ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 09:16

Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit

Deputeti i PS: Negociatat hapen në ditëlindjen time dhe të doktorit
Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.
Top Channel | 11-Jul-2019 23:47
Sezoni i emisionit të Open është mbyllur me një debat ndërmjet deputetit të PS-së, Ervin Bushati dhe kreut të Partisë Agrare, Agron Duka, në lidhje me sistemin politik dhe zhvillimet e krizës.

Avokati sherr me Bushatin në Open: Sistem pocaqi
Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen.
Top Channel | 11-Jul-2019 22:25
Avokati Adriatik Lapa ka debatuar ashpër në emisionin Open të Eni Vasilit, pasi ka akuzuar ashpër sistemin politik dhe qeverisjen.

Zbulohen në “Open” emrat e negociatorëve të PS-së dhe PD-së
Në emisionin “Open” në Top Channel, të ftuarit në panel lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nxorën edhe dy emrat e parë.
Top Channel | 11-Jul-2019 22:02
Në emisionin “Open” në Top Channel, të ftuarit në panel lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nxorën edhe dy emrat e parë.

Marrëveshje Rama – Basha? Milo: Nëse ndodh, fatkeqësi për vendin
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në TCH se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një takim ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 22:00
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në TCH se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një takim ...

Agron Duka në Open: Të më kishte ftuar Rama për të ndryshuar sistemin zgjedhor do isha sot në Parlament
Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, duke folur në emisionin Open të Eni Vasilit se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë do të dialogojë dhe ...
Top Channel | 11-Jul-2019 21:58
Kreu i Partisë Agrare Agron Duka, duke folur në emisionin Open të Eni Vasilit se Edi Rama nuk e ka të sinqertë thirrjen ndaj opozitës për dialog pasi nuk ka thënë asnjëherë se çfarë ai mendon çfarë do të dialogojë dhe ...

Ish-ministri në Open: Fatkeqësi nëse ka pakt të fshehtë Rama-Basha
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi.
Top Channel | 11-Jul-2019 21:48
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi.

Bollino në Open: Kriza mund të zgjidhet në fund të shtatorit
Gazetari Carlo Bollino deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se në fund të shtatorit pritet të ketë zhvillime shumë të vrullshme për të zgjidhur krizën, ku mund të futen në lojë edhe disa interlekutorë ndërkombëtare.
Top Channel | 11-Jul-2019 21:44
Gazetari Carlo Bollino deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se në fund të shtatorit pritet të ketë zhvillime shumë të vrullshme për të zgjidhur krizën, ku mund të futen në lojë edhe disa interlekutorë ndërkombëtare.

Paskal Milo në Open: Nuk jemi të aftë të qeverisim
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, ish-ministri i Jashtëm Paskal Milo deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi ...
Top Channel | 11-Jul-2019 21:29
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, ish-ministri i Jashtëm Paskal Milo deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi ...

PD nuk njeh dekretin e Metës, s’do hyjë në zgjedhjet e 13 tetorit. Ish-deputetja: Vetëm kur të largohet Edi Rama
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje. Ajo tha se opozita do të hyjë në zgjedhje jo më 13 tetor, kur ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 09:08
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje. Ajo tha se opozita do të hyjë në zgjedhje jo më 13 tetor, kur ...

Drejt zgjidhjes së ngërçit politik? Dalin emrat e negociatorëve të PS-së dhe PD-së
Të ftuarit në panelin e emisionit “Open” lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nxorën edhe dy emrat e parë. Sipas tyre, negociatat do të jenë fillimisht me nivelet e dyta, duke thënë se Taulant ...
Ina-Online | 12-Jul-2019 01:27
Të ftuarit në panelin e emisionit “Open” lanë qartësisht të kuptohej se do të kenë negociata dhe madje nxorën edhe dy emrat e parë. Sipas tyre, negociatat do të jenë fillimisht me nivelet e dyta, duke thënë se Taulant ...

Kriza politike/ Zbulohen emrat e negociatorëve të PS dhe PD
Kriza politike që ka kapluar vendin që nga shkurti i këtij viti, ende nuk po gjen një zgjidhje dhe palët ende nuk janë ulur në tryezë, pasi parakushtet e kanë penguar një gjë të tillë. Në emisionin “Open” në “Tch”, të ...
Dritare | 11-Jul-2019 23:14
Kriza politike që ka kapluar vendin që nga shkurti i këtij viti, ende nuk po gjen një zgjidhje dhe palët ende nuk janë ulur në tryezë, pasi parakushtet e kanë penguar një gjë të tillë. Në emisionin “Open” në “Tch”, të ...

“Jo më 13 tetor”! Albana Vokshi: Ja kur do hyjë në zgjedhje PD
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje. Ajo tha se opozita do të hyjë në zgjedhje jo më 13 tetor, kur ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 22:42
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje. Ajo tha se opozita do të hyjë në zgjedhje jo më 13 tetor, kur ...

Paskal Milo: Fatkeqësi nëse do të ketë një pakt Rama-Basha
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një ...
Dritare | 11-Jul-2019 23:14
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një ...

“Meta,si çun problematik”! Vokshi debat me Koçin: Rama do bjerë!
Debati politik për skenaret e zgjidhjes së krizës vijon të jetë aktiv dhe i nxehtë në studion e emisionit Open të Eni Vasilit. Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha se Meta po sillet si çun problematik, duke ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 22:23
Debati politik për skenaret e zgjidhjes së krizës vijon të jetë aktiv dhe i nxehtë në studion e emisionit Open të Eni Vasilit. Petro Koçi, zëvëndësministër i Mbrojtjes, tha se Meta po sillet si çun problematik, duke ...

‘Do të ketë marrëveshje mes PS-së dhe PD-së’, emrat e negociatorëve
Në një kohë kur marrëdhëniet konfliktuale mes qeverisë, opozitës dhe presidentit vazhdojnë, duket se ka dritë në fund të tunelit. Të paktën kështu mendojnë të ftuarit në emisionin Open, sipas të cilëve pritet të ketë ...
Politiko | 11-Jul-2019 22:14
Në një kohë kur marrëdhëniet konfliktuale mes qeverisë, opozitës dhe presidentit vazhdojnë, duket se ka dritë në fund të tunelit. Të paktën kështu mendojnë të ftuarit në emisionin Open, sipas të cilëve pritet të ketë ...

Policë me kallash në qendrat e votimit, Albana Vokshi publikon pamjet
Skandalet me votimet lokale të 30 qershorit nuk kanë të mbaruar. Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar në emisionin Open mbrëmjen e sotme dy foto në të cilat shfaqen policë në qendrat e votimit më 30 qershor. ...
Telegraf | 10-Jul-2019 22:48
Skandalet me votimet lokale të 30 qershorit nuk kanë të mbaruar. Ish-deputetja e PD-së Albana Vokshi ka publikuar në emisionin Open mbrëmjen e sotme dy foto në të cilat shfaqen policë në qendrat e votimit më 30 qershor. ...

Ish- Ministri i Jashtëm shpjegon se përse një pakt Rama- Basha do të ishte një “fatkeqësi politike”
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 21:54
Kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo deklaroi në “Open” në Top Channel se vonesa e zgjidhjes së krizës po ushqen fatkeqësisht idenë e vjetër se ne nuk mundemi të qeverisemi. I pyetur nëse duhet të ketë një ...

Ish-deputetja e PD në Open: Ja kur hyjmë në zgjedhje
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje.
Top Channel | 10-Jul-2019 21:53
Albana Vokshi, ish-deputete dhe drejtuese e PD-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit në Top Channel kohën se kur opozita do të hyjë në zgjedhje.

Albana Vokshi: Shqiptarët i dhanë të drejtë opozitës. Rama do bjerë!
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi është e ftuar në emisionin “Open” ku ka folur rreth aksionit opozitar dhe situatës politike në vend. Vokshi deklaroi se pjesëmarrja shumë e ulët në zgjedhjet e 30 ...
Telegraf | 10-Jul-2019 21:56
Ish-deputetja e Partisë Demokratike Albana Vokshi është e ftuar në emisionin “Open” ku ka folur rreth aksionit opozitar dhe situatës politike në vend. Vokshi deklaroi se pjesëmarrja shumë e ulët në zgjedhjet e 30 ...

Kreu i PSD-së: Edhe pse dola fitues nuk gëzohem, zgjedhjet nuk ishin normale, ja arsyet pse Shqipëria është në krizë të thellë
Kreu i PSD-së, Paskal Milo deklaroi se vendi është në krizë dhe rreshtoi një sërë faktesh që, sipas tij, e vërtetojnë këtë. Në studion e emisionit ‘Open’, Milo e kundërshtoi deputetin e Partisë Socialiste, Ervin ...
Politiko | 11-Jul-2019 21:41
Kreu i PSD-së, Paskal Milo deklaroi se vendi është në krizë dhe rreshtoi një sërë faktesh që, sipas tij, e vërtetojnë këtë. Në studion e emisionit ‘Open’, Milo e kundërshtoi deputetin e Partisë Socialiste, Ervin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved