ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 17:02

Emra të tjerë VIP-ash në filmin “Falco”, bashkohet dhe Bleona Qerreti

Emra të tjerë VIP-ash në filmin “Falco”, bashkohet dhe Bleona Qerreti
Sekreti i një filmi është të përfshish të famshëm dhe kështu do të jetë i suksesshëm. Bes Kallaku e ka kuptuar më së miri këtë dhe ndaj ka vendosur që në film të përfshijë emrat më të përfolur të ekranit shqiptar. Pas ...
Politiko | 12-Jul-2019 19:06
Sekreti i një filmi është të përfshish të famshëm dhe kështu do të jetë i suksesshëm. Bes Kallaku e ka kuptuar më së miri këtë dhe ndaj ka vendosur që në film të përfshijë emrat më të përfolur të ekranit shqiptar. Pas ...

Reperi shumë i pëlqyer do zbres në skenën e ‘Sunny Hill Festival”
Lluni i bashkohet listës së mbushur me emra të mëdhenj të muzikës të cilët do zbresin në skenën e ‘Sunny Hill Festival”, shkruan . Këtë e konfirmoi edhe vet reperi në një postim që bëri në llogarinë e tij në Instagram ...
Lajminet | 12-Jul-2019 18:47
Lluni i bashkohet listës së mbushur me emra të mëdhenj të muzikës të cilët do zbresin në skenën e ‘Sunny Hill Festival”, shkruan . Këtë e konfirmoi edhe vet reperi në një postim që bëri në llogarinë e tij në Instagram ...

Xhensila Myrtezaj poston videon e ëmbël, kur ka marrë për herë të parë në krahë Ajkën!
Sot për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku është një ditë e veçantë. Para një viti zoti i bekoi me një vajzë, ndërsa sot festojnë ditëlindjen e saj të parë. Ndërsa në mëngjes Xhensila e Besi ...
Dritare | 12-Jul-2019 18:13
Sot për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe aktorin e humorit Bes Kallaku është një ditë e veçantë. Para një viti zoti i bekoi me një vajzë, ndërsa sot festojnë ditëlindjen e saj të parë. Ndërsa në mëngjes Xhensila e Besi ...

Rita tregon të pasmet para pasqyrës
E premtja ka qenë një ditë e veçantë në familjen e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Kjo pasi i vogli i kësaj familje, Don Sahatçiu, ka kryer me sukses studimet dhe të gjithë anëtarët e familjes ishin ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 17:57
E premtja ka qenë një ditë e veçantë në familjen e këngëtares shqiptare me famë botërore, Rita Ora. Kjo pasi i vogli i kësaj familje, Don Sahatçiu, ka kryer me sukses studimet dhe të gjithë anëtarët e familjes ishin ...

Festë në familjen e Rita Orës, i vogli i shtëpisë sapo u diplomua
Në familjen e Rita Orës sot është ditë feste dhe jo nga ato të thjeshtat. Vëllai i artistes shqiptare, më i vogli i shtëpisë sapo është diplomuar dhe askush nuk mund të përmbajë dozat e lumturisë dhe krenarisë në këtë ...
Bordo | 12-Jul-2019 17:54
Në familjen e Rita Orës sot është ditë feste dhe jo nga ato të thjeshtat. Vëllai i artistes shqiptare, më i vogli i shtëpisë sapo është diplomuar dhe askush nuk mund të përmbajë dozat e lumturisë dhe krenarisë në këtë ...

Don Arbas iu drejtohet këngëtarëve të cilëve u ka punuar këngë dikur: Krenar që nuk patët kurrë sukses më të madh se me këngët e mia
Producenti i njohur Don Arbas, ka qenë një ndër producentët më përzgjedhur nga estrada ndër vite. Ai ka punuar këngë për artistë të shumtë, ndërsa shumica prej tyre janë shndërruar në hite dhe pëlqyer nga publiku. View ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 17:22
Producenti i njohur Don Arbas, ka qenë një ndër producentët më përzgjedhur nga estrada ndër vite. Ai ka punuar këngë për artistë të shumtë, ndërsa shumica prej tyre janë shndërruar në hite dhe pëlqyer nga publiku. View ...

Klipi i ri i Encës qenka ‘flakë’: I mbushur me të pasme femrash (VIDEO)
Prej disa ditësh Enca ka lajmëruar në rrjete sociale për këngën e saj më të re e cila do të titullohet “Jealous much?” dhe me siguri do të thyejë rrjetin me pamjet e nxehta në klip. Vetë këngëtarja ndau me fansat në ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 17:43
Prej disa ditësh Enca ka lajmëruar në rrjete sociale për këngën e saj më të re e cila do të titullohet “Jealous much?” dhe me siguri do të thyejë rrjetin me pamjet e nxehta në klip. Vetë këngëtarja ndau me fansat në ...

Rita Ora e pranishme në diplomimin e vëllait të saj
Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së fundmi ka postuar foto nga diplomimi i vëllait të saj të vogël. Pavarsisht agjentës së ngarkuar që ka, Rita Ora nuk e lë anash as familjen, ajo nuk ka humbur as ditën e ...
Arbresh | 12-Jul-2019 17:00
Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora së fundmi ka postuar foto nga diplomimi i vëllait të saj të vogël. Pavarsisht agjentës së ngarkuar që ka, Rita Ora nuk e lë anash as familjen, ajo nuk ka humbur as ditën e ...

Morena Taraku zbulon datën e publikimit të projektit të ri
Morena Taraku i ka munguar një kohë të gjatë skenën së muzikës shqiptare me gjallërinë e saj që sjell nëpër këngë, shkruan . Këngëtarja ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të informuar ndjekësit rreth datës ...
Lajminet | 12-Jul-2019 16:45
Morena Taraku i ka munguar një kohë të gjatë skenën së muzikës shqiptare me gjallërinë e saj që sjell nëpër këngë, shkruan . Këngëtarja ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram për të informuar ndjekësit rreth datës ...

“Jealous”, së shpejti nga Enca
“Hajde” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares nga Shqipëria, Enca Haxhia, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Ky projekt i cili është publikuar para një muaji në kanalin zyrtar, YouTube, deri më tani ka ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 15:48
“Hajde” mbetet një prej realizimeve të fundit të këngëtares nga Shqipëria, Enca Haxhia, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Ky projekt i cili është publikuar para një muaji në kanalin zyrtar, YouTube, deri më tani ka ...

Kejvina çmend rrjetin, por me kosto...
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...
ikub.al | 11-Jul-2019 09:58
Aty ajo po vijon karrieren e saj si modele, dhe hapat e para jane premtuese, nderkohe qe ruan lidhjet edhe me fans-at, shumica e te cileve jane shqiptare, si kendej, edhe andej Adriatikut. Ura lidhese eshte siç dihet ...

Sot është një ditë e veçantë për familjen Ora
Nuk është vetëm Rita Ora ajo që po bën krenare familjen e saj me sukseset që po arrin sot vëllai i saj është emri që po gëzon familjarët, shkruan . Vera Ora ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram me ...
Lajminet | 12-Jul-2019 16:25
Nuk është vetëm Rita Ora ajo që po bën krenare familjen e saj me sukseset që po arrin sot vëllai i saj është emri që po gëzon familjarët, shkruan . Vera Ora ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram me ...

Luana konfirmon bashkëpunimin me yllin e muzikës botërore (Video)
TIRANE Pas bashkëpunimeve me këngëtarët shqiptarë, Luana Vjollca dëshiron të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Faydee. Kënga duket se është ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:17
TIRANE Pas bashkëpunimeve me këngëtarët shqiptarë, Luana Vjollca dëshiron të depërtojë edhe në tregun ndërkombëtar. Kënga e saj e re do të jetë në bashkëpunim me artistin me famë botërore, Faydee. Kënga duket se është ...

Agnesa Vuthaj tejet elegante, zbulon imazhe nga fotosesioni i fundit
Agnesa Vuthaj ka zbuluar një fotografi nga fotosesioni i radhës ku edhe këtë herë eleganca saj ka fjalën kryesore, shkruan . Bukuroshja shqiptare është shumë aktive me postime në rrjete sociale me anë të cilave mundohet ...
Lajminet | 12-Jul-2019 16:20
Agnesa Vuthaj ka zbuluar një fotografi nga fotosesioni i radhës ku edhe këtë herë eleganca saj ka fjalën kryesore, shkruan . Bukuroshja shqiptare është shumë aktive me postime në rrjete sociale me anë të cilave mundohet ...

‘Sunny Hill’, ja cilat janë risitë
Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës ‘Sunny Hill’ këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në lokacionin e njëjtë në Parkun e Germisë. Derisa vitin e kaluar ky festival mblodhi rreth 50.000 njerëz për tri ditë ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 16:00
Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës ‘Sunny Hill’ këtë vit do të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në lokacionin e njëjtë në Parkun e Germisë. Derisa vitin e kaluar ky festival mblodhi rreth 50.000 njerëz për tri ditë ...

Flaka Krelani po bashkëpunon me Mixeyn për këngën e re
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, është mjaft e pëlqyer nga publiku. Zeshkania po ashtu është tejet aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në atë Instagram, së fundmi ka bërë të ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 14:35
Këngëtarja shqiptare, Flaka Krelani, është mjaft e pëlqyer nga publiku. Zeshkania po ashtu është tejet aktive dhe e ndjekur nga fansat e saj në rrjetet më të frekuentuara sociale. Në atë Instagram, së fundmi ka bërë të ...

Capital T shfaq fizikun joshës në imazhin e fundit dhe e shoqëron me një mesazh
Prurjet muzikore dhe mjaft të suksesshme që ka sjell deri më tani kanë bërë që të jetë njëri nga emrat më të kërkuar të estradës. Fjala është për reperin e famshëm shqiptar, Capital T, i cili po vazhdon akoma të jetë ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 13:57
Prurjet muzikore dhe mjaft të suksesshme që ka sjell deri më tani kanë bërë që të jetë njëri nga emrat më të kërkuar të estradës. Fjala është për reperin e famshëm shqiptar, Capital T, i cili po vazhdon akoma të jetë ...

Morena Taraku: Kënga ime e re u dedikohet atyre që besojnë se nuk jam këngëtare
Morena Taraku tash e një kohë është duke punuar në këngën e re. Këngëtarja shqiptare ka njoftuar fansat se të dielën publikohet me videoklip projekti i saj më ri. Në fakt, në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit në ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 12:59
Morena Taraku tash e një kohë është duke punuar në këngën e re. Këngëtarja shqiptare ka njoftuar fansat se të dielën publikohet me videoklip projekti i saj më ri. Në fakt, në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit në ...

Pëlqehet kënga e re e Jon Tarifës “Get High”
Këngëtari Jon Tarifa ka sjellë për fansat e tij këngën e re të titulluar “So High”. Kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale, derisa videoklipi është mjaft atraktiv dhe i veçantë. Tekstin e ka shkruar vetë Joni ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 11:56
Këngëtari Jon Tarifa ka sjellë për fansat e tij këngën e re të titulluar “So High”. Kjo këngë është kompletuar edhe nga ana vizuale, derisa videoklipi është mjaft atraktiv dhe i veçantë. Tekstin e ka shkruar vetë Joni ...

Labi lanson “A do bëhet mirë një ditë”, këngëtari nis publikimin e këngëve nga albumi i ri
Deputeti dhe këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar para fansave albumin e ri. “Faleminderit për ditët e mira” mban titullin albumi i Labit, gjersa ka filluar me publikimin e projekteve të reja. ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 11:27
Deputeti dhe këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka prezantuar para fansave albumin e ri. “Faleminderit për ditët e mira” mban titullin albumi i Labit, gjersa ka filluar me publikimin e projekteve të reja. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved