ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 15:34

Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella

Laçi barazon me Hapoel, Teuta dhe Kukësi humbje të thella
Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e ...
Top Channel | 12-Jul-2019 01:09
Shorti i Europa Ligës i rezervoi Teutës kundërshtarin më të lehtë mes ekipeve shqiptare por pavarësisht fatit fillestar, skuadra durrsake dështoi në transfertën kontinentale. Djemtë e Detit humbën 3-0 në fushën e ...

Kukësi pëson humbje të thellë te Debreceni
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:04
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...

Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 19:36
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...

Laçi barazon me Hapoel
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...
ABCNews | 11-Jul-2019 21:31
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...

Laçi barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 19:40
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...

Eliminatoret e Europa League, Laçi nuk ruan dot avantazhin ndaj Beer Sheva-s
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

VIDEO: Laçi barazon përballë Hapoel Ber Sheva, kualifikimi vendoset në Izrael!
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 19:28
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...

Kukësi mundet thellë në transfertën ndaj Debrecenit
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...

Kualifikueset e Europa League
Suksesin e klubeve shqiptare në Europa League po e mban vetëm Skënderbeu. Korçarët fituan minimalisht ndaj modestëve të St Julia të Andorras ,por me njohjen e kundërshtarit në fushën e lojës kanë bindjen se kualifikimi ...
TV Klan | 30-Jun-2017 16:06
Suksesin e klubeve shqiptare në Europa League po e mban vetëm Skënderbeu. Korçarët fituan minimalisht ndaj modestëve të St Julia të Andorras ,por me njohjen e kundërshtarit në fushën e lojës kanë bindjen se kualifikimi ...

Skandaloze: Në ndeshjen e Ligës së Evropës, sërish ofendohet Kosova
Ndeshja e vlefshme për kualifikimet e Ligës së Evropës mes Radnik Bijeljinas dhe Spartak Trnavas ka sjellë edhe fyerje ndaj Kosovës, transmeton zeri.info Futbollistët e Radnikut i përshëndetën ata të Spartakut nga ...
Zeri | 11-Jul-2019 22:39
Ndeshja e vlefshme për kualifikimet e Ligës së Evropës mes Radnik Bijeljinas dhe Spartak Trnavas ka sjellë edhe fyerje ndaj Kosovës, transmeton zeri.info Futbollistët e Radnikut i përshëndetën ata të Spartakut nga ...

Kukësi shkatërrohet nga Debreceni në Ligën e Evropës
Kukësi ka pësuar humbje të thellë në udhëtim te Debreceni në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës, shkruan zeri.info Kukësi u mposht me rezultatin 3:0. Të gjitha golat klubi hungarez i gjeti në pjesën e dytë. ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:52
Kukësi ka pësuar humbje të thellë në udhëtim te Debreceni në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës, shkruan zeri.info Kukësi u mposht me rezultatin 3:0. Të gjitha golat klubi hungarez i gjeti në pjesën e dytë. ...

Europa League/ Laçi barazon me Hapoel, Teuta mundet thellë
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 20:40
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

Laçit nuk i mjafton goli i ish-sulmuesit të Dritës, ndalet në barazim nga Hapoel Beer Sheva
Skuadra tjetër shqiptare që po merr pjesë në Ligën e Evropës është Laçi. Kurbinasit janë përballur në ndeshjen e parë të rrethit të parë me skuadrën izraelite Hapoel Beer Sheva ku kanë barazuar me rezultat 1-1. Vendasit ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 19:36
Skuadra tjetër shqiptare që po merr pjesë në Ligën e Evropës është Laçi. Kurbinasit janë përballur në ndeshjen e parë të rrethit të parë me skuadrën izraelite Hapoel Beer Sheva ku kanë barazuar me rezultat 1-1. Vendasit ...

Laçi “flirton” me fitoren, Hapoel Beer Sheva “zgjohet” në fund Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të...
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 19:59
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...

Liga e Evropës/ Laçi luftarak barazon me Hapoel Beer-Sheva-n
Laçi barazoi me rezultatin 1-1 ndaj ekipit të Hapoel Beer-Sheva-s në takimin e raundit të parë kualifikues në Ligën e Evropës. Kurbinasit kaluan në avantazh në Laç që pas 5 minutash falë Nuabuezes. Vendasit bënë një ...
Politiko | 11-Jul-2019 19:55
Laçi barazoi me rezultatin 1-1 ndaj ekipit të Hapoel Beer-Sheva-s në takimin e raundit të parë kualifikues në Ligën e Evropës. Kurbinasit kaluan në avantazh në Laç që pas 5 minutash falë Nuabuezes. Vendasit bënë një ...

Laçi “flirton” me fitoren, Hapoel Beer Sheva “zgjohet” në fund
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 19:39
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...

Teuta e pafuqishme kundër Ventspils, afër që të marrë fund ëndrra evropiane
Teuta ka humbur 3-0 në udhëtim nga Ventspils në turin e parë kualifikues të Europa League. Ëndrra evropiane për Teutën e Durrësit është afër që të marrë fund. Në turin e parë kualifikues në Europa League, Teuta është ...
InFokusi | 11-Jul-2019 19:36
Teuta ka humbur 3-0 në udhëtim nga Ventspils në turin e parë kualifikues të Europa League. Ëndrra evropiane për Teutën e Durrësit është afër që të marrë fund. Në turin e parë kualifikues në Europa League, Teuta është ...

Teuta pëson disfatë në Letoni, me një këmbë jashtë Europa League
Teuta është mposhtur me rezultatin e thellë 3 me 0 nga letonezët e Ventspils në ndeshjen e parë të kaulifikuesve të UEFA Europa League. Një humbje kjo që duket se ka prerë shpresat e durrsakëve për një kualifikim drejt ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:55
Teuta është mposhtur me rezultatin e thellë 3 me 0 nga letonezët e Ventspils në ndeshjen e parë të kaulifikuesve të UEFA Europa League. Një humbje kjo që duket se ka prerë shpresat e durrsakëve për një kualifikim drejt ...

Video/ Teuta e pëson, Ventspils fiton 3-0 dhe hedh një hap me rëndësi drejt kualifikimit
Takimi i parë në raundin e parë kualifikues në Ligën e Evropës i Teutës ka përfunduar keq. Durrsakët u mundën me rezultatin 3-0 nga skuadra letoneze e Ventspils-it, e tani do t’ju duhet një mrekulli që të mund të ...
Politiko | 11-Jul-2019 19:24
Takimi i parë në raundin e parë kualifikues në Ligën e Evropës i Teutës ka përfunduar keq. Durrsakët u mundën me rezultatin 3-0 nga skuadra letoneze e Ventspils-it, e tani do t’ju duhet një mrekulli që të mund të ...

VIDEO: Teuta në tapet, Ventspils e mposht me mjaft lehtësi në takimin e parë!
Teuta ka bërë një paraqitje zhgënjyese në takimin e parë për eleminatoret e “Europa League” kundër skuadrës së Ventspils. Bregdetarët e udhëhequr nga trajneri, Bledi Shkëmbi, u mposhtën me rezultatin e thellë 3-0 në ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 18:40
Teuta ka bërë një paraqitje zhgënjyese në takimin e parë për eleminatoret e “Europa League” kundër skuadrës së Ventspils. Bregdetarët e udhëhequr nga trajneri, Bledi Shkëmbi, u mposhtën me rezultatin e thellë 3-0 në ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved