ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 09:52

Merr fund çdo gjë, Matijs De Ligt është lojtar i Juventusit

Merr fund çdo gjë, Matijs De Ligt është lojtar i Juventusit
Lajmin e bujshëm e konfirmon “De Telegraaf”, që ka publikuar shumë nga të dhënat e akordit ekonomik mes Juventusit dhe Ajaksit të Amsterdamit. Kapiteni 19-vjeçar i klubit holandez pritet këtë fundjavë në Torino për të ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 17:22
Lajmin e bujshëm e konfirmon “De Telegraaf”, që ka publikuar shumë nga të dhënat e akordit ekonomik mes Juventusit dhe Ajaksit të Amsterdamit. Kapiteni 19-vjeçar i klubit holandez pritet këtë fundjavë në Torino për të ...

De Ligt te Juve brenda një jave, ja detajet e marrëveshjes me Ajax
“Telenovela” e gjatë e kësaj vere duket e destinuar të përfundojë me kalimin e De Ligt te Juventusi. Në të vërtetë, janë episodet e fundit. Sipas “La Stampa”, Fabio Paratici do të saktësojë detajet përfundimtare dhe ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 11:39
“Telenovela” e gjatë e kësaj vere duket e destinuar të përfundojë me kalimin e De Ligt te Juventusi. Në të vërtetë, janë episodet e fundit. Sipas “La Stampa”, Fabio Paratici do të saktësojë detajet përfundimtare dhe ...

De Ligt te Juventusi, punë e kryer!
De Ligt pritet së shpejti të zyrtarizohet te Juventusi. Lojtari pritet të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare dhe do të fitojë 9 milionë euro në sezon, plus bonuse. Po i vjen fundi edhe telenovelës Matthijs de Ligt. Sipas ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 19:01
De Ligt pritet së shpejti të zyrtarizohet te Juventusi. Lojtari pritet të nënshkruajë kontratë 5-vjeçare dhe do të fitojë 9 milionë euro në sezon, plus bonuse. Po i vjen fundi edhe telenovelës Matthijs de Ligt. Sipas ...

Interi konfirmon interesimin për Lukakun, nis bisedimet për transferimin e tij
Para pak çastesh është raportua se De Ligt sot do të vendos ose jo transferimin e tij në Juventus. Gazeta e njohur britanike, De Telegraf ka raportuar se ‘Zebrat’ kanë përgatitur një ofertë të re dhe të fundit për De ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 18:11
Para pak çastesh është raportua se De Ligt sot do të vendos ose jo transferimin e tij në Juventus. Gazeta e njohur britanike, De Telegraf ka raportuar se ‘Zebrat’ kanë përgatitur një ofertë të re dhe të fundit për De ...

Ajaxi thuhet se ka pranuar më në fund ofertën e Juventusit për De Ligt
Marrëveshja e propozuar e Juventusit për transferimin e mbrojtësit Matthijs de Ligt thuhet se është pranuar. Sipas gazetës holandeze De Telegraaf, De Ligt nuk do të udhëtoj në Austri me skuadrën e Ajaxit pasi Juventusi ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 17:00
Marrëveshja e propozuar e Juventusit për transferimin e mbrojtësit Matthijs de Ligt thuhet se është pranuar. Sipas gazetës holandeze De Telegraaf, De Ligt nuk do të udhëtoj në Austri me skuadrën e Ajaxit pasi Juventusi ...

Merr fund çdo gjë, Matijs De Ligt është lojtar i Juventusit
Lajmin e bujshëm e konfirmon “De Telegraaf”, që ka publikuar shumë nga të dhënat e akordit ekonomik mes Juventusit dhe Ajaksit të Amsterdamit. Kapiteni 19-vjeçar i klubit holandez pritet këtë fundjavë në Torino për të ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 17:38
Lajmin e bujshëm e konfirmon “De Telegraaf”, që ka publikuar shumë nga të dhënat e akordit ekonomik mes Juventusit dhe Ajaksit të Amsterdamit. Kapiteni 19-vjeçar i klubit holandez pritet këtë fundjavë në Torino për të ...

Juventusi me ofertë të re për De Ligtin
Juventusi e ka paraqitur një ofertë të për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs De Ligt, raporton “Gianlucadimarzio.com”. Klubi italian po shpreson që ta mbyllë sa më shpejtë marrëveshjen për transferimin e kapitenit të ...
Zeri | 12-Jul-2019 17:30
Juventusi e ka paraqitur një ofertë të për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs De Ligt, raporton “Gianlucadimarzio.com”. Klubi italian po shpreson që ta mbyllë sa më shpejtë marrëveshjen për transferimin e kapitenit të ...

De Ligt nuk e llogarit Ajaxin, mësohet vendimi i fundit!
Mungon vetëm zyrtarizimi! Matthijs De Ligt do të jetë futbollisti më i ri i Juventusit dhe larg Ajax-it. Konfirmimi i fundit vjen nga Holanda, aty ku mbrojtësi nuk bën pjesë në listën e ekipit që ka udhëtuar drejt ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 17:14
Mungon vetëm zyrtarizimi! Matthijs De Ligt do të jetë futbollisti më i ri i Juventusit dhe larg Ajax-it. Konfirmimi i fundit vjen nga Holanda, aty ku mbrojtësi nuk bën pjesë në listën e ekipit që ka udhëtuar drejt ...

Punë e kryer: De Ligt lojtar i Juventusit
Media më e madhe holandeze ‘De Telegraaf’ raporton se marrëveshja e re e propozuar nga Juventus te Ajax për De Ligt, është pranuar, përcjell . Sipas gazetës, De Ligt nuk do të udhëtojë me skuadrën e Ajax drejt Austrisë, ...
Lajminet | 12-Jul-2019 17:00
Media më e madhe holandeze ‘De Telegraaf’ raporton se marrëveshja e re e propozuar nga Juventus te Ajax për De Ligt, është pranuar, përcjell . Sipas gazetës, De Ligt nuk do të udhëtojë me skuadrën e Ajax drejt Austrisë, ...

“De Ligt te Juventusi”, në Holandë dinë edhe datën e prezantimit
Në Holandë janë të bindur që e ardhmja e mbrojtësit Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve. Siç raportojnë mediat sportive në Amsterdam, ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:25
Në Holandë janë të bindur që e ardhmja e mbrojtësit Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve. Siç raportojnë mediat sportive në Amsterdam, ...

Juve afër mbylljes së marrëveshjes me De Ligt
‘Zonja e vjetër’ ka rritur ofertën e saj për shërbimet e lojtarit holandez në 67 milionë euro, plus bonuse. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, agjenti Mino Raiola është në Milano për të mbyllur marrëveshjen finale me ...
Lajminet | 12-Jul-2019 11:49
‘Zonja e vjetër’ ka rritur ofertën e saj për shërbimet e lojtarit holandez në 67 milionë euro, plus bonuse. Sipas ‘Gazzetta dello Sport’, agjenti Mino Raiola është në Milano për të mbyllur marrëveshjen finale me ...

Juventus rrit ofertën për De Ligt, të shtunën pritet zyrtarizimi
Transferimi i Matthijs De Ligt te Juventusi është vetëm çështje kohe. Mbrojtësi holandez ka nisur përgatitjet me Ajaxin për sezonin e ri, por shumë shpejt do të prezantohet te bardhezinjtë. Gazeta holandeze “De ...
Telegraf | 11-Jul-2019 18:18
Transferimi i Matthijs De Ligt te Juventusi është vetëm çështje kohe. Mbrojtësi holandez ka nisur përgatitjet me Ajaxin për sezonin e ri, por shumë shpejt do të prezantohet te bardhezinjtë. Gazeta holandeze “De ...

De Ligt pritet të zyrtarizohet si futbollist i Juventusit
Mbrojtësi holandez Matias De Ligt pritet të zyrtarizohet si futbollist i Juventusit ditën e shtunë. Kostoja e këtij operacioni do të arrijë vlerën e 67 milionë eurove. Mbrojtësi më në zë i momentit De Ligt pritet të ...
ABCNews | 11-Jul-2019 23:37
Mbrojtësi holandez Matias De Ligt pritet të zyrtarizohet si futbollist i Juventusit ditën e shtunë. Kostoja e këtij operacioni do të arrijë vlerën e 67 milionë eurove. Mbrojtësi më në zë i momentit De Ligt pritet të ...

Telefonata e mbrëmshme që e bindi De Ligtin
Mediat holandeze po e quajn si punë të kryer çështjen De Ligt. Ylli i Ajax do të bashkohet me Juventusin gjatë kësaj jave. Qendërmbrojtësi i talentuar mbrëmë ka pranuar një telefonatë nga drejtuesit e Juventusit të ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 09:17
Mediat holandeze po e quajn si punë të kryer çështjen De Ligt. Ylli i Ajax do të bashkohet me Juventusin gjatë kësaj jave. Qendërmbrojtësi i talentuar mbrëmë ka pranuar një telefonatë nga drejtuesit e Juventusit të ...

Liga e Evropës, Laçi nuk arriti ta mposht skuadrën Beer Sheva
Dusan Tadic, sulmuesi i Ajaxit, ka folur për media rreth transferimit të Matthijs de Ligt në Juventus, ku tha se ai ka dëshirë që mbrojtësi të qëndrojë tek Ajax po është e pamundur. Kur u pyetën nëse mbrojtësi vërtetë ...
GazetaBlic | 11-Jul-2019 23:57
Dusan Tadic, sulmuesi i Ajaxit, ka folur për media rreth transferimit të Matthijs de Ligt në Juventus, ku tha se ai ka dëshirë që mbrojtësi të qëndrojë tek Ajax po është e pamundur. Kur u pyetën nëse mbrojtësi vërtetë ...

?Kështu do të jetë Ajaxi pa De Jong dhe De Ligt
Pasi shkuan deri në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, ekipi i Ajaxit do të duket më ndryshe për sezonin e ardhshëm.
Kosova Press | 11-Jul-2019 23:09
Pasi shkuan deri në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve, ekipi i Ajaxit do të duket më ndryshe për sezonin e ardhshëm.

VIDEO/ Juve, nis epoka Sarri, të shtunën prezantohet blerja e madhe
Nuk ka më asnjë dyshim, marrëveshja De Ligt-Juventus është në hapin final, mungon vetëm zyrtarzimi, por gjithçka është mbyllur me një fund të lumtur. Në Holandë janë të sigurt për këtë, madje flasin dhe me detaje: 67 ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:25
Nuk ka më asnjë dyshim, marrëveshja De Ligt-Juventus është në hapin final, mungon vetëm zyrtarzimi, por gjithçka është mbyllur me një fund të lumtur. Në Holandë janë të sigurt për këtë, madje flasin dhe me detaje: 67 ...

Juventus mbyll gjithçka me Ajax për de Ligt, ja kur do të prezantohet mbrojtësi
Matis de Ligt tani mund të quhet lojtari më i ri Juventusit. Pas shumë spekulimesh dhe raportimesh, më në fund nga Holanda jepet me siguri se për 19-vjeçarin është mbyllur gjithçka. ‘De Telegraaf’ shkruan se Ajax dhe ...
Lexo | 11-Jul-2019 14:28
Matis de Ligt tani mund të quhet lojtari më i ri Juventusit. Pas shumë spekulimesh dhe raportimesh, më në fund nga Holanda jepet me siguri se për 19-vjeçarin është mbyllur gjithçka. ‘De Telegraaf’ shkruan se Ajax dhe ...

Juventus rrit ofertën për De Ligt në 67 milionë
Juventus e ka rritur ofertën për mbrojtësin e Ajaksit, Matthijs de Ligt, në 67 milionë euro. De Ligt tashmë ka arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për kushtet personale, mirëpo Ajaksi e vlerëson kartonin e tij 75 ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 13:46
Juventus e ka rritur ofertën për mbrojtësin e Ajaksit, Matthijs de Ligt, në 67 milionë euro. De Ligt tashmë ka arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për kushtet personale, mirëpo Ajaksi e vlerëson kartonin e tij 75 ...

Juventus rrit ofertën për De Ligt në 67 milionë
Juventus e ka rritur ofertën për mbrojtësin e Ajaksit, Matthijs de Ligt, në 67 milionë euro, sipas raportimeve të De Telegraaf. De Ligt tashmë ka arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për kushtet personale, mirëpo ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 12:33
Juventus e ka rritur ofertën për mbrojtësin e Ajaksit, Matthijs de Ligt, në 67 milionë euro, sipas raportimeve të De Telegraaf. De Ligt tashmë ka arritur marrëveshje me Zonjën e Vjetër për kushtet personale, mirëpo ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved