ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 22:16

E masakroi me breshëri kallashi për të marr hak mbi vëllanë, kush është shqiptari i kapur pas 6 vitesh kërkim

E masakroi me breshëri kallashi për të marr hak mbi vëllanë, kush është shqiptari i kapur pas 6 vitesh kërkim
E thirri në emër personin që i kishte vrarë të vëllanë dhe më pas e qëlloi për vdekje me 12 plumba. Kjo është historia e Skënder Bakut, sot 53 vjeçar dhe tashmë i arrestuar nga policia, pas një kërkimi që ka zgjatur ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 19:16
E thirri në emër personin që i kishte vrarë të vëllanë dhe më pas e qëlloi për vdekje me 12 plumba. Kjo është historia e Skënder Bakut, sot 53 vjeçar dhe tashmë i arrestuar nga policia, pas një kërkimi që ka zgjatur ...

Arrestohet shqiptari që vrau një person me 12 plumba
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...
Zeri | 12-Jul-2019 19:16
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...

Arrestohet shqiptari që kishte vrarë një person me 12 plumba
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 19:10
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...

I shpallur në kërkim për vrasje, arrestohet 53-vjeçari
Policia e Durrësit ka vënë në pranga shtetasin Skënder Baku, banues në Luz, Fushë Krujë. Baku ishte shpallur në kërkim për vrasjen me armë zjarri për motive gjakmarrje të shtetasit L.SH. në 2013-tën. Arrestimi i ...
Telegraf | 12-Jul-2019 19:01
Policia e Durrësit ka vënë në pranga shtetasin Skënder Baku, banues në Luz, Fushë Krujë. Baku ishte shpallur në kërkim për vrasjen me armë zjarri për motive gjakmarrje të shtetasit L.SH. në 2013-tën. Arrestimi i ...

Forcat e Rendit kapin pas 6 vitesh 53-vjeçarin nga Fushë-Kruja
Një 53-vjeçar i dënuar me 35 vite burg për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit. Bëhet fjalë për Skënder Bakun, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës . “Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Gjykata për Krimet e ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 19:08
Një 53-vjeçar i dënuar me 35 vite burg për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit. Bëhet fjalë për Skënder Bakun, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës . “Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Gjykata për Krimet e ...

Durrës, arrestohet i dënuar për vrasje për shkak të gjakmarrjes
Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një person te shpallur ne kërkim për vrasje, i dënuar me 35 vite burg. I arrestuari është shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz, Fushë Krujë. Kapja dhe ndalimi i tij ...
Lapsi | 12-Jul-2019 18:58
Policia e Durrësit ka arrestuar ditën e sotme një person te shpallur ne kërkim për vrasje, i dënuar me 35 vite burg. I arrestuari është shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz, Fushë Krujë. Kapja dhe ndalimi i tij ...

Kapet autori i një vrasje në Fushë Krujë në 2013
Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Revenge” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim për vrasje. Pas informacioneve të marra në rrugë operative, polica ka bërë të mundur ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 18:53
Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Revenge” nga ku është arrestuar një person I shpallur në kërkim për vrasje. Pas informacioneve të marra në rrugë operative, polica ka bërë të mundur ...

VIDEO/ Vetëm me pantallona, kapet i dënuari për vrasje në Durrës
Policia e Durrësit ka vënë në pranga sot një person të shpallur në kërkim dhe që rezulton i dënuar në mungesë me 35 vite burg. Ai është Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz, Fushë Krujë . Njoftimi i policisë: ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 18:45
Policia e Durrësit ka vënë në pranga sot një person të shpallur në kërkim dhe që rezulton i dënuar në mungesë me 35 vite burg. Ai është Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz, Fushë Krujë . Njoftimi i policisë: ...

Doli me leje nga burgu dhe vrau shokun se s’i ktheu 30 mijë €, kapet nga policia pas dy vitesh
Arrestohet pas dy vitesh autori i vrasjes së Angjelin Shkambit, ngjarje e ndodhur në 17 dhjetor të vitit 2017. Autori i vrasjes është Artan Koçeku 29 vjeç, banues në fshatin Pog, ndërsa u prangos sot nga policia. ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 18:54
Arrestohet pas dy vitesh autori i vrasjes së Angjelin Shkambit, ngjarje e ndodhur në 17 dhjetor të vitit 2017. Autori i vrasjes është Artan Koçeku 29 vjeç, banues në fshatin Pog, ndërsa u prangos sot nga policia. ...

Vrau 53 vjeçarin me 12 plumba, arrestohet Skënder Baku
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...
Top Channel | 12-Jul-2019 18:42
Është arrestuar nga Policia e Durrësit shtetasi Skënder Baku, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës. Baku ishte në kërkim nga autoritetet pasi Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë, e ka dënuar me 35 vjet burg, për ...

Vrau për gjakmarrje, kapet pas 6 vitesh 53-vjeçari nga Fushë-Kruja
Një 53-vjeçar i dënuar me 35 vite burg për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit. Bëhet fjalë për Skënder Bakun, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës . “Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Gjykata për Krimet e ...
Gazeta Dita | 12-Jul-2019 18:56
Një 53-vjeçar i dënuar me 35 vite burg për vrasje është arrestuar nga policia e Durrësit. Bëhet fjalë për Skënder Bakun, 53 vjeç, banues në Luz të Fushë Krujës . “Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Gjykata për Krimet e ...

Arrestimi i Artan Koçekut, kush është “tmerri” i Shkodrës i përfshirë në disa krime
Nëpërmjet operacionit të koduar “Dora e Hekurt”, Policia e Shkodrës ka bërë të mundur sot arrestimin e Artan Koçekut, 29 vjeç, banues në fshatin Pog. Ai ishte në kërkim për vrasjen e shtetasit Angjelin Shkambi, ngjarje ...
Top Channel | 12-Jul-2019 17:32
Nëpërmjet operacionit të koduar “Dora e Hekurt”, Policia e Shkodrës ka bërë të mundur sot arrestimin e Artan Koçekut, 29 vjeç, banues në fshatin Pog. Ai ishte në kërkim për vrasjen e shtetasit Angjelin Shkambi, ngjarje ...

Kush është ‘tmerri’ i Shkodrës që ekzekutoi shokun për 30 mijë euro, pasi doli me leje nga burgu
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e shokut të tij, Angjelin Shkambi, brenda makinës, për një borxh 30 mijë eurosh. Por mbi Artan Koçekun rëndojnë edhe sisa akuza të ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 17:26
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e shokut të tij, Angjelin Shkambi, brenda makinës, për një borxh 30 mijë eurosh. Por mbi Artan Koçekun rëndojnë edhe sisa akuza të ...

Plagosi me thikë të riun në kryeqytet, kapet autori
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 29-vjeçar, i cili dyshohet si autor i plagosjes së 31-vjeçarit me iniciale D.B. Siç thekson policia, personi i arrestuar rezulton i dënuar më parë për një sërë veprash ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 16:37
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 29-vjeçar, i cili dyshohet si autor i plagosjes së 31-vjeçarit me iniciale D.B. Siç thekson policia, personi i arrestuar rezulton i dënuar më parë për një sërë veprash ...

Ishte në “arrest shtëpie”, del jashtë dhe plagos me thikë 31 vjeçarin në Tiranë
Një 29 vjeçar me iniciale D.M., është arrestuar sot nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një person. Ndalimi i 29 vjeçarit u bë pasi në rrugën “Gjergj Legisi” për motive të dobëta ka plagosur me ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 17:16
Një 29 vjeçar me iniciale D.M., është arrestuar sot nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një person. Ndalimi i 29 vjeçarit u bë pasi në rrugën “Gjergj Legisi” për motive të dobëta ka plagosur me ...

Ishte në “arrest shtëpie”, del jashtë dhe plagos me thikë 31 vjeçarin në Tiranë
Një 29 vjeçar me iniciale D.M., është arrestuar sot nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një person.
Top Channel | 12-Jul-2019 16:37
Një 29 vjeçar me iniciale D.M., është arrestuar sot nga Policia e Tiranës pasi akuzohet se ka plagosur me thikë një person.

Nga vrasja e shokut te vjedhjet, kush është ‘tmerri’ i Shkodrës
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e mikut të tij, Angjelin Shkambi. Në pranga ka rënë 29-vjçari Artan Koçeku, i cili dy vite më parë ekzekutoi me plumba në kokë shokun e ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 16:02
Policia ka arrestuar sot një person të rrezikshëm të shpallur në kërkim për vrasjen e mikut të tij, Angjelin Shkambi. Në pranga ka rënë 29-vjçari Artan Koçeku, i cili dy vite më parë ekzekutoi me plumba në kokë shokun e ...

I kërkuar për vrasje, arrestohet 29-vjeçari në Shkodër
Policia ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes së ndodhur më datë ...
Top Channel | 12-Jul-2019 15:50
Policia ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqërore, i cili ishte shpallur në kërkim për vrasje, dhe qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole, si dhe është autor i ngjarjes së ndodhur më datë ...

Drejtësia vonon, por nuk harron
Skënder Baku ishte dënuar me 35 vjet burg për një vrasje të ndodhur në vitin 2013 në qytetin e Fushë-Krujës. Megjithatë deri më sot, ai kishte mundur t’i shpëtonte drejtësisë. Në video më lart shihet momenti kur forcat ...
TV Klan | 12-Jul-2019 18:50
Skënder Baku ishte dënuar me 35 vjet burg për një vrasje të ndodhur në vitin 2013 në qytetin e Fushë-Krujës. Megjithatë deri më sot, ai kishte mundur t’i shpëtonte drejtësisë. Në video më lart shihet momenti kur forcat ...

Vrau me plumba në kokë të riun, kapet shkodrani i rrezikshëm(Emri)
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 15:46
Policia e Shkodrës ka arrestuar një person me rrezikshmëri të lartë shoqëror. Në pranga ka rënë 29-vjeçari Artan Koçeku, i shpallur në kërkim për vrasje, i cili qarkullonte me armë zjarri me fishek në fole. Në vitin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved