ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/05/2020 11:54

Historia e emocionuese e avokatit ,“Jam momentalisht shumë holl me pare. A bon me t’i lënë qeto pare”

Historia e emocionuese e avokatit ,“Jam momentalisht shumë holl me pare. A bon me t’i lënë qeto pare”
Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci është aktivë në llogarinë e tij në Facebook dhe herë pas here poston ngjarje nga përditshmëria e tij. Sot, Koci ka postuar një ngjarje me një klient të tij që ishte i dyshuar për ...
Arbresh | 12-Jul-2019 20:16
Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci është aktivë në llogarinë e tij në Facebook dhe herë pas here poston ngjarje nga përditshmëria e tij. Sot, Koci ka postuar një ngjarje me një klient të tij që ishte i dyshuar për ...

“Jam momentalisht shumë holl me pare. A bon me t’i lënë qeto pare”, historia e emocionuese e avokatit kosovar me një klient
Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci është aktivë në llogarinë e tij në Facebook dhe herë pas here poston ngjarje nga përditshmëria e tij. Sot, Koci ka postuar një ngjarje me një klient të tij që ishte i dyshuar për ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 19:40
Avokati i njohur kosovar, Arianit Koci është aktivë në llogarinë e tij në Facebook dhe herë pas here poston ngjarje nga përditshmëria e tij. Sot, Koci ka postuar një ngjarje me një klient të tij që ishte i dyshuar për ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved