ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:01

Gjykata vendos për babain që përdhunoi vajzën 3 vite rresht

Gjykata vendos për babain që përdhunoi vajzën 3 vite rresht
Gjykata e Kurbinit ka vendosur të lerë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh. Në seancën e zhvilluar sot nuk ndodhej asnjë prej familjarëve të tij. Në redaksinë e Fiks ...
Politiko | 12-Jul-2019 15:19
Gjykata e Kurbinit ka vendosur të lerë në burg Shkëlqim Isufin, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën e tij prej 3 vitesh. Në seancën e zhvilluar sot nuk ndodhej asnjë prej familjarëve të tij. Në redaksinë e Fiks ...

Shokon nëna e 18-vjeçares: ‘Nuk e dua në shtëpi, të më sjellë florinjtë’
Nëna e 18-vjeçares së abuzuar seksualisht nga babai telefonoi në redaktinë e “Fiks Fare” jo për të pyetur për gjendjen e saj – e cila është marrë në kujdestari nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale – por ...
Gazeta Monitor | 12-Jul-2019 14:03
Nëna e 18-vjeçares së abuzuar seksualisht nga babai telefonoi në redaktinë e “Fiks Fare” jo për të pyetur për gjendjen e saj – e cila është marrë në kujdestari nga Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale – por ...

E rëndë nëna e 18-vjeçares së abuzuar: “Mbajeni vajzën, dua florinjtë!”
Një histori shokuese u transmetua në emisioin investigativ “Fiks Fare” në mbrëmjen e 9 korrikut. Një baba ka abuzuar për 3 vite me radhë me vajzën e tij, qëkur ajo ka qenë 15 vjeçe. Tashmë vajza është 18 vjeçe dhe mori ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 12:51
Një histori shokuese u transmetua në emisioin investigativ “Fiks Fare” në mbrëmjen e 9 korrikut. Një baba ka abuzuar për 3 vite me radhë me vajzën e tij, qëkur ajo ka qenë 15 vjeçe. Tashmë vajza është 18 vjeçe dhe mori ...

Shokon nëna e 18-vjeçares së abuzuar: “Mbajeni vajzën, dua florinjtë!”
Një histori shokuese u transmetua në emisioin investigativ “Fiks Fare” në mbrëmjen e 9 korrikut. Një baba ka abuzuar për 3 vite me radhë me vajzën e tij, qëkur ajo ka qenë 15 vjeçe. Tashmë vajza është 18 vjeçe dhe mori ...
Lexo | 12-Jul-2019 12:21
Një histori shokuese u transmetua në emisioin investigativ “Fiks Fare” në mbrëmjen e 9 korrikut. Një baba ka abuzuar për 3 vite me radhë me vajzën e tij, qëkur ajo ka qenë 15 vjeçe. Tashmë vajza është 18 vjeçe dhe mori ...

“Mbajeni vajzën , dua florinjtë”/ Trondit e ëma, braktis të bijën që u përdhunua nga babai për tre vite me radhë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Standard | 12-Jul-2019 11:09
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Në Shqipëri nëna braktis vajzën e dhunuar, kërkon florinjtë e saj
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:33
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

“Mbajeni vajzën, dua florinjtë!” Reagim tronditës nga nëna e shqiptares që u përdhunua tre vite nga babai
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 00:01
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Abuzimi me vajzën/ Trondit nëna: Mbajeni, na ktheni florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 21:13
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Nëna e 18-vjeçares së abuzuar nga i ati: Mbajeni vajzën, dua florinjtë!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” – kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Lapsi | 11-Jul-2019 21:44
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” – kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.
Top Channel | 11-Jul-2019 20:30
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

“Mbajeni vajzën dua florinjtë”, trondit e ëma e 18-vjeçares që u përdhunua nga i babai!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:39
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Trondit e ëma e 18-vjeçares që u përdh unua nga babai për 3 vite rresht: Mbajeni vajzën, dua florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhu nuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Lexo | 11-Jul-2019 21:34
Trondit sërish nëna e vajzës së dhu nuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Nëna e të dhunuarës: Nuk e dua më në shtëpi vajzën
Dy ditë më parë opinioni publik u trondit nga një histori incesti. Një vajzë 18 vjeçare denoncoi në emisionin investigativ “Fiks Fare” në TCH abuzimin seksual sistematik të të atit për tre vite rresht, duke ofruar ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 21:21
Dy ditë më parë opinioni publik u trondit nga një histori incesti. Një vajzë 18 vjeçare denoncoi në emisionin investigativ “Fiks Fare” në TCH abuzimin seksual sistematik të të atit për tre vite rresht, duke ofruar ...

Babai e përdhunoi për 3 vite, trondit e ëma: Mbajeni vajzën, unë dua florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin “Mbajeni vajzën , forinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 vjeçares ...
Dritare | 11-Jul-2019 21:09
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin “Mbajeni vajzën , forinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 vjeçares ...

Nëna e 18-vjeçares që u dhunua nga babai merr këtë vendim!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:58
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

“Mbajeni vajzën, dua florinjtë!” Reagim tronditës nga nëna e shqiptares që u përdhunua tre vite nga babai
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 20:55
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved