ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:56

E konfirmon drejtori sportiv i Interit: U takuam me United për Lukakun

E konfirmon drejtori sportiv i Interit: U takuam me United për Lukakun
Sulmuesi spanjoll, Diego Costa rikthehet në protagonist merkato. Është tabloidi britanik “The Sun” që raporton se e ardhmja e sulmuesit të Atletico Madrid mund të jetë Anglia. Ish-futbollisti dhe bomberi i Chelseas, ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 23:41
Sulmuesi spanjoll, Diego Costa rikthehet në protagonist merkato. Është tabloidi britanik “The Sun” që raporton se e ardhmja e sulmuesit të Atletico Madrid mund të jetë Anglia. Ish-futbollisti dhe bomberi i Chelseas, ...

Atletico Madrid nënshkruan me yllin e Benfica
Atletico Madrid kanë nënshkruar me Ivan Saponjic, për 8 milionë euro, përcjell . Saponjic luan me kombëtaren e Serbisë U-21, dhe ishte pjesë e skuadrës së Benficës para se të nënshkruante me Atleticon. 21 vjeçari ka ...
Lajminet | 11-Jul-2019 23:23
Atletico Madrid kanë nënshkruar me Ivan Saponjic, për 8 milionë euro, përcjell . Saponjic luan me kombëtaren e Serbisë U-21, dhe ishte pjesë e skuadrës së Benficës para se të nënshkruante me Atleticon. 21 vjeçari ka ...

Zyrtare: Atletico Madrid e transferon sulmuesin e Benficas
Atletico Madrid e ka kompletuar edhe transferimin e sulmuesit të Benficas B Ivan Saponjic, kjo u bë e ditur nga Atletico përmes një postimi në Facebook. Klubi spanjoll ka njoftuar se e kanë transferuar Ivan Saponjic, i ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:03
Atletico Madrid e ka kompletuar edhe transferimin e sulmuesit të Benficas B Ivan Saponjic, kjo u bë e ditur nga Atletico përmes një postimi në Facebook. Klubi spanjoll ka njoftuar se e kanë transferuar Ivan Saponjic, i ...

Zyrtare: Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjic. Ai ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me klubin spanjoll. 21-vjeçari ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 20:30
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjic. Ai ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me klubin spanjoll. 21-vjeçari ...

E konfirmojnë mediat në Angli, Klopp kërkon Adnan Januzajn
Skuadra e Atletico Madridit nuk po ndalet me transferime, pasi zyrtarizoi transferin e Felix, tani klubi spanjollë ka firmosur me sulmuesin, Ivan Saponjic. 21-vjeçari Ivan Saponjic, tashmë dhe zyrtarisht është ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 19:48
Skuadra e Atletico Madridit nuk po ndalet me transferime, pasi zyrtarizoi transferin e Felix, tani klubi spanjollë ka firmosur me sulmuesin, Ivan Saponjic. 21-vjeçari Ivan Saponjic, tashmë dhe zyrtarisht është ...

Zyrtare: Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjië. {394229} Ai ka nënshkruar kontratë tri...
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjië. Lexoni edhe: Wow: Adelina Tahiri, ju lë pa 'mend' me këtë paraqitje ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 19:20
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjië. Lexoni edhe: Wow: Adelina Tahiri, ju lë pa 'mend' me këtë paraqitje ...

Diego Costa i hapur për kalimin te Evertoni
Diego Costa është i gatshëm të bëjë një kthim në Ligën Premier, por kësaj radhe me skuadrën e Evertonit. Evertoni është duke kërkuar një goditje të madhe në tregun e transferimeve dhe kanë identifikuar sulmuesin e ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 14:00
Diego Costa është i gatshëm të bëjë një kthim në Ligën Premier, por kësaj radhe me skuadrën e Evertonit. Evertoni është duke kërkuar një goditje të madhe në tregun e transferimeve dhe kanë identifikuar sulmuesin e ...

Zyrtare: Atletico Madrid transferon një tjetër sulmues
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjic. Ai ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me klubin spanjoll. 21-vjeçari ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 19:00
Ivan Saponjic edhe zyrtarisht është lojtar i Atleticos. Atletico Madrid ka njoftuar për transferimin e sulmuesit 21-vjeçar të Benficas, Ivan Saponjic. Ai ka nënshkruar kontratë tri vjeçare me klubin spanjoll. 21-vjeçari ...

Atletico dyfishon përpjekjet për Trippier
Atletico Madrid i ka dyfishuar përpjekjet për transferimin e mbrojtësit të Atletico Madrid-it, Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Sun. Trippier shihet si pasardhës i Juanfran-it në krahun e djathtë të mbrojtës ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 14:33
Atletico Madrid i ka dyfishuar përpjekjet për transferimin e mbrojtësit të Atletico Madrid-it, Kieran Trippier, sipas raportimeve nga The Sun. Trippier shihet si pasardhës i Juanfran-it në krahun e djathtë të mbrojtës ...

Joao Felix shënon një gol të bukur në stërvitjen e Atleticos
Talenti i madh portugez, Joao Felix ka filluar të fitojë zemrat e tifozëve të Atletico Madridit vetëm disa ditë pas transferimit. Joao Felix kompletoi transferimin e tij nga Benfica para disa ditësh, duke u bërë ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 09:49
Talenti i madh portugez, Joao Felix ka filluar të fitojë zemrat e tifozëve të Atletico Madridit vetëm disa ditë pas transferimit. Joao Felix kompletoi transferimin e tij nga Benfica para disa ditësh, duke u bërë ...

Diego Costa në Premierligë
‘The Sun’ raporton se sulmuesi spanjoll do të ishte i gatshëm të rikthehet në Premierligë, përcjell . Transferimi i përhershëm i Alvero Morata nga Chelsea dhe blerja e Joao Felix, ka bërë që 30 vjeçari ta mendojë ...
Lajminet | 11-Jul-2019 10:08
‘The Sun’ raporton se sulmuesi spanjoll do të ishte i gatshëm të rikthehet në Premierligë, përcjell . Transferimi i përhershëm i Alvero Morata nga Chelsea dhe blerja e Joao Felix, ka bërë që 30 vjeçari ta mendojë ...

?Villa: Felix do t’iu tregojë të gjithëve se sa vlen
Ish sulmuesi i Atletico Madridit, David Villa ka thënë se transferimi i ri i Atleticos, Joao Felix do t’iu tregojë të gjithëve se vlen aq shumë sa është paguar.
Kosova Press | 10-Jul-2019 23:42
Ish sulmuesi i Atletico Madridit, David Villa ka thënë se transferimi i ri i Atleticos, Joao Felix do t’iu tregojë të gjithëve se vlen aq shumë sa është paguar.

Atletico e ‘frikëson’ Barcën dhe Realin me këtë formacion
Pas largimit të Godin, Rodrigo dhe me Antonio Griezmann që është në prag të largimit, ekipi i Diego Simeones e kishte të qartë se do t’i nënshtrohej një “revolucioni” të vërtetë. Simeone ka njoftuar se do të ndërtojë ...
Lajminet | 10-Jul-2019 22:50
Pas largimit të Godin, Rodrigo dhe me Antonio Griezmann që është në prag të largimit, ekipi i Diego Simeones e kishte të qartë se do t’i nënshtrohej një “revolucioni” të vërtetë. Simeone ka njoftuar se do të ndërtojë ...

Diego Costa arrin marrëveshje personale me Wolves
Diego Costa është shumë afër që të largohet nga Atletico Madridi në këtë afat kalimtar, derisa pritet rikthimi i tij në Ligën Premier. Sulmuesi braziliano-spanjoll qëndroi te Chelsea për tri sezone, mirëpo vendosi të ...
Kosova Sot | 10-Jul-2019 12:27
Diego Costa është shumë afër që të largohet nga Atletico Madridi në këtë afat kalimtar, derisa pritet rikthimi i tij në Ligën Premier. Sulmuesi braziliano-spanjoll qëndroi te Chelsea për tri sezone, mirëpo vendosi të ...

Diego Costa arrin marrëveshje personale me Wolves
Diego Costa është shumë afër që të largohet nga Atletico Madridi në këtë afat kalimtar, derisa pritet rikthimi i tij në Ligën Premier. Sulmuesi braziliano-spanjoll qëndroi te Chelsea për tri sezone, mirëpo vendosi të ...
Telegrafi | 10-Jul-2019 11:34
Diego Costa është shumë afër që të largohet nga Atletico Madridi në këtë afat kalimtar, derisa pritet rikthimi i tij në Ligën Premier. Sulmuesi braziliano-spanjoll qëndroi te Chelsea për tri sezone, mirëpo vendosi të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved