëndrueshme e motit do të vijojë të jetë prezente edhe në ditët e ardhshme. Metereologët flasin për temperatura më të ulëta se më parë, që nuk shkojnë më shumë se 30 gradë celsius, ndërsa theksojnë se ...

Moti për ditën e sotme, 11 korrik 2019
Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ...
Telegraf | 11-Jul-2019 09:49
Orët e para të ditës paraqiten me kthjellime dhe vranësira, ku më të dukshme vranësirat mbeten në zonat malore. Parashikohet që edhe pasditja të vijojë në të njëjtat kushte atmosferike. Sipas MeteoAlb, temperaturat e ...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme, përgatiteni çadrat
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:17
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i meterologëve
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...
Zeri | 11-Jul-2019 21:04
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...

Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
Mot pjesërisht me diell dhe vranësira të shpërndara pritet të marrë në dy ditët në vijim në vend, sipas parashikimi të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës. Temperaturat minimale do të ulen nën vlerat e mesatareve ...
Koha.net | 12-Oct-2016 16:40
Mot pjesërisht me diell dhe vranësira të shpërndara pritet të marrë në dy ditët në vijim në vend, sipas parashikimi të Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës. Temperaturat minimale do të ulen nën vlerat e mesatareve ...

Lajm aspak i mirë për ju që dëshironi të shkoni për pushime në Shqipëri
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...
Lajminet | 11-Jul-2019 21:01
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim.Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...
InFokusi | 11-Jul-2019 21:01
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim.Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...

Reshje shiu edhe në fundjave. Parashikimi në vijim
Edhe pse jemi në muajin korrik, pra në mes të sezonit veror, temperaturat kanë pësuar një rënie të ndjeshme, ku gjatë ditëve të fundit kemi pasur dhe reshje shiu. Meteorologia Adiola Bani, tregoi për ReporT Tv, se si do ...
Saranda Web | 11-Jul-2019 20:59
Edhe pse jemi në muajin korrik, pra në mes të sezonit veror, temperaturat kanë pësuar një rënie të ndjeshme, ku gjatë ditëve të fundit kemi pasur dhe reshje shiu. Meteorologia Adiola Bani, tregoi për ReporT Tv, se si do ...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i meterologëve
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...
Gazeta Monitor | 11-Jul-2019 20:58
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i meterologëve
Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 gradë. Parashikimi i detajuar: 12.07.2019 – Pjesërisht vranët, me intervale më të ...
Lajminet | 11-Jul-2019 20:55
Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 gradë. Parashikimi i detajuar: 12.07.2019 – Pjesërisht vranët, me intervale më të ...

Deri kur do vazhdojnë reshjet e shiut: Ky është parashikimi i motit
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 20:52
Meterologët paralajmërojnë mot të vranët dhe me shi edhe gjatë dy ditëve në vijim. Siç njofton Prishtina Weather temperaturat maksimale gjatë së premtës dhe së shtunës do të jenë 27 gradë Celsius, ndërsa ato minimale 7 ...

Sërish priten stuhi në Shqipëri, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:33
Sipas meteorologëve e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta dhe një tjetër stuhi. “Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe ...

Moti, e enjte 11 korrik 2019!
Qarkullimi i masave ajrore me origjinë kontinentale ka bërë që moti në Shqipëri gjatë këtyre ditëve të jetë i paqëndrueshëm. Po kështu edhe temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme, sidomos ato minimale. Për këtë të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 08:57
Qarkullimi i masave ajrore me origjinë kontinentale ka bërë që moti në Shqipëri gjatë këtyre ditëve të jetë i paqëndrueshëm. Po kështu edhe temperaturat kanë pësuar ulje të ndjeshme, sidomos ato minimale. Për këtë të ...

Sërish priten stuhi në Shqipëri, meteorologët paralajmërojnë erëra të forta
“Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe afatshkurtër shiu. Pasditja e së shtunës, orët e vona parashikohet që të jetë me rrebeshe shiu dhe ...
Lajminet | 11-Jul-2019 20:07
“Dita e nesërme deri në pasdite do vijojë me kthjellime, por pasditja në zonat veriore dhe lindore do të sjellë rrebeshe afatshkurtër shiu. Pasditja e së shtunës, orët e vona parashikohet që të jetë me rrebeshe shiu dhe ...

‘Ferri’ i stuhive të forta nuk largohet nga Shqipëria! Mësoni sesi parashikohet moti për këtë fundjavë
Stuhia dhe reshjet e shiut do të na shoqërojnë deri mesin e javës së ardhshme. Metereologët flasin për një situatë të paqëndrueshme të motit, ndërsa theksojnë se e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 19:48
Stuhia dhe reshjet e shiut do të na shoqërojnë deri mesin e javës së ardhshme. Metereologët flasin për një situatë të paqëndrueshme të motit, ndërsa theksojnë se e shtuna në mbrëmje do të risjellë sërish erëra të forta ...

Të dielën rikthehet shiu
Një ditë më parë në vendin tonë, një stuhi shiu dhe ere, ka pushtuar shumë qytete duke sjellë edhe probleme të mëdha. Sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë i qëndrueshëm dhe me diell deri të shtunën, ...
Dritare | 11-Jul-2019 19:17
Një ditë më parë në vendin tonë, një stuhi shiu dhe ere, ka pushtuar shumë qytete duke sjellë edhe probleme të mëdha. Sipas Sherbimit Meteorologjik Ushtarak, moti do të jetë i qëndrueshëm dhe me diell deri të shtunën, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved