ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:45

Dom Gjergji: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi shoqëror

Dom Gjergji: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi shoqëror
Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një postim në ...
Lapsi | 12-Jul-2019 19:12
Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një postim në ...

Luftonte me grupin “Al-Nusra”, vritet shqiptari në Siri
Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “që dyshohet ...
Lapsi | 12-Jul-2019 18:45
Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “që dyshohet ...

Dom Gjergj Meta: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi shoqëror
Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një postim në ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 18:35
Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një postim në ...

Dom Gjergj Meta: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi shoqëror
mapo.al Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një ...
Mapo | 12-Jul-2019 18:31
mapo.al Kleriku i njohur katolik, Dom Gjergj Meta, Ipeshkv i Dioqezës së Rrëshenit, shkruan se 30 qershori, dita kur u zhvilluan zgjedhjet për pushtetin vendor, është pika më e lartë e një absurdi shoqëror. Në një ...

Angli, vrau gruan me thikë, arrestohet pas një muaji shqiptari
Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat britanike raportojnë se 45-vjeçari Fatos Xheta u ndalua dy ditë më parë nën akuzën e vrasjes së ...
Lapsi | 12-Jul-2019 18:31
Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat britanike raportojnë se 45-vjeçari Fatos Xheta u ndalua dy ditë më parë nën akuzën e vrasjes së ...

Dom Gjergj Meta: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi të paprecedentë në historinë e demokracisë
Ipeshkëv i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, një prej klerikëve katolikë më të njohur në vend dhe shumë aktivë në problematikat që kalon vendi dhe shoqëria shqiptare, është kthyer në qendër të vëmendjes me reagimin e tij më ...
Telegraf | 12-Jul-2019 18:05
Ipeshkëv i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, një prej klerikëve katolikë më të njohur në vend dhe shumë aktivë në problematikat që kalon vendi dhe shoqëria shqiptare, është kthyer në qendër të vëmendjes me reagimin e tij më ...

Angli/ Vrau gruan me thikë, arrestohet pas një muaji shqiptari
mapo.al Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat britanike raportojnë se 45-vjeçari Fatos Xheta u ndalua dy ditë më parë nën akuzën e ...
Mapo | 12-Jul-2019 18:23
mapo.al Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat britanike raportojnë se 45-vjeçari Fatos Xheta u ndalua dy ditë më parë nën akuzën e ...

Rrëfen një situatë të sikletshme, Ikonomi: E kam sharë shumë veten!
mapo.al Këngëtarja Mariza Ikonomi ka rrëfyer së fundmi aventurën e saj të gjatë në kroçere, ku nuk iu shkëput për asnjë moment muzikës. E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, Mariza nuk ngurroi të ndante një situatë të ...
Mapo | 12-Jul-2019 17:50
mapo.al Këngëtarja Mariza Ikonomi ka rrëfyer së fundmi aventurën e saj të gjatë në kroçere, ku nuk iu shkëput për asnjë moment muzikës. E ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, Mariza nuk ngurroi të ndante një situatë të ...

Dom Gjergj Meta: 30 qershori, pika më e lartë e një absurdi të paprecedentë në historinë e demokracisë
Ipeshkëv i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, një prej klerikëve katolikë më të njohur në vend dhe shumë aktivë në problematikat që kalon vendi dhe shoqëria shqiptare, është kthyer në qendër të vëmendjes me reagimin e tij më ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 17:57
Ipeshkëv i Rrëshenit, Dom Gjergj Meta, një prej klerikëve katolikë më të njohur në vend dhe shumë aktivë në problematikat që kalon vendi dhe shoqëria shqiptare, është kthyer në qendër të vëmendjes me reagimin e tij më ...

Qëlloi për vdekje me thikë gruan, kapet vrasësi shqiptar (Emri)
Një burrë shqiptar ka tronditur britanikët, teksa ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. ngjarja e rëndë ka ndodhur në muajin qershor të këtij viti, ndërsa mediet britanike raportojnë se autoritetet kanë rënë në gjurmët ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 15:28
Një burrë shqiptar ka tronditur britanikët, teksa ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij. ngjarja e rëndë ka ndodhur në muajin qershor të këtij viti, ndërsa mediet britanike raportojnë se autoritetet kanë rënë në gjurmët ...

Angli, shqiptari godet me thikë për vdekje bashkëshorten 35-vjeçare
Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti.
Top Channel | 12-Jul-2019 15:17
Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti.

Luftonte me grupin “Al-Nusra”, vritet shqiptari në Siri
mapo.al Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “ që ...
Mapo | 12-Jul-2019 17:26
mapo.al Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “ që ...

“Pas 30 qeshorit, jemi në pikën më të lartë të një absurdi shoqëror. Gjykatat po e legalizojnë”
Ipeshkvi i Rrëshenit, kleriku i njohur Dom Gjergj Meta ka reaguar përmes një shënimi të shkurtër në Twitter, për votimet e qershorit. Për Dom Gjergj Metën pas kësaj date ne ndodhemi në pikën më të lartë të absurditetit ...
Politiko | 12-Jul-2019 17:47
Ipeshkvi i Rrëshenit, kleriku i njohur Dom Gjergj Meta ka reaguar përmes një shënimi të shkurtër në Twitter, për votimet e qershorit. Për Dom Gjergj Metën pas kësaj date ne ndodhemi në pikën më të lartë të absurditetit ...

“Kënga e re, e errët”/ Bebe Rexha: Nëna ime s’do e pëlqejë aspak!
mapo.al Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha do të publikojë së shpejti një këngë që duket se nuk do të pëlqehet aspak nga ëma. Bebe ka bërë me dije se kënga “Mama” do të përmbajë tekst “të errët” dhe ...
Mapo | 12-Jul-2019 17:14
mapo.al Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha do të publikojë së shpejti një këngë që duket se nuk do të pëlqehet aspak nga ëma. Bebe ka bërë me dije se kënga “Mama” do të përmbajë tekst “të errët” dhe ...

Humb jetën shqiptari në Siri
Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “që dyshohet ...
Lajmi i Fundit | 12-Jul-2019 17:40
Në Kosovë autoritetet thanë se një shqiptar nga Kosova është vrarë në Siri. Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, u tha medieve shkurt se institucionet kanë marrë një informacion se një qytetar i Kosovës “që dyshohet ...

Vajza që u abuzua nga babi/ Avokati: Komunikata e policisë e gabuar, të arrestohej edhe nëna
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar.
Top Channel | 11-Jul-2019 19:48
Hetimet për vajzën e mitur që abuzohej prej 3 vitesh nga babai i saj janë në rrugën e gabuar.

Kapen 102 kg drogë në Igumenicë, në pranga një grek e një shqiptar
mapo.al Një grek dhe një shqiptar janë arrestuar ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar, pasi janë kapur me një sasi prej 102 kg marjuanë që e kishin fshehur brenda automjetit me të cilin po lëviznin. Dy të arrestuarve ...
Mapo | 12-Jul-2019 17:05
mapo.al Një grek dhe një shqiptar janë arrestuar ditën e sotme në kufirin greko-shqiptar, pasi janë kapur me një sasi prej 102 kg marjuanë që e kishin fshehur brenda automjetit me të cilin po lëviznin. Dy të arrestuarve ...

“Qofsha e fundit me këtë histori”! Flet vajza e përdhunuar nga i ati
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 20:06
Në Tiranë, një vajzë 18 vjeçare kërkoi ndihmën e mediave për t’u mbrojtur nga abuzimet seksuale, që sipas saj, kryente i ati me të prej 3 vjetësh. Ajo i tregoi programit Fiks Fare në televizionin Top Channel se si ...

Ulen krimet seksuale/ Psikologët: Jo të gjitha ngjarjet raportohen
Krimet seksuale, janë një tjetër vepër e rëndë penale me të cilën vendi ynë është përballur herë pas here.
Top Channel | 10-Jul-2019 19:39
Krimet seksuale, janë një tjetër vepër e rëndë penale me të cilën vendi ynë është përballur herë pas here.

Irina Shayk: Nuk jam perfekte, por thjesht njeri!
mapo.al Irina Shayk është cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë e megjithatë ajo nuk ndan të njëjtin mendim. Supermodelja me origjinë ruse insiston se nuk është perfekte. “Kam ditë ku lëkura ime është keq dhe ...
Mapo | 12-Jul-2019 16:57
mapo.al Irina Shayk është cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë e megjithatë ajo nuk ndan të njëjtin mendim. Supermodelja me origjinë ruse insiston se nuk është perfekte. “Kam ditë ku lëkura ime është keq dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved