ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Mundo Deportivo: Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann

Mundo Deportivo: Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 23:59
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...

Griezmann pritet të zyrtarizohet tek Barcelona
Sulmuesi francez Antoine Griezmann mund të firmosë për Barcelonën javën e ardhshme. Mediat në Spanje e bëjnë fakt të kryer kalimin e 27-vjeçarit tek katalanasit. Zyrtarizimi i Antoine Griezmann si lojtar i Barcelonës ...
ABCNews | 11-Jul-2019 22:33
Sulmuesi francez Antoine Griezmann mund të firmosë për Barcelonën javën e ardhshme. Mediat në Spanje e bëjnë fakt të kryer kalimin e 27-vjeçarit tek katalanasit. Zyrtarizimi i Antoine Griezmann si lojtar i Barcelonës ...

Xavi: “Neymar do të ishte blerje fantastike për Barcelonën”
Xavi mendon se Barcelona do të përfitonte shumë në aspektin futbollistik me kthimin e Neymar Junior në “Camp Nou”. PSG zyrtarisht ka njoftuar se janë të gatshëm ta shesin 27-vjeçarin që për dy sezone ka bërë 58 ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:53
Xavi mendon se Barcelona do të përfitonte shumë në aspektin futbollistik me kthimin e Neymar Junior në “Camp Nou”. PSG zyrtarisht ka njoftuar se janë të gatshëm ta shesin 27-vjeçarin që për dy sezone ka bërë 58 ...

Barcelona paguan klauzolën për Griezmanin
Drejtuesit e klubit të Barcelonës kanë realizuar këtë të enjte procesin e transfertës së shumës prej 120 milionë euro në llogari të Atletico Madrid, duke paguar kështu klauzolën e transferimit të sulmuesit francez ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 23:29
Drejtuesit e klubit të Barcelonës kanë realizuar këtë të enjte procesin e transfertës së shumës prej 120 milionë euro në llogari të Atletico Madrid, duke paguar kështu klauzolën e transferimit të sulmuesit francez ...

I vjen fundi telenovelës Antoine Griezmann Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do...
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 20:42
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...

Barcelona paguan klauzolën e Antoine Griezmann
Udhëheqësit katalunas kanë paguar 120 milionë euro për të liruar Antoine Griezmann nga kontrata e tij me Atletico Madridin. Yllit të Athletico Madridit, i cili ka shumë kohë që po kërkohet nga Barcelona sot ka filluar ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 20:33
Udhëheqësit katalunas kanë paguar 120 milionë euro për të liruar Antoine Griezmann nga kontrata e tij me Atletico Madridin. Yllit të Athletico Madridit, i cili ka shumë kohë që po kërkohet nga Barcelona sot ka filluar ...

I vjen fundi telenovelës Antoine Griezmann
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:28
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...

Barcelona ka paguar klauzolën e Antoine Griezmann
Udhëheqësit katalunas kanë paguar 120 milionë euro për të liruar Antoine Griezmann nga kontrata e tij me Atletico Madridin. Yllit të Athletico Madridit, i cili ka shumë kohë që po kërkohet nga Barcelona sot ka filluar ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 20:25
Udhëheqësit katalunas kanë paguar 120 milionë euro për të liruar Antoine Griezmann nga kontrata e tij me Atletico Madridin. Yllit të Athletico Madridit, i cili ka shumë kohë që po kërkohet nga Barcelona sot ka filluar ...

I vjen fundi telenovelës Antoine Griezmann
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 20:07
Griezmann do të jetë që nesër lojtar i katalunasve dhe do të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare me Barcelonën, që do ta mbajë atë në “Camp Nou” deri më 2024. Ai do të fitojë 235 mijë funte në javë te Barça. 28-vjeçari do të ...

L’Equipe: Barça paguan klauzolën e Griezmann prej 120 milionë euro
Bazuar në një raport nga L’Equipe , Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të premten, ...
Arbresh | 11-Jul-2019 19:55
Bazuar në një raport nga L’Equipe , Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të premten, ...

‘L’Equipe’: Barcelona paguan klauzolën e Neymar
Sipas të përditshmes franceze, ‘L’Equipe’, Barcelona tashmë ka paguar klauzolën e Antoine Griezmann, transmeton . Atletico Madrid e vlerëson lojtarin me 120 milionë euro, shifër kjo që raportohet se është paguar nga ...
Lajminet | 11-Jul-2019 19:48
Sipas të përditshmes franceze, ‘L’Equipe’, Barcelona tashmë ka paguar klauzolën e Antoine Griezmann, transmeton . Atletico Madrid e vlerëson lojtarin me 120 milionë euro, shifër kjo që raportohet se është paguar nga ...

L’Equipe: Barça paguan klauzolën e Griezmann prej 120 milionë euro
Bazuar në një raport nga L’Equipe , Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të premten, ...
Arbresh | 11-Jul-2019 19:48
Bazuar në një raport nga L’Equipe , Barcelona tashmë ka paguar shumën prej 120 milionë euro të klauzolës së Antoine Griezmann. Pagesa është kryer me anë të bankës, prandaj nuk do të jetë efektive deri të premten, ...

Barça paguan klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm
“Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120 milionë euro, ku ...
Albportali | 11-Jul-2019 19:26
“Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120 milionë euro, ku ...

Barça paguan klauzolën e Griezmann, por merr edhe një vendim të çuditshëm
Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120 milionë euro, ku ...
Lexo | 11-Jul-2019 19:23
Telenovela” Griezmann po shkon drejt fundit. Barcelona po bën hapat finale drejt transferimit të lojtarit francez dhe sipas raportimeve të fundit, nesër pritet që të paguhet klauzola e tij me vlerë 120 milionë euro, ku ...

Zyrtarizimi i Griezmann tek Barcelona bëhet të premten?
Skuadra ‘Blaugrana’ duket se është e vendosur që të mbyll marrëveshjen me lojtarin para këtij vikendi. Plani i Barcelonës është që të zyrtarizojë transferimin e lojtarit të premten, raporton ‘Mundo Deportivo’, ...
Lajminet | 11-Jul-2019 18:18
Skuadra ‘Blaugrana’ duket se është e vendosur që të mbyll marrëveshjen me lojtarin para këtij vikendi. Plani i Barcelonës është që të zyrtarizojë transferimin e lojtarit të premten, raporton ‘Mundo Deportivo’, ...

Shtatë lojtarë pritet të largohen nga Barcelona, ja emrat e tyre…
Ernesto Valverde nuk dëshiron që t’i fillojë përgatitjet për sezonin e ri me një numër shumë të madh lojtarësh. Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit që të largojë disa nga lojtarët që nuk kanë garantuar vazhdimësi, tek ...
Lexo | 11-Jul-2019 18:14
Ernesto Valverde nuk dëshiron që t’i fillojë përgatitjet për sezonin e ri me një numër shumë të madh lojtarësh. Trajneri spanjoll i ka kërkuar klubit që të largojë disa nga lojtarët që nuk kanë garantuar vazhdimësi, tek ...

Tifozët s’mund të marrin pjesë në prezantimin e Griezmannit në Barçë
Barcelona pritet që së shpejti t’i paguajë 120 milionë eurot për t’ia shkëputur kontratën Antoine Griezmannit me Atletico Madridin. Sapo ta bëjnë këtë, katalonasit do të fillojnë me përgatitjet për inkuadrimin e ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:11
Barcelona pritet që së shpejti t’i paguajë 120 milionë eurot për t’ia shkëputur kontratën Antoine Griezmannit me Atletico Madridin. Sapo ta bëjnë këtë, katalonasit do të fillojnë me përgatitjet për inkuadrimin e ...

Barcelona mbledh fondet, nesër paguhet klauzola e Griezmann
Antoine Griezmann do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Kampionët aktual të Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e lojtarit francez. Siç ka raportuar e përditshmja katalunase Mundo ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 17:06
Antoine Griezmann do të jetë futbollist i ri i Barcelonës. Kampionët aktual të Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e lojtarit francez. Siç ka raportuar e përditshmja katalunase Mundo ...

Barça nesër do të paguajë transferimin e Griezmann
Klubi katalanas nuk do ta bëjë zyrtare transferimin derisa LaLiga të njoftojë vlefshmërinë e procedurës dhe pagesën prej 120 milion euro, mirëpo sipas gazetës Mundo Deportivo pagesa do të bëhet nesër, transmeton ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 18:09
Klubi katalanas nuk do ta bëjë zyrtare transferimin derisa LaLiga të njoftojë vlefshmërinë e procedurës dhe pagesën prej 120 milion euro, mirëpo sipas gazetës Mundo Deportivo pagesa do të bëhet nesër, transmeton ...

Zbulohet dita kur mund të kompletohet transferimi i Griezmannit te Barça
Barcelona dëshiron të arrijë marrëveshje për transferimin e Antoine Griezmannit para fundjavës, transmeton zeri.info Klubi katalonjas planifikon të nënshkruajë me Griezmannin të premten nëse gjithçka shkon sipas planit, ...
Zeri | 11-Jul-2019 18:03
Barcelona dëshiron të arrijë marrëveshje për transferimin e Antoine Griezmannit para fundjavës, transmeton zeri.info Klubi katalonjas planifikon të nënshkruajë me Griezmannin të premten nëse gjithçka shkon sipas planit, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved