ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 09:06

United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire

United i bindur se Leicester do ta ulë çmimin e Maguire
Harry Maguire është njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Angli. Reprezentuesi anglez është bërë objektiv i dy skuadrave nga Manchesteri, City dhe United. Menaxheri i United, Ole Gunnar Solskjaer dëshiron me çdo kusht ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:37
Harry Maguire është njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Angli. Reprezentuesi anglez është bërë objektiv i dy skuadrave nga Manchesteri, City dhe United. Menaxheri i United, Ole Gunnar Solskjaer dëshiron me çdo kusht ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:52
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Coutinho preferon kthimin te Liverpooli para transferimit te PSG-ja
Ylli brazilian i Barcelonës, Philippe Coutinho thuhet se do të zgjedh shansin për një kthim te ish-skuadra e tij, Liverpooli. Barcelona thuhet se ka njoftuar këtë javë agjentin e Coutinhos, Kia Joorabchian se po ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:13
Ylli brazilian i Barcelonës, Philippe Coutinho thuhet se do të zgjedh shansin për një kthim te ish-skuadra e tij, Liverpooli. Barcelona thuhet se ka njoftuar këtë javë agjentin e Coutinhos, Kia Joorabchian se po ...

?Këta janë gashtë yjet që Reali do t’i shesë këtë verë për Pogban
Real Madridi është gati për t’i shitur gjashtë yjet e skuadrës për t’i grumbulluar paratë për francezin, Paul Pogba.
Kosova Press | 11-Jul-2019 23:39
Real Madridi është gati për t’i shitur gjashtë yjet e skuadrës për t’i grumbulluar paratë për francezin, Paul Pogba.

Zyrtare: Atletico forcon sulmin me një lojtar të ri
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 19:17
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

Zidane i kërkon Presidentit të klubit që të bëjë edhe tri transferime
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 18:23
Trajneri i Real Madridit i ka kërkuar Florentino Perezit të përpiqet të transferoj edhe tre lojtarë të tjerë derisa afati i transferimeve të jetë i hapur, transmeton Indeksonline. Sipas Diario GOL, menaxheri i ekipit ...

Lukaku nuk stërvitet me Man Unitedin
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:18
Romelu Lukaku ka munguar në seancën e tretë stërvitore të turneut parasezonal të Manchester Unitedit në Perth të Australisë, duke nxitur spekulimet për një largim të mundshëm të tij nga “Djajtë e kuq”. Megjithatë, ...

Lukaku nuk stërvitet me bashkëlojtarët, sulmuesi drejt largimit nga United
Romelu Lukaku pritet që shumë shpejt të ndërroj ambient, por edhe kampionat duke shkuar në Serie A. Sulmuesi belg raportohet se do të transferohet te skuadra italiane e Interit, dhe se Piero Ausilio, drejt sportiv i ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 12:33
Romelu Lukaku pritet që shumë shpejt të ndërroj ambient, por edhe kampionat duke shkuar në Serie A. Sulmuesi belg raportohet se do të transferohet te skuadra italiane e Interit, dhe se Piero Ausilio, drejt sportiv i ...

Rashfordi: Man Unitedi po tenton ta kthejë identitetin e vet
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:09
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...

Lukaku kërkon largimin nga Unitedi
Sulmuesi belg, Romelu Lukaku thuhet se është i etur të largohet nga Manchester Unitedi për t’u bashkuar me Interin këtë verë. Lukaku nuk është zgjidhje e parë për sulmin e Djajve të Kuq, pasi menaxheri Ole Gunnar ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 11:20
Sulmuesi belg, Romelu Lukaku thuhet se është i etur të largohet nga Manchester Unitedi për t’u bashkuar me Interin këtë verë. Lukaku nuk është zgjidhje e parë për sulmin e Djajve të Kuq, pasi menaxheri Ole Gunnar ...

Solskjaer: Pogba është djalosh, nuk i vendos interesat e veta para të Unitedit
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 16:49
Alexis Sanchez, Paul Pogba e Romelu Lukaku ka kohë që po flitet se do të largohen nga skuadra e Manchester Unitedit. Megjithatë, sipas trajnerit Ole Gunnar Solskjaer në klub nuk ka mbërritur ende asnjë ofertë për ...

Rashford i gëzuar që ka refuzuar Barcelonën dhe Realin për United
Marcus Rashford thotë se nuk ishte ndonjë vendim i vështirë për të vazhduar kontratën me Manchester United.
Kosova Press | 11-Jul-2019 15:22
Marcus Rashford thotë se nuk ishte ndonjë vendim i vështirë për të vazhduar kontratën me Manchester United.

Rashfordi: Man Unitedi po tenton ta kthejë identitetin e vetë Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer iden
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 15:10
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...

Rashfordi: Man Unitedi po tenton ta kthejë identitetin e vet
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 14:59
Sulmuesi anglez, Marcus Rashford, i cili së fundi nënshkroi kontratë të re në Old Trafford, beson se Manchester Unitedi duhet të “rehatohet” me Ole Gunnar Solskjaerin, për ta kthyer identitetin e vet sërish. Trajneri ...

United dhe Inter fillojnë negociatat për Lukakun
Manchester United dhe Inter kanë nisur negociatat lidhur me shitjen e Romelu Lukaku në klubin italian. Sulmuesi i United e ka bërë të qartë se shpreson të largohet nga Old Trafford pasi u tha se nuk do të jetë sulmuesi ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 14:43
Manchester United dhe Inter kanë nisur negociatat lidhur me shitjen e Romelu Lukaku në klubin italian. Sulmuesi i United e ka bërë të qartë se shpreson të largohet nga Old Trafford pasi u tha se nuk do të jetë sulmuesi ...

Manchester Unitedi përgatitet në Australi, por tifozët e Liverpoolit i provokojnë rëndë futbollistët e Ole Gunnar Solskjaer
Skuadra e Manchester Unitedit ka nisur një turne para-sezonal në Australi. Megjithatë, në Australi “Djajtë e Kuq” nuk janë mbrojtur nga provokimet e tifozëve të skuadrave rivale, shkruan Zëri.info. Derisa futbollistët e ...
Zeri | 11-Jul-2019 14:33
Skuadra e Manchester Unitedit ka nisur një turne para-sezonal në Australi. Megjithatë, në Australi “Djajtë e Kuq” nuk janë mbrojtur nga provokimet e tifozëve të skuadrave rivale, shkruan Zëri.info. Derisa futbollistët e ...

Unitedi përgatit 72 milionë funte për Milinkoviq-Saviqin
Manchester United po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 72 milionë funtesh për mesfushorin Sergej Milinkoviq-Saviq, sipas raportimeve të Sky në Itali. Lazio raportohet se e vlerëson serbin 90 milionë funte, dhe nuk ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 14:30
Manchester United po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 72 milionë funtesh për mesfushorin Sergej Milinkoviq-Saviq, sipas raportimeve të Sky në Itali. Lazio raportohet se e vlerëson serbin 90 milionë funte, dhe nuk ...

Real Madridi përballet me dy pengesa në transferimin e Pogbas
Real Madridi është duke pritur të shesë tre yje të skuadrës përpara se të vazhdojnë ndjekjen e tyre për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Fituesi i Kupës së Botës është ende i gatshëm të largohet nga ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 09:22
Real Madridi është duke pritur të shesë tre yje të skuadrës përpara se të vazhdojnë ndjekjen e tyre për mesfushorin e Manchester Unitedit, Paul Pogba. Fituesi i Kupës së Botës është ende i gatshëm të largohet nga ...

United dhe Inter fillojnë negociatat për Lukakun
Manchester United dhe Inter kanë nisur negociatat lidhur me shitjen e Romelu Lukaku në klubin italian. Sulmuesi i United e ka bërë të qartë se shpreson të largohet nga Old Trafford pasi u tha se nuk do të jetë sulmuesi ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 14:15
Manchester United dhe Inter kanë nisur negociatat lidhur me shitjen e Romelu Lukaku në klubin italian. Sulmuesi i United e ka bërë të qartë se shpreson të largohet nga Old Trafford pasi u tha se nuk do të jetë sulmuesi ...

United përgatit 72 milionë funte për Milinkoviq-Saviqin
Manchester United po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 72 milionë funtesh për mesfushorin Sergej Milinkoviq-Saviq, sipas raportimeve të Sky në Itali. Lazio raportohet se e vlerëson serbin 90 milionë funte, dhe nuk ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 14:14
Manchester United po përgatitet që ta bëjë një ofertë prej 72 milionë funtesh për mesfushorin Sergej Milinkoviq-Saviq, sipas raportimeve të Sky në Itali. Lazio raportohet se e vlerëson serbin 90 milionë funte, dhe nuk ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved