ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 16/11/2019 01:47

ZYRTARE/ Griezmann është i Barcelonës, klauzolë 800 mln euro

ZYRTARE/ Griezmann është i Barcelonës, klauzolë 800 mln euro
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 15:33
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...

Griezmann do të ketë klauzolën e largimit më të lartë se Messi
Barcelona njoftoi të premten se kanë transferuar sulmuesin, Antoine Griezmann. Francezi ka kaluar në radhët e klubit katalunas pasi që avokati i lojtarit ka paguar 120 milionë euro klauzolën e tij. Fakti më i habitshëm ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 16:00
Barcelona njoftoi të premten se kanë transferuar sulmuesin, Antoine Griezmann. Francezi ka kaluar në radhët e klubit katalunas pasi që avokati i lojtarit ka paguar 120 milionë euro klauzolën e tij. Fakti më i habitshëm ...

Barcelona paguan klauzolën e Griezmann, zyrtarizimi çështje ditësh
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalanas do zyrtarizojë shumë shpejt francezin. Transferta ka qenë e vështirë pasi Atletiko ka kërkuar goxha para, ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 14:25
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalanas do zyrtarizojë shumë shpejt francezin. Transferta ka qenë e vështirë pasi Atletiko ka kërkuar goxha para, ...

Atletico Madrid nis procedurat, kërkon 200 milionë euro nga shitja e Griezmann
Katalanët kanë njoftuar se kanë paguar klauzolën e lojtarit, e cila nga data 1 korrik nga 200 milionë euro kishte rënë në 120 milionë. Por, skuadra e Atletico Madrid përmes një reagimi ka kërkuar që Barcelona të paguajë ...
Lajminet | 12-Jul-2019 16:35
Katalanët kanë njoftuar se kanë paguar klauzolën e lojtarit, e cila nga data 1 korrik nga 200 milionë euro kishte rënë në 120 milionë. Por, skuadra e Atletico Madrid përmes një reagimi ka kërkuar që Barcelona të paguajë ...

Atletico reagon fuqishëm dhe kërcënon!
Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 milionë euro, aq sa është edhe klauzola e largimit të francezit pas 30 qershorit. Në lidhje me këtë ka ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 16:35
Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 milionë euro, aq sa është edhe klauzola e largimit të francezit pas 30 qershorit. Në lidhje me këtë ka ...

Zyrtare: Antoine Griezmann transferohet te Barcelona
Disa orë më parë avokati i lojtarit kishte deponuar kaluzolën e largimit prej 120 milionë eurove të klientit të tij në La Liga. Antonie Griezmann tashmë është zyrtarizuar te klubi katalunas i Barcelonës pas shumë ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 15:30
Disa orë më parë avokati i lojtarit kishte deponuar kaluzolën e largimit prej 120 milionë eurove të klientit të tij në La Liga. Antonie Griezmann tashmë është zyrtarizuar te klubi katalunas i Barcelonës pas shumë ...

Vendimi i ‘CAS’ për Skënderbeun, flet Presidenti Takaj
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. 28-vjeçari ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjecare, e cila përfshin një ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 16:33
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. 28-vjeçari ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjecare, e cila përfshin një ...

Grizman zyrtarizohet te Barcelona, vendoset klauzolë marramendese
Barcelona më në fund ka bërë të vetin sulmuesin e përfaqësues së Francës, Antuan Grizmanin. Kampionët e Spanjës kanë zyrtarizuar sot marrëveshjen me francezin, me çka paraprakisht kanë paguar klauzolën prej 120 milionë ...
InfoSport.mk | 12-Jul-2019 16:31
Barcelona më në fund ka bërë të vetin sulmuesin e përfaqësues së Francës, Antuan Grizmanin. Kampionët e Spanjës kanë zyrtarizuar sot marrëveshjen me francezin, me çka paraprakisht kanë paguar klauzolën prej 120 milionë ...

Atletico-Griezmann-Barcelona, telenovela merr fund!
Barcelona vijon të jetë një nga klubet që bën shumë bujë në merkaton e transferimeve, të paktën në vitet e fundit, ku mënyra se si ka afruar apo larguar lojtarët nuk i shkon shumë përshtat klasit që ka ky klub. Diçka e ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:35
Barcelona vijon të jetë një nga klubet që bën shumë bujë në merkaton e transferimeve, të paktën në vitet e fundit, ku mënyra se si ka afruar apo larguar lojtarët nuk i shkon shumë përshtat klasit që ka ky klub. Diçka e ...

Zyrtare: Griezmann është i Barcelonës, klauzolë 800 mln euro
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 16:28
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...

Kontratë 5-vjeçare dhe klauzolë stratosferike, Griezmann është i Barcelonës
E nisur më tepër se një vit më parë dhe e kulmuar mes deklarata të tensionuara në ditët e fundit, “telenovela” Antoine Griezmann duket se ka ardhur në fund dhe kampioni i botës me Francën do t’i bashkohet Barcelonës. ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 16:25
E nisur më tepër se një vit më parë dhe e kulmuar mes deklarata të tensionuara në ditët e fundit, “telenovela” Antoine Griezmann duket se ka ardhur në fund dhe kampioni i botës me Francën do t’i bashkohet Barcelonës. ...

Barcelona paguan klauzolën e Griezmann, zyrtarizimi çështje ditësh
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalan do zyrtarizojë shumë shpejt francezin.
Top Channel | 12-Jul-2019 07:18
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalan do zyrtarizojë shumë shpejt francezin.

ZYRTARE/ Griezmann është i Barcelonës, klauzolë 800 mln euro
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 16:23
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...

Griezman paguan klauzolën 120 mln euro, Barça me sulm atomik
Merr fund një nga telenovelat më të gjatë të kësaj merkatoje. Avokati I Antuan Griezman, ka shkuar në zyrat e Ligës Spanjolle për të paguar klauzolën që e lidh sulmuesin francez me Atletico Madrid. Servan Karien do të ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 13:33
Merr fund një nga telenovelat më të gjatë të kësaj merkatoje. Avokati I Antuan Griezman, ka shkuar në zyrat e Ligës Spanjolle për të paguar klauzolën që e lidh sulmuesin francez me Atletico Madrid. Servan Karien do të ...

Barcelona nënshkruan me Griezmann
Barcelona ka njoftuar se ka nënshkruar me futbollistin francez, Antoine Griezmann. Në faqen zyrtare të tyre, katalunasit kanë njoftuar se ia kanë paguar Atletico Madrid-it klauzolën prej 120 milionë eurosh për të. ...
EkonomiaOnline | 12-Jul-2019 16:15
Barcelona ka njoftuar se ka nënshkruar me futbollistin francez, Antoine Griezmann. Në faqen zyrtare të tyre, katalunasit kanë njoftuar se ia kanë paguar Atletico Madrid-it klauzolën prej 120 milionë eurosh për të. ...

E fundit: Ja sa para ka paguar Barcelona për Griezmannin
Pak çaste me parë skuadra e Barcelonës e ka bërë të ditur se kanë arritur marrëveshje me sulmuesin e Atletico Madridit, Antoni Griezmann. Transferi i Griezmann që një kohë të gjatë ishte planifikuar dhe sot u vendos ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 15:56
Pak çaste me parë skuadra e Barcelonës e ka bërë të ditur se kanë arritur marrëveshje me sulmuesin e Atletico Madridit, Antoni Griezmann. Transferi i Griezmann që një kohë të gjatë ishte planifikuar dhe sot u vendos ...

Mundo Deportivo: Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 23:59
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...

Zyrtare: Greizmann lojtar i Barcelonës
Barcelona e ka bërë zyrtare transferimin e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Greizmann.
Kosova Press | 12-Jul-2019 15:56
Barcelona e ka bërë zyrtare transferimin e sulmuesit të Atletico Madridit, Antoine Greizmann.

Kjo është klauzola e çmendur që Barça i ka vënë Griezmannit
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. 28-vjeçari ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjecare, e cila përfshin një ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 15:51
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. 28-vjeçari ka nënshkruar një marrëveshje pesëvjecare, e cila përfshin një ...

Avokati i Griezmannit në selinë e La Ligas, francezi brenda ditës pritet të zyrtarizohet te Barca
Transferimi i sulmuesit francez te Barcelona është gati të zgjidhet. Avokati i lojtarit do të paguajë klauzolën prej 120 milionë eurove. Pas një muaji e gjysmë spekulimesh që kur konfirmoi largimin ndaj Atletico de ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 14:06
Transferimi i sulmuesit francez te Barcelona është gati të zgjidhet. Avokati i lojtarit do të paguajë klauzolën prej 120 milionë eurove. Pas një muaji e gjysmë spekulimesh që kur konfirmoi largimin ndaj Atletico de ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved