ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:22

Kosovari denohet me dy vite burg për terrorizëm

Kosovari denohet me dy vite burg për terrorizëm
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 21:44
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...

Kosovari denohet me dy vite burg për terrorizëm
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...
InFokusi | 12-Jul-2019 21:40
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...

Kosovari dënohet me dy vite burg për terrorizëm
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...
Zeri | 12-Jul-2019 21:28
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...

Dënohet me dy vite heqje lirie një kosovar në Itali
Gjykata e Apelit në qytetin italian, Brescia ka konfirmuar se e ka dënuar me dy vite burgim kosovarin, Gafurr Dibrani. Dibrani, 27 vjeç, është dënuar për akuzat për publikimin e disa videove dhe disa komente të tij për ...
Arbresh | 12-Jul-2019 21:24
Gjykata e Apelit në qytetin italian, Brescia ka konfirmuar se e ka dënuar me dy vite burgim kosovarin, Gafurr Dibrani. Dibrani, 27 vjeç, është dënuar për akuzat për publikimin e disa videove dhe disa komente të tij për ...

Kosovari dënohet në Itali me dy vjet burgim për terrorizëm
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 21:18
Gjykata e Apelit në qytetin Brescia të Italisë, ka konfirmuar se kosovari Gafurr Dibrani është dënuar me dy vite burgim. Dibrani, 27 vjeçar, është akuzuar për publikim të disa videove dhe komenteve të bëra që kanë të ...

Dënohet me dy vite burg një kosovar në Itali, për terrorizëm!
Gjykata e Apelit në qytetin italian, Brescia ka konfirmuar se e ka dënuar me dy vite burgim kosovarin, Gafurr Dibrani. Dibrani, 27 vjeç, është dënuar për akuzat për publikimin e disa videove dhe disa komente të tij për ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 21:01
Gjykata e Apelit në qytetin italian, Brescia ka konfirmuar se e ka dënuar me dy vite burgim kosovarin, Gafurr Dibrani. Dibrani, 27 vjeç, është dënuar për akuzat për publikimin e disa videove dhe disa komente të tij për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved