ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:22

Itali, punëtori shqiptar kërcënon me hedhje nga vinçi sepse nuk i japin rrogën

Itali, punëtori shqiptar kërcënon me hedhje nga vinçi sepse nuk i japin rrogën
Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të mëngjesit të sotëm në Giulianova Lido në Itali. Shqiptari ishte ish-punonjës i kompanisë që do të ...
Lapsi | 12-Jul-2019 19:26
Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të mëngjesit të sotëm në Giulianova Lido në Itali. Shqiptari ishte ish-punonjës i kompanisë që do të ...

Ish-punonjësi shqiptar kërcënon me hedhjen nga vinçi, nuk e kishin paguar
Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të mëngjesit të sotme në Giulianova Lido në Itali. Shqiptari ishte ish-punonjës i kompanisë që do të ...
Telegraf | 12-Jul-2019 18:52
Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të mëngjesit të sotme në Giulianova Lido në Itali. Shqiptari ishte ish-punonjës i kompanisë që do të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved