ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 01/06/2020 11:25

E plotë/ Dëmet që shkaktoi në Shqipëri moti i pazakontë

E plotë/ Dëmet që shkaktoi në Shqipëri moti i pazakontë
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë dhe gjithë institucionet e saj të varësisë kanë qenë në gatishmëri të plotë për të përballuar dhe eliminuar pasojat e motit të keq që përshiu jugun e vendit në mbrëmjen e datës ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 18:01
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë dhe gjithë institucionet e saj të varësisë kanë qenë në gatishmëri të plotë për të përballuar dhe eliminuar pasojat e motit të keq që përshiu jugun e vendit në mbrëmjen e datës ...

Çfarë pasojash i shkaktoi Shqipërisë moti i keq? Bilanci i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Energjisë
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bërë një bilanc të pasojave që ka shkaktuar moti i keq që përfshiu jugun e vendit mbrëmjen e datës 10 korrik. Ministria njofton se të gjithë institucionet e saj të varësisë ...
ScanTv | 11-Jul-2019 17:51
Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka bërë një bilanc të pasojave që ka shkaktuar moti i keq që përfshiu jugun e vendit mbrëmjen e datës 10 korrik. Ministria njofton se të gjithë institucionet e saj të varësisë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved