ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:53

Nicolo Barella zyrtarisht lojtar i Interit

Nicolo Barella zyrtarisht lojtar i Interit
Nicolo Barella është zyrtarisht lojtar i Interit. Sipas Sky Sport, Inter i ka paguar Cagliarit shumën e 45 milion eurove plus bonuset për mesfusorin Nicolo Barella. Barella cilësohet si një nga mesfushorët më premtues, ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 21:33
Nicolo Barella është zyrtarisht lojtar i Interit. Sipas Sky Sport, Inter i ka paguar Cagliarit shumën e 45 milion eurove plus bonuset për mesfusorin Nicolo Barella. Barella cilësohet si një nga mesfushorët më premtues, ...

Igli Tare me mision në Madrid, takohet me superagjentin portugez!
Merkatoja e Lacios ditët e fundit është e përqëndruar në një emër të vetëm, atë të serbit Milinkoviç Saviç, që në rast shitjeje, jo vetëm do të sillte një plusvalencë të përbindshme, por do të financonte dhe merkaton në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:48
Merkatoja e Lacios ditët e fundit është e përqëndruar në një emër të vetëm, atë të serbit Milinkoviç Saviç, që në rast shitjeje, jo vetëm do të sillte një plusvalencë të përbindshme, por do të financonte dhe merkaton në ...

Lukaku braktis stërvitjen me United, kërkon transferimin tek Inter
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:36
Romelu Lukaku ka kërkuar me ngulm që të largohet nga Manchester United dhe t’i bashkohet ekipit të Interit. Pavarësisht helozheve të bëra prej tranjerit Ole Gunnar Solskjaer, sulmuesi belg e ka treguar një gjë të tillë ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:45
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Saviç nën radarët e Manchester United, Tare me mision në Madrid
Milinkoviç Saviç vijon të jetë në qendër të vëmendjes gjatë kësaj merkatoje vere. Ekipe të shumta, mes të cilave Manchester United, janë vënë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit serb. Lazio nga ana tjetër, ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:24
Milinkoviç Saviç vijon të jetë në qendër të vëmendjes gjatë kësaj merkatoje vere. Ekipe të shumta, mes të cilave Manchester United, janë vënë në garë për të siguruar shërbimet e mesfushorit serb. Lazio nga ana tjetër, ...

Drejtori sportiv i Interit kthehet nga Anglia: “U takuam me Unitedin për Lukakun”
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:37
Interi tashmë ka është takuar me Manchester Unitedin për Romelu Lukakun. Lajmin e ka konfirmuar drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio. Ai është kthyer nga Anglia në mbrëmjen e së enjtes pas takimit me drejtuesit e ...

Arrihet marrëveshja, Barella është i Interit
Inter dhe Cagliari më në fund kanë arritur marrëveshjen përfundimtare për Nicolo Barellan. Talenti italian ka insistuar për t’iu bashkuar Interit dhe tanimë dëshira e tij është realizuar. Inter do ta marrë Barellan në ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:31
Inter dhe Cagliari më në fund kanë arritur marrëveshjen përfundimtare për Nicolo Barellan. Talenti italian ka insistuar për t’iu bashkuar Interit dhe tanimë dëshira e tij është realizuar. Inter do ta marrë Barellan në ...

Sulmuesi Tadic zbulon se a do të transferohet De Ligt tek Juve
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 23:14
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...

Lukaku, Icardi, Dzeko: Telashet e Inter për fazën e sulmit
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:35
Gjatë merkatos së verës, synimi kryesor i Inter ka qenë dhe mbetet riparimi i fazës ofensive të skuadrës. Romelu Lukaku është emri më i dëshiruar në kampin ‘Zi kaltër’, për të cilin ata janë të gatshëm të paguajnë rreth ...

E kryer, Interi blen për 45 milionë euro Barellan
Fundi i telenovelës. Nicolo Barela do të jetë një lojtar i Interit. Gjithçka konfirmohet nga “Sky Sport”, ku klubi zikaltër raportohet se ka gjetur marrëveshjen me Cagliarin. Pas një kalvari të gjatë negociatash, ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:29
Fundi i telenovelës. Nicolo Barela do të jetë një lojtar i Interit. Gjithçka konfirmohet nga “Sky Sport”, ku klubi zikaltër raportohet se ka gjetur marrëveshjen me Cagliarin. Pas një kalvari të gjatë negociatash, ...

Më në fund arrihet marrëveshja, Barella te Interi për 45 milionë euro Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më...
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 22:14
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...

Inter pranë Lukakut
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...
ABCNews | 11-Jul-2019 20:55
Skuadra e Interit është gati të ofrojë 70 milionë euro për shërbimet e sulmuesit të Manchester United, Lukaku. Futbollisti belg ka kërkuar largimin nga skuadra angleze. Inter është në rrugën e duhur për të konkretizuar ...

Më në fund arrihet marrëveshja, Barella te Interi për 45 milionë euro
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 22:06
Nicolo Barella pritet t’i kryejë të premten testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontraë 4-vjeçare me Interin. 22-vjecari do të fitojë 2.5 milionë euro në sezon. Interi më në fund ka arritur marrëveshje me Cagliarin për ...

Përfundon takimi i Interit me Manchester United për Lukakun
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:57
Takimi mes Interit dhe Manchester United rreth Romelu Lukaku ka përfunduar . Nerazzurët kanë filluar kontakte me Djajtë e Kuq për të deklaruar zyrtarisht interesin e tyre ndaj sulmuesit belg, transmeton Indeksonline. ...

Lukaku nuk strëvitet me United, kërkon transferimin tek Inter
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 13:32
Për Romelu Lukaku nuk kanë mjaftuar elozhet e Ole Gunnar Solskjaer. Pavarësisht vlerësimeve të teknikut të Manchester United, sulmuesi belg nuk ka ndyshuar mendje dhe kërkon vetëm të transferohet tek Inter. Futbollisti ...

Manchester United paraqet ofertën e parë për objektivin e Juventusit
Sergej Milinkovic-Savic është përfolur për një transferim të mundshëm në Juventus dhe PSG. Por Manchester United tani kanë dalë sërish si favoritë për nënshkrimin e tij, Sky Sport tregon se Djajt e Kuq kanë paraqitur ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:48
Sergej Milinkovic-Savic është përfolur për një transferim të mundshëm në Juventus dhe PSG. Por Manchester United tani kanë dalë sërish si favoritë për nënshkrimin e tij, Sky Sport tregon se Djajt e Kuq kanë paraqitur ...

Thuajse e kryer, Barella shkon te ky klub
Mesfushori i Cagliarit, Nicolo Barella është afër kalimit te Interi për 45 milionë euro në formë huazimi me obligim të blerjes, raporton “Gianlucadimarzio.com”. Pasi të kompletojë testet e tij mjekësore të premten, ...
Zeri | 11-Jul-2019 21:41
Mesfushori i Cagliarit, Nicolo Barella është afër kalimit te Interi për 45 milionë euro në formë huazimi me obligim të blerjes, raporton “Gianlucadimarzio.com”. Pasi të kompletojë testet e tij mjekësore të premten, ...

Fonseca dëshiron të punojë përsëri me Fredin, Roma ka gati ofertën për brazilianin
Mesfushori brazilian Fred mund të largohet nga Manchester United vetëm pas një viti qëndrim. Fred iu bashkua verën e vitit të kaluar gjigantit anglez nga Shakhtar Donetsk për një shumë rreth 60 milionë euro. Por ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 16:52
Mesfushori brazilian Fred mund të largohet nga Manchester United vetëm pas një viti qëndrim. Fred iu bashkua verën e vitit të kaluar gjigantit anglez nga Shakhtar Donetsk për një shumë rreth 60 milionë euro. Por ...

Manchester Unitedi ofron 80 milionë për Milinkovic
Manchester Unitedi ende nuk ka bërë ofertë formale për Sergej Milinkovic-Savic, por ia ka bërë me dije Lazios se është i gatshëm t’i paguajë 80 milionë euro për të. Sipas Sky Sport Italia, dy klubet kanë nisur kontaktet ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 18:22
Manchester Unitedi ende nuk ka bërë ofertë formale për Sergej Milinkovic-Savic, por ia ka bërë me dije Lazios se është i gatshëm t’i paguajë 80 milionë euro për të. Sipas Sky Sport Italia, dy klubet kanë nisur kontaktet ...

Majlinda, Nora e Distria kërkojnë medalje në Grand Prix Budapest
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 17:51
Sulmuesi belg është përfolur për një largim të mundshëm nga Old Trafford këtë verë dhe ka shprehur dëshirën e tij për të luajtur në Serie A. Manchester United dhe Interi njoftohet se kanë filluar bisedimet për një ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved