ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/11/2019 19:26

Haradinaj në kurthin rus/ Publikohet biseda telefonike me dy komedianët rusë

Haradinaj në kurthin rus/ Publikohet biseda telefonike me dy komedianët rusë
Pre e lojës së dy komikëve rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), duket se ka rënë edhe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Ashtu si dhe në rastin e shefit të ekzekutivit maqedonas Zoran ...
Top Channel | 12-Jul-2019 15:09
Pre e lojës së dy komikëve rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), duket se ka rënë edhe Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Ashtu si dhe në rastin e shefit të ekzekutivit maqedonas Zoran ...

“Do njohim Kosovën”! Del biseda mes Haradinajt dhe komikëve rusë
Komikët rusë e kanë telefonuar dy herë kryeministrin Ramush Haradinaj, një herë në janar dhe një herë në prill. Në këtë bisedë telefonike të publikuar në youtube nga ‘Russia 24 tv’, Haradinaj i premton mbështetje ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:56
Komikët rusë e kanë telefonuar dy herë kryeministrin Ramush Haradinaj, një herë në janar dhe një herë në prill. Në këtë bisedë telefonike të publikuar në youtube nga ‘Russia 24 tv’, Haradinaj i premton mbështetje ...

Del përgjimi se si dy komikët rusë mashtruan Hardinajn: Kryeministri kosovar premtoi se do mbështeste Poroshenkon nëpërmjet Twitter-it
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), kanë futur në kurth edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 12:51
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov (Leksus), kanë futur në kurth edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Thaçi: Kryeministri Zaev më kërkoi falje mua dhe Kosovës
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:03
Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka komentuar deklaratat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, se për ndryshimin e kufijve midis Kosovës dhe Serbisë kanë rënë dakord ai dhe Aleksandër Vuçiç. Thaçi tha ...

“S’kam thënë gjë veç…”, Haradinaj: Kam folur me komikët rusë
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:42
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një konferencë për media deklaroi se ka pasur bisedë telefonike nga një linjë e hakeruar edhe me dy komedianët rusë, por ai tha se biseda e tyre nuk kishte diçka specifike ...

Sheqerinska: Sulmet hibride dhe kibernetike do të vazhdojnë
Bisedimet e kryeministrit Zaev me “komedianët” dhe mashtruesit rusë nuk rrezikon sigurinë e vendit, tha ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska, por shtoi se janë raste nga të cilat duhet të mësuar se si të ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 10:55
Bisedimet e kryeministrit Zaev me “komedianët” dhe mashtruesit rusë nuk rrezikon sigurinë e vendit, tha ministrja e Mbrojtjes, Radmilla Sheqerinska, por shtoi se janë raste nga të cilat duhet të mësuar se si të ...

Ekspertët flasin për mashtrimin e Zaevit nga humoristët rusë
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka reaguar në mënyrë shumë naive, ndërkohë që protokolli i kabinetit qeveritar duket qartë se ka dështuar në realizimin e detyrimeve, thonë njohësit e çështjeve politike ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 08:25
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka reaguar në mënyrë shumë naive, ndërkohë që protokolli i kabinetit qeveritar duket qartë se ka dështuar në realizimin e detyrimeve, thonë njohësit e çështjeve politike ...

Publikohet biseda e Haradinajt
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe bisedën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...
TV Klan | 12-Jul-2019 12:47
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe bisedën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...

“Zaev më kërkoi falje”; Thaçi: Më tha se kishte folur me thashetheme ruse
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:31
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi reagoi pas publikimit te bisedës së kryeministrit të Maqedonisë, Zoran Zaev me dy komedianët rus, duke thënë se kishte patur për këtë një komunikim me shefin e ekzekutivit maqedonas.

Kurthi/ Haradinaj pranon që ka folur me komedianët rusë
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...
Lapsi | 11-Jul-2019 22:51
Pak ditë më parë u publikua në You Tube një telefonat e kryeministrit të Maqedonisë së Veriu, Zoran Zaev dhe dy aktorëve komedia rus, të cilët janë shtirur si ish-presidenti ukrainas, Petro Poroshenko. Kjo telefonat ...

Edhe Ramush Haradinaj bie në kurthin e komikëve rusë (Video)
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Shenja | 12-Jul-2019 14:24
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

“Poroshenko” i premton Haradinajt njohjen e Kosovës
Dy komikët rusë Vovan dhe Leksus, kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ish-presidentit të Ukrainës, Petro Poroshenko, duke i ...
Alsat-M | 12-Jul-2019 14:12
Dy komikët rusë Vovan dhe Leksus, kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ish-presidentit të Ukrainës, Petro Poroshenko, duke i ...

Publikohet biseda e Haradinajt me komikët rus që u prezantuan si Poroshenko (VIDEO)
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Ina-Online | 12-Jul-2019 13:34
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Iu prezantuan si Poroshenko, del biseda e Haradinajt me komikët rusë: Do ta njohim Kosovën!
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në loje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 13:01
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në loje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ata i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Konjufca komenton bisedën e Zaev: Tronditëse është përfshirja e Putinit në planin e Thaçit
Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjucfa ka thënë se më e rëndësishmja nga biseda e Zoran Zaev ka qenë përfshirja e presidentit rus Vladimir Putini në planin për shkëmbim territoresh. Ai ka thënë se qytetarët pak a ...
Arbresh | 12-Jul-2019 12:56
Deputeti i Vetëvendosjes, Glauk Konjucfa ka thënë se më e rëndësishmja nga biseda e Zoran Zaev ka qenë përfshirja e presidentit rus Vladimir Putini në planin për shkëmbim territoresh. Ai ka thënë se qytetarët pak a ...

Haradinaj e pranon, ka patur një telefonatë me komedianët rusë që vunë në lojë Zaevin
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:43
Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pohuar se edhe ai ka pasur një telefonatë të atillë sikur u raportua për kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev. Mediat ditëve të fundit raportuan se Zaev ka ...

Publikohet biseda e Haradinajt me komedianët rusë (Video)
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe biesdën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...
Respublica | 12-Jul-2019 12:51
Dy komikët rusë që vunë në lojë kryeministrin e Maqedonisë së Veriut kanë publikuar sot edhe biesdën telefonike të bërë me kryeministrin e Kosovës. Njëri prej tyre i është prezantuar zotit Haradinaj si ish ...

Ja biseda e Haradinajt me komikët rus që u prezantuan si Poroshenko
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...
PortaliOnline | 12-Jul-2019 12:49
Dy komikët rusë, Vladimir Kuznetsov (Vovan) dhe Alexei Stoljarov(Leksus), kanë vënë në lajthitje edhe kryeministrin e Republikës së Kosovës. Njëri nga ta i është paraqitur kryeministrit Ramush Haradinaj në emër të ...

Zaev tregon si i kërkoi falje Thaçit
Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka ...
AlbInfo | 12-Jul-2019 12:41
Kryeministri maqedonas, Zoran Zaev ka zhvilluar bisedë telefonike me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi nga i cili ka kërkuar falje për ndërhyrjen në çështjet mes Kosovës dhe Serbisë. Thaçi ka deklaruar se Zaev ka ...

Zaev: Miqësia me Rusinë vazhdon, u morën leksionet, protokolli do të forcohet
Protokolli për biseda telefonike me Kryeministrin do të forcohet, u pa gabimi, ndërsa leksionet u mësuan. Miqësia me Rusinë do të vazhdojë dhe do të përmirësohet, dhe bisedimet me “pranksterët” mbeten në sferën e ...
Arbresh | 12-Jul-2019 12:14
Protokolli për biseda telefonike me Kryeministrin do të forcohet, u pa gabimi, ndërsa leksionet u mësuan. Miqësia me Rusinë do të vazhdojë dhe do të përmirësohet, dhe bisedimet me “pranksterët” mbeten në sferën e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved