ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/01/2020 19:52

Të tërbuar kundër Merkelit

Të tërbuar kundër Merkelit
Të enjten Angela Merkel priti kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen. Të dy gratë i dëgjuan himnet ulur në karrige. Kjo ishte një risi Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët e saj ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:49
Të enjten Angela Merkel priti kryeministren e Danimarkës, Mette Frederiksen. Të dy gratë i dëgjuan himnet ulur në karrige. Kjo ishte një risi Kancelarja gjermane është dridhur për herë të tretë. Dhe kritikët e saj ...

Merkel dhe dridhja: Himni ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 09:29
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

A është sëmurë? Dridhjet e Merkel po trondisin Gjermaninë
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Lapsi | 12-Jul-2019 11:49
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Dridhjet detyrojnë Merkelin të qëndrojë ulur gjatë himnit
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
TV Klan | 12-Jul-2019 09:47
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Merkel respekton himin e ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
ABCNews | 12-Jul-2019 09:17
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Merkel tashmë qëndron ulur edhe kur intonohet himni gjerman
Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka qëndruar e ulur ndërsa intoneheshin himnet kombëtare gjatë një ceremonie zyrtare, në dukje për të parandaluar përsëritjen e dridhjeve të pakontrollueshme përmes një ndryshimi të ...
AlbInfo | 12-Jul-2019 12:02
Kancelarja gjermane, Angela Merkel ka qëndruar e ulur ndërsa intoneheshin himnet kombëtare gjatë një ceremonie zyrtare, në dukje për të parandaluar përsëritjen e dridhjeve të pakontrollueshme përmes një ndryshimi të ...

Merkel ndjek në karrige ceremoninë në nder të kryeministres
Kancelarja Merkel e ka kaluar e ulur ceremoninë e radhës për të pritur një kryetar shteti, një ditë pasi përjetoi sërish dridhje trupore. Të enjten ajo u shfaq e qeshur përkrah kryeministres daneze, por ndërkohë u ...
ABCNews | 11-Jul-2019 23:39
Kancelarja Merkel e ka kaluar e ulur ceremoninë e radhës për të pritur një kryetar shteti, një ditë pasi përjetoi sërish dridhje trupore. Të enjten ajo u shfaq e qeshur përkrah kryeministres daneze, por ndërkohë u ...

Shëndeti i Merkelit, tema kryesore në Gjermani
Të mërkurën sërish një atak dridhjesh Të mërkurën (10.07) kancelarja 64 vjeçare pësoi një atak të tretë me dridhje brenda pak javëve, në kohën që qëndronte në hollin e nderit të kancelarisë. Por pak pas kësaj Merkel u ...
Lajminet | 12-Jul-2019 11:21
Të mërkurën sërish një atak dridhjesh Të mërkurën (10.07) kancelarja 64 vjeçare pësoi një atak të tretë me dridhje brenda pak javëve, në kohën që qëndronte në hollin e nderit të kancelarisë. Por pak pas kësaj Merkel u ...

Krejt Gjermania po merret me këtë temë: Shëndetin e Merkel
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 11:13
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

“Nuk kishte ndodhur kurrë më parë”/ Gazetari i BILD Piter Tiede shkruan për shëndetin e Merkel
Shëndeti i kancelares gjermane, Angela Merkel, po dominon lajmet jo vetëm në Gjermani, por në mbarë botën. Edhe në Shqipëri, lajmet për shëndetin e saj janë pritur me interes. Këtë herë, gazetari i njohur për ...
Standard | 12-Jul-2019 11:09
Shëndeti i kancelares gjermane, Angela Merkel, po dominon lajmet jo vetëm në Gjermani, por në mbarë botën. Edhe në Shqipëri, lajmet për shëndetin e saj janë pritur me interes. Këtë herë, gazetari i njohur për ...

Fotolajm/Himni ulur për kancelaren gjermane
Dridhjet e Angela Merkel kanë gjetur një zgjidhje. Gjatë takimit të Merkel me kryeministren daneze, Mette Frederiksen, protokolli ka menduar të zhvillojë ceremoninë ulur.
Respublica | 12-Jul-2019 11:05
Dridhjet e Angela Merkel kanë gjetur një zgjidhje. Gjatë takimit të Merkel me kryeministren daneze, Mette Frederiksen, protokolli ka menduar të zhvillojë ceremoninë ulur.

Merkel dhe dridhja: Himni ulur
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:45
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...

Merkel respekton himin e ulur
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...
Medial | 12-Jul-2019 09:37
Angela Merkel dridhet – i gjithë vendi është i shqetësuar. Të enjten kancelarja qendroi ulur gjatë një pritjeje shtetërore. Të tregosh dobësi në politikë? Kjo nuk është më tabu në Gjermani. Përse më parë askujt nuk i ka ...

Politikanë të sëmurë – një risi në Gjermani
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...
Portalb | 12-Jul-2019 09:03
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...

Merkel dhe dridhja: E ndjek himnin ulur
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...
Shenja | 12-Jul-2019 08:24
Përse më parë askujt nuk i ka rënë ndërmend kjo zgjidhje? Vizita e kryeministres së re daneze të enjten (11.07) në Berlin e shoqëruar me nderime ushtarake dhe kancelarja e i ftuari i saj qëndrojnë ulur në karrike. Fare ...

Dridhjet e Merkelit, në CDU diskutohet largimi i saj “para kohe”
Dridhjet shqetësuese të kancelares Merkel, kanë bërë që në në radhët e partisë së saj CDU, të ketë zëra që kërkojnë tërheqjen e saj para vitit 2021. Të mërkurën, për herë të tretë Merkel u pa të dridhej në pritjen e ...
Tesheshi | 12-Jul-2019 08:19
Dridhjet shqetësuese të kancelares Merkel, kanë bërë që në në radhët e partisë së saj CDU, të ketë zëra që kërkojnë tërheqjen e saj para vitit 2021. Të mërkurën, për herë të tretë Merkel u pa të dridhej në pritjen e ...

Gjendja e Merkel nuk është e mirë
Për t’i shmangur dridhjet të cilat iu shfaqen publikisht në tri takime brenda një muaji, kacelarja gjermane, Angela Merkel, është ulur në ceremoninë pritëse të kryeministres së re të Danimarkës, Mette Frederiksen, duke ...
InFokusi | 12-Jul-2019 08:19
Për t’i shmangur dridhjet të cilat iu shfaqen publikisht në tri takime brenda një muaji, kacelarja gjermane, Angela Merkel, është ulur në ceremoninë pritëse të kryeministres së re të Danimarkës, Mette Frederiksen, duke ...

Tronditi botën me dridhjet e trupit, Merkel reagon publikisht
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 20:42
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...

Gjendja e Merkel nuk është e mirë
Për t’i shmangur dridhjet të cilat iu shfaqen publikisht në tri takime brenda një muaji, kacelarja gjermane, Angela Merkel, është ulur në ceremoninë pritëse të kryeministres së re të Danimarkës, Mette Frederiksen, duke ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 08:06
Për t’i shmangur dridhjet të cilat iu shfaqen publikisht në tri takime brenda një muaji, kacelarja gjermane, Angela Merkel, është ulur në ceremoninë pritëse të kryeministres së re të Danimarkës, Mette Frederiksen, duke ...

Kancelarja Merkel insiston se është mirë me shëndet
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, thotë se e di që duhet të kujdeset për shëndetin e saj, duke ofruar siguri se është mirë pas serisë së dridhjeve të trupit që përjetoi gjatë paraqitjeve para publikut, e që vunë në ...
AlbInfo | 11-Jul-2019 21:21
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, thotë se e di që duhet të kujdeset për shëndetin e saj, duke ofruar siguri se është mirë pas serisë së dridhjeve të trupit që përjetoi gjatë paraqitjeve para publikut, e që vunë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved