ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:35

Enca thotë se aspiron të marrë miliona dollarë nga ish-i dashuri për humbjen e kohës së saj njësoj siç ka bërë Mariah Carey

Enca thotë se aspiron të marrë miliona dollarë nga ish-i dashuri për humbjen e kohës së saj njësoj siç ka bërë Mariah Carey
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do të publikohet së shpejti. “Jealous” mban titullin kënga e saj e re e cila po vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 23:57
Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, është në përgatitje të një projekti të ri muzikor që do të publikohet së shpejti. “Jealous” mban titullin kënga e saj e re e cila po vizualizohet edhe me klip, xhirimet e të ...

Kejvina çmend rrjetin, por me kosto...
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...
ikub.al | 11-Jul-2019 09:58
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...

Personazhet VIP fillojnë “sfidën nudo”, pranojnë sfidat e njëri-tjetrit për publikimin e imazheve lakuriq (Foto, +18)
Aktorja e njohur amerikane, Linday Lohan, është bërë nismëtare e një sfide të re në rrjetet sociale. Ajo ka sfiduar personazhet VIP që të zhvishen nudo, dhe fotografitë t’i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:50
Aktorja e njohur amerikane, Linday Lohan, është bërë nismëtare e një sfide të re në rrjetet sociale. Ajo ka sfiduar personazhet VIP që të zhvishen nudo, dhe fotografitë t’i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale. ...

MC Kresha dhe Lyrical Son pjesë e festivalit “Sunny Hill” edhe këtë vit
Në datat 2, 3 dhe 4 gusht 2019, festivali “Sunny Hill” do të zhvillojë tri netë spektakolare për ata që do të jenë prezentë. Këngëtarë të shumtë nga arena ndërkombëtare e ajo vendore do të jenë prezentë për të ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:14
Në datat 2, 3 dhe 4 gusht 2019, festivali “Sunny Hill” do të zhvillojë tri netë spektakolare për ata që do të jenë prezentë. Këngëtarë të shumtë nga arena ndërkombëtare e ajo vendore do të jenë prezentë për të ...

Alketa Vejsiu për pushime zgjedh plazhet luksoze italiane
Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka filluar pushimet verore më se të merituara. Biondja ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional me emisionet ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 20:55
Prezantuesja shqiptare, Alketa Vejsiu, ka filluar pushimet verore më se të merituara. Biondja ka vendosur t’i bëjë disa ditë të mira pushimi, pas një viti mjaft të angazhuar sa i përket aspektit profesional me emisionet ...

Dafina Zeqiri bën “twerk” të zjarrtë para fansave, i lejon që të prekin në të pasmet e saj
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është një nga femrat më aktive në muzikë. Ajo është duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore për fansat në qytete të ndryshme, në të gjitha trevat shqiptare. View this post on Instagram ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 19:57
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri, është një nga femrat më aktive në muzikë. Ajo është duke mbajtur mbrëmje të shumta muzikore për fansat në qytete të ndryshme, në të gjitha trevat shqiptare. View this post on Instagram ...

Baby G fshin të gjitha fotografitë e mëparshme në rrjetet sociale, rrit dyshimet se është ndarë nga i dashuri
Këngëtarja Baby G e kishte bërë publike lidhjen e saj kohë më parë nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale. Ndërkohë i dashuri i saj, Lim Hoti, ishte shfaqur publikisht në disa skena bashkë në klipin e saj “Pretty ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 19:02
Këngëtarja Baby G e kishte bërë publike lidhjen e saj kohë më parë nëpërmjet disa postimeve në rrjete sociale. Ndërkohë i dashuri i saj, Lim Hoti, ishte shfaqur publikisht në disa skena bashkë në klipin e saj “Pretty ...

Capital T me paralajmërim enigmatik për fansat
Reperi i njohur, Capital T, po vazhdon të jetë ndër emrat më eminentë këtë verë. Prurjet e shumta muzikore dhe koncertet e vazhdueshme, po e bëjnë atë të jetë ndër top rap-artistët e këtij viti. View this post on ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 18:48
Reperi i njohur, Capital T, po vazhdon të jetë ndër emrat më eminentë këtë verë. Prurjet e shumta muzikore dhe koncertet e vazhdueshme, po e bëjnë atë të jetë ndër top rap-artistët e këtij viti. View this post on ...

Pasi regjistroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC-së, Masvidal ‘kërcënon’ McGregorin
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...
Zeri | 11-Jul-2019 23:33
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...

G4shi publikon një pjesë të këngës së re
Reperi shqiptar, G4shi, i cili prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë po vazhdon të korrë suksese të mëdha. Pas disa projekteve që ka publikuar përgjatë këtyre muajve, reperi ka njoftuar fansat e tij se nesër lanson ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 15:55
Reperi shqiptar, G4shi, i cili prej vitesh jeton dhe vepron në Amerikë po vazhdon të korrë suksese të mëdha. Pas disa projekteve që ka publikuar përgjatë këtyre muajve, reperi ka njoftuar fansat e tij se nesër lanson ...

Pasi regjistroi nokautin më të shpejtë në histori të UFC-së, tani dëshiron t’ia “thyejë” fytyrën McGregorit
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:16
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...

Pasi regjistroi nokautin më të shpejtë në histor të UFC-së, tani dëshiron t’ia “thyejë” fytyrën McGregorit
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:05
Pak ditë pasi regjistroi nokautin më të shpejtë të historisë së UFC, Jorge Masvidal është gati të bëjë miliona në ndeshjen e radhës. Pasi vuri në gjumë Ben Askren në vetëm pesë sekonda gjatë UFC 239, Masvidal ka kërkuar ...

Është konfirmuar pjesëmarrja e dyshes në “Sunny Hill”
Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht. Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son. Kjo sapo u konfirmua në faqen zyrtare ...
Arbresh | 11-Jul-2019 22:04
Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës “Sunny Hill”, pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht. Ndër emrat e njohur që do të marrin pjesë do të jenë edhe Mc Kresha dhe Lyrical Son. Kjo sapo u konfirmua në faqen zyrtare ...

Baby G ndahet nga i dashuri?
Këngëtarja shqiptare, Baby G, në shkurt të këtij viti e ka bërë publike romancën e saj me Lim Hotin. Dashurinë e tyre ata vendosën të shfaqin edhe në këngën e fundit “Pretty Gangster”, të cilët vijnë në momente mjaft ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 14:57
Këngëtarja shqiptare, Baby G, në shkurt të këtij viti e ka bërë publike romancën e saj me Lim Hotin. Dashurinë e tyre ata vendosën të shfaqin edhe në këngën e fundit “Pretty Gangster”, të cilët vijnë në momente mjaft ...

Kënga e re e Leonorës e ka tashmë datën e publikimit
Ditën e djeshme ju njoftuam që pas gati dy vitesh, Leonora Jakupi po kthehet me projekt të ri. Meqenëse gjithçka nga projekti është gati, duket se këngëtarja nuk do të na lë të presim më gjatë, pas periudhës pa projekte ...
Prive | 11-Jul-2019 21:52
Ditën e djeshme ju njoftuam që pas gati dy vitesh, Leonora Jakupi po kthehet me projekt të ri. Meqenëse gjithçka nga projekti është gati, duket se këngëtarja nuk do të na lë të presim më gjatë, pas periudhës pa projekte ...

Çifti po planifikon familje, Justin Bieber i zbulon të gjitha
Këngëtari i hitit “Love yourself” në Instagram publikoi diçka që na bëri të gjithëve të buzëqeshim me adhurim. Ai zbuloi se mezi po pret të ketë një vajzë, që të dalë në takime me të. Qetësohuni të gjithë, Justin ...
Prive | 11-Jul-2019 21:50
Këngëtari i hitit “Love yourself” në Instagram publikoi diçka që na bëri të gjithëve të buzëqeshim me adhurim. Ai zbuloi se mezi po pret të ketë një vajzë, që të dalë në takime me të. Qetësohuni të gjithë, Justin ...

Rina Balaj reagon rreth videos, ku thuhet se është e përfshirë në një përleshje
Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, në të cilën thuhet se është e përfshirë në një përleshje rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj. Por, këngëtarja shqiptare ka reaguar rreth këtij lajmi duke postuar ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 13:32
Së fundmi në rrjetet sociale ka qarkulluar një video, në të cilën thuhet se është e përfshirë në një përleshje rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj. Por, këngëtarja shqiptare ka reaguar rreth këtij lajmi duke postuar ...

Lori ka gati këngën e re
Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, nuk kishte se si të mos mungonte një këngë e bukur nga Lori Kaçka. Këngëtarja tashmë e ka finalizuar projektin e ri dhe detajet ua themi ne. Kënga është e punuar nga Aida ...
Prive | 11-Jul-2019 21:29
Në vazhdën e projekteve muzikore të kësaj vere, nuk kishte se si të mos mungonte një këngë e bukur nga Lori Kaçka. Këngëtarja tashmë e ka finalizuar projektin e ri dhe detajet ua themi ne. Kënga është e punuar nga Aida ...

MC Kresha dhe Lyrical Son pjesë “Sunny Hill”
Në datat 2, 3 dhe 4 gusht 2019, festivali “Sunny Hill” do të zhvillojë tri netë spektakolare për ata që do të jenë prezentë. Këngëtarë të shumtë nga arena ndërkombëtare e ajo vendore do të jenë prezentë për të ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:25
Në datat 2, 3 dhe 4 gusht 2019, festivali “Sunny Hill” do të zhvillojë tri netë spektakolare për ata që do të jenë prezentë. Këngëtarë të shumtë nga arena ndërkombëtare e ajo vendore do të jenë prezentë për të ...

Cardi B i kushton këngë vajzës së saj për ditëlindje (VIDEO)
Vajza e reperes së njohur, Cardi B, Culture, sot ka ditëlindjen e saj të parë. Cardi, vajzës së saj për ditëlindje i kushtoi një këngë, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur vetë reperja për adhuruesit e saj me ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 21:04
Vajza e reperes së njohur, Cardi B, Culture, sot ka ditëlindjen e saj të parë. Cardi, vajzës së saj për ditëlindje i kushtoi një këngë, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëri të ditur vetë reperja për adhuruesit e saj me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved