ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:45

Arrihet akordi, Elseid Hysaj te Atletico Madrid

Arrihet akordi, Elseid Hysaj te Atletico Madrid
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 11:33
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...

Akord total mes klubeve, Hysaj zgjedh ekipin e ri!
Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori i përfaqësueses ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 10:46
Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori i përfaqësueses ...

Mbrojtësi i Shqipërisë, Hysaj, pritet të largohet nga Italia
Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë. Hysaj pritet të largohet gjatë kësaj vere nga skuadra ...
AlbInfo | 11-Jul-2019 23:33
Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit te skuadra spanjolle, Atletico Madrid, kanë njoftuar mediumet në Itali dhe Spanjë. Hysaj pritet të largohet gjatë kësaj vere nga skuadra ...

Hysaj pranë Atletico – transferimi drejt zyrtarizimit
Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të futbollit ka pranuar parimisht kalimin te Atletiko e Madridit si skuadra më serioze në ofertën e saj për të ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 21:31
Aventura e Elseid Hysajt te Napoli është në ditë e fundit të saj. Mbrojtësi shkodran i kombëtares shqiptare të futbollit ka pranuar parimisht kalimin te Atletiko e Madridit si skuadra më serioze në ofertën e saj për të ...

Hysaj tek Atletiko Madridi, transferimi thuajse i mbaruar
Elseid Hysaj është vetëm një hap larg transferimit te Atletiko Madridi. Mbrojtësi i kombëtares kuqezi është gati që të nisë një aventurë të re në La Liga, me një nga ekipet më të forta aty, që është kthyer në një klub ...
Politiko | 11-Jul-2019 18:44
Elseid Hysaj është vetëm një hap larg transferimit te Atletiko Madridi. Mbrojtësi i kombëtares kuqezi është gati që të nisë një aventurë të re në La Liga, me një nga ekipet më të forta aty, që është kthyer në një klub ...

Elseid Hysaj pranë kalimit tek Atletico Madrid
Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit dhe klubit nga ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 13:33
Mbrojtësi i Kombëtarës së Shqipërisë, Elseid Hysaj, është pranë transferimit tek Atletico Madrid. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta italiane La Repubblica. Sipas kësaj është arritur marrëveshja mes Napolit dhe klubit nga ...

Hysaj te Atletico Madrid, afër nënshkrimi
Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të Napolit dhe ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 13:31
Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të Napolit dhe ...

Hysaj te Atletico Madrid, afër nënshkrimi
Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të Napolit dhe ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 12:21
Elseid Hysaj është afër që të kalojë te klubi spanjoll, Atletico Madrid, sipas raportimeve nga medium Italian, La Repubblica. Ky medium raporton që tashmë është arritur një marrëveshje mes zyrtarëve të Napolit dhe ...

Arrihet marrëveshja, Hysaj bëhet me skuadër të re
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare është shumë pranë transferimit te Atletcio Madrid. Gazeta italiane ‘La Repubblica’ bën të ditur se drejtuesit e Napolit kanë arritur marrëveshje me ‘Los Colchoneros’, për transferimin e ...
Lajminet | 11-Jul-2019 11:35
Mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare është shumë pranë transferimit te Atletcio Madrid. Gazeta italiane ‘La Repubblica’ bën të ditur se drejtuesit e Napolit kanë arritur marrëveshje me ‘Los Colchoneros’, për transferimin e ...

Manchester United kërkon mbrojtësin e njohur serb
Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori i përfaqësueses ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 11:22
Elseid Hysaj-Napoli është një bashkëjetesë e destinuar të përfundoj në divorc, kjo një zgjedhje e kushtëzuar shumë nga vendimi i C.Ancelottit i cili nuk e sheh Hysajn si titullar në skemat e tij. Anësori i përfaqësueses ...

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga
Elseid Hysaj pas plot 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit. “La Repubblica”, ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 11:18
Elseid Hysaj pas plot 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit. “La Repubblica”, ...

Arrihet marrëveshja, Hysaj kalon te gjiganti i La Ligas
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 11:10
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...

Elseid Hysaj nga Seria A vazhdon në La Liga
Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit. “La Repubblica”, ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 10:34
Elseid Hysaj pas plotë 5 vite do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas mediave italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë te skuadra gjigande e Atletiko Madridit. “La Repubblica”, ...

Hysaj vendos për të ardhmen, në këtë skuadër prezantohet në orët e ardhshme
Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj duket se i ka dhënë fund dilemave sa i përket skuadrës së tij për kampionatin e ri. Mediet italiane kanë shkruar sot se Hysaj është shumë afër nënshkrimit me gjigantit ...
Zeri | 11-Jul-2019 10:16
Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj duket se i ka dhënë fund dilemave sa i përket skuadrës së tij për kampionatin e ri. Mediet italiane kanë shkruar sot se Hysaj është shumë afër nënshkrimit me gjigantit ...

Akordi është arritur, mungon vetëm zyrtarizimi i Elseid Hysajt tek klubi...
Ishte përfolur shumë një kalim i mundshëm i mbrojtësit të kombëtares sonë Elseid Hysaj, tek skuadra e Atletico Madrid, dhe tashmë duket se marrëveshja për këtë transferim është arritur. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 09:51
Ishte përfolur shumë një kalim i mundshëm i mbrojtësit të kombëtares sonë Elseid Hysaj, tek skuadra e Atletico Madrid, dhe tashmë duket se marrëveshja për këtë transferim është arritur. Ky lajm u bë i ditur nga gazeta ...

Elseid Hysaj largohet nga Napoli, mediet në Itali zbulojnë skuadrën e re të mbrojtësit nga Shqipëria
Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, pas plotë pesë edicionesh me klubin napolitan, shkruan Zëri.info. Sipas medieve në Itali, reprezentuesi shqiptar do të largohet nga Serie A në drejtim të ...
Zeri | 11-Jul-2019 09:12
Mbrojtësi i Shqipërisë, Elseid Hysaj do të largohet nga Napoli, pas plotë pesë edicionesh me klubin napolitan, shkruan Zëri.info. Sipas medieve në Itali, reprezentuesi shqiptar do të largohet nga Serie A në drejtim të ...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 09:10
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...

Arrihet akordi, Elseid Hysaj ikën tek Atletico Madrid
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...
Gazeta55 | 11-Jul-2019 09:06
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...

Arrihet akordi, Hysaj te Atletico Madrid
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 08:57
Elseid Hysaj është shumë pranë transferimit te Atletico Madrid. Lajmi i bujshëm bëhet i ditur nga gazeta italiane La Repubblica, sipas së cilës drejtuesit e Napolit kanë arritur akordin me Los Colchoneros për ...

Elseid Hysaj largohet nga Napoli, transferohet te gjigandët spanjoll!
Elseid Hysaj pas plotë 5 sezonesh do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë në Spanjë, më saktësisht te skuadra ...
InfoSport.mk | 11-Jul-2019 00:07
Elseid Hysaj pas plotë 5 sezonesh do të largohet nga Napoli, për të vazhduar karrierën në Spanjë. Sipas asaj që raportojnë mediat italiane, e ardhmja e mbrojtësit shqiptar do të jetë në Spanjë, më saktësisht te skuadra ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved