ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/07/2019 16:22

Ajka feston ditëlindjen, Xhensila publikon pamje kur e morri në krahë për herë të parë

Ajka feston ditëlindjen, Xhensila publikon pamje kur e morri në krahë për herë të parë
Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës. Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga prindërit e saj, ...
Prive | 12-Jul-2019 18:33
Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës. Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga prindërit e saj, ...

Ajka 1 vjeç! Detaji që nuk dinim për vogëlushen+ ftesa e ditëlindjes së vajzës së Besit dhe Xhensilës
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Ajkës. Dyshja e njohur e showbiz-it ka menduar të organizojë një festë gjigande mbrëmjen e 12 korrikut, një festë që me siguri do të ...
Bordo | 12-Jul-2019 17:54
Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre Ajkës. Dyshja e njohur e showbiz-it ka menduar të organizojë një festë gjigande mbrëmjen e 12 korrikut, një festë që me siguri do të ...

Pas Xhensilës, edhe Besi ka shkruar disa fjalë për ditëlindjen e vajzës
Sot ka qenë një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun. Vajza e tyre ka mbushur një vjetorin e lindjes, shkruan . E për këtë ditë kaq të rëndësishme për këto dy yje nuk kishte si të ...
Lajminet | 12-Jul-2019 15:09
Sot ka qenë një ditë shumë e veçantë për këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallakun. Vajza e tyre ka mbushur një vjetorin e lindjes, shkruan . E për këtë ditë kaq të rëndësishme për këto dy yje nuk kishte si të ...

Në 1-vjetorin e Ajkës, Xhensila dhe Besi publikojnë për herë të parë foton e vajzës së tyre
Një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vaje të cilën e quajtën Ajka. Gjatë gjithë vitit, dy prindërit e rinj u kujdesën që të mos publikohej asnjë foto nga vajza e tyre. ...
Politiko | 12-Jul-2019 14:44
Një vit më parë Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë të një vaje të cilën e quajtën Ajka. Gjatë gjithë vitit, dy prindërit e rinj u kujdesën që të mos publikohej asnjë foto nga vajza e tyre. ...

Besi dhe Xhensila publikojnë për herë të parë portretin e vajzës në 1 vjetorin e saj
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e kishin mbajtur të fshehtë nga sytë ...
Lapsi | 12-Jul-2019 14:41
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e kishin mbajtur të fshehtë nga sytë ...

Vajza e tyre feston një vjetorin, urimi i ndjerë në Instagram
Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe e aktorit të humorin Bes Kallaku ka festuar sot një vjetorin e ditëlindjes së saj. Ka qenë vetë Xhensila që me një status të ndjerë në Instagram uron fëmijën e saj të parë për një vjetorin. ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 11:46
Vajza e Xhensila Myrtezaj dhe e aktorit të humorin Bes Kallaku ka festuar sot një vjetorin e ditëlindjes së saj. Ka qenë vetë Xhensila që me një status të ndjerë në Instagram uron fëmijën e saj të parë për një vjetorin. ...

Në 1-vjetorin e lindjes së Ajkës, urimi i Xhensilës do t’ju rrënqethë
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e ...
Lexo | 12-Jul-2019 13:18
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e ...

Ajka mbush plot 1vjeç/ Urimi i Xhensilës do t’ju prek zemrat
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e ...
Telegraf | 12-Jul-2019 11:36
Më 12 korrik të vitit që lamë pas, çifti shumë i njohur i showbizit, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, portretin e së cilës deri ditën e sotme e ...

Ajka u bë 1 vjeçe, Xhensila i zbulon për herë të parë fytyrën vajzës sot në ditëlindjen e saj
Vitin e kaluar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku u bënë për herë të parë prindër, shkruan . Në jetë erdhi vajza të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ajka. Me këtë rast dyshja morën urime të shumta ...
Lajminet | 12-Jul-2019 12:33
Vitin e kaluar, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe komediani Bes Kallaku u bënë për herë të parë prindër, shkruan . Në jetë erdhi vajza të cilën çifti e pagëzuan me emrin Ajka. Me këtë rast dyshja morën urime të shumta ...

1-vjetori i Ajkës/ Besi dhe Xhensila “zbrazin” të gjithë dashurinë e tyre
1 vjetori I vajzës së tyre të parë dhe të vetme deri tani, ka bërë që cifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj të publikojnë mesazhe të forta dashurie në rrjetet sociale. Urimet drejt Ajkës i kane marrë pastime të gjatë ...
VizionPlus | 12-Jul-2019 10:49
1 vjetori I vajzës së tyre të parë dhe të vetme deri tani, ka bërë që cifti Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj të publikojnë mesazhe të forta dashurie në rrjetet sociale. Urimet drejt Ajkës i kane marrë pastime të gjatë ...

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj me dedikim emocional në njëvjetorin e lindjes së vajzës
Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, para një viti është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, mirëpritën fëmijën e parë, vajzën, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 10:47
Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, para një viti është bërë nënë për herë të parë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku, mirëpritën fëmijën e parë, vajzën, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ajka. ...

S’ka lënë gjë pa bërë, Çili e penduar, tani besimtare
Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku, shkruan GazetaBlic. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti. Ka qenë ...
GazetaBlic | 12-Jul-2019 11:29
Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku, shkruan GazetaBlic. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti. Ka qenë ...

Ajka 1 vjeç, Besi dhe Xhensila dorëzohen, publikojnë fotot e të bijës bashkë me urimet
Vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e parë. U desh që Ajka të bëhej 1 vjeç që prindërit e saj të publikonin për herë të parë foto të vogëlushes shkrepur pak ...
Bordo | 12-Jul-2019 10:43
Vajza e aktorit të humorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj feston sot ditëlindjen e parë. U desh që Ajka të bëhej 1 vjeç që prindërit e saj të publikonin për herë të parë foto të vogëlushes shkrepur pak ...

Në 1-vjetorin e lindjes, Besi dhe Xhensila postojnë fotot e Ajkës, ja urimet e ëmbla!
Sot, vogëlushja Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston një vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar as urimi i ëmbël nga babi Besi dhe mami Xhensila. Për herë të parë Bes Kallaku ka postuar një foto të Ajkës ...
Dritare | 12-Jul-2019 10:41
Sot, vogëlushja Ajka, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt feston një vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar as urimi i ëmbël nga babi Besi dhe mami Xhensila. Për herë të parë Bes Kallaku ka postuar një foto të Ajkës ...

Urimi emocionues i Xhensilës për vajzën e saj: Ditëlindja jote, dita me e bukur e jetës time
Këngëtarja e mirënjohur, Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku sot kanë një ditë të veçantë. Vajza e tyre Ajka sot feston ditëlindjen e parë. Ajo ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe më të ndjeshmë që ta urojë vajzën e ...
Arbresh | 12-Jul-2019 10:35
Këngëtarja e mirënjohur, Xhensila Myrtezai dhe aktori Bes Kallaku sot kanë një ditë të veçantë. Vajza e tyre Ajka sot feston ditëlindjen e parë. Ajo ka zgjedhur fjalët më të ëmbla dhe më të ndjeshmë që ta urojë vajzën e ...

Ajka 1 vjeç, Besi dhe Xhensila publikojnë foton e parë të vogëlushes
Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur shqipatr, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e saj të parë. Me këtë rast, çifti kanë zgjedhur të publikojnë në mediat sociale edhe ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 10:33
Sot është një ditë e veçantë për çiftin e njohur shqipatr, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Vajza e tyre, Ajka feston ditëlindjen e saj të parë. Me këtë rast, çifti kanë zgjedhur të publikojnë në mediat sociale edhe ...

Vajza e Xhensilës dhe Besit feston një vjetorin e lindjes, kështu e uron këngëtarja
Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti. Ka qenë Xhensila ajo e cila e ...
Zeri | 12-Jul-2019 10:29
Sot është një ditë e veçantë për Xhensila Myrtezajn dhe aktorin Bes Kallaku. Vajza e tyre e vetme feston një vjetorin e lindjes, dhe urimet e para për të bijën nuk kanë munguar nga çifti. Ka qenë Xhensila ajo e cila e ...

Për herë të parë, Xhensila dhe Besi i zbulojnë fytyrën Ajkës në një vjetorin e lindjes
Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës. Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga prindërit e saj, ...
Prive | 12-Jul-2019 10:09
Çifti i njohur, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, qysh kur u bënë prindër, asnjëherë nuk e kanë zbuluar fytyrën e vajzës së tyre Ajkës. Vogëlushja u mbrojt shumë prej ekspozimit në rrjete sociale nga prindërit e saj, ...

Sot mbush 1 vjeçe/ Bes Kallaku publikon për herë të parë foto të vajzës dhe urimin e veçantë
U bë tashmë një vit nga ardhja në jetë e Ajkës, vajzës së çftit të njohur të show-biz it aq të dashur për publikun, Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut. Edhe pse gjithë këto kohë çifti kishin vendosur të mos publikojnë ...
Lexo | 12-Jul-2019 10:08
U bë tashmë një vit nga ardhja në jetë e Ajkës, vajzës së çftit të njohur të show-biz it aq të dashur për publikun, Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut. Edhe pse gjithë këto kohë çifti kishin vendosur të mos publikojnë ...

Xhensila dhe Besi festojnë sot ditëlindjen e parë të vajzës së tyre
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku para një viti janë bërë për here të parë prindër të një vajze që e quajtën Ajka, shkruan Indeksonline. E duket se koha ka kaluar shumë shpejt për prindërit e ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 10:07
Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku para një viti janë bërë për here të parë prindër të një vajze që e quajtën Ajka, shkruan Indeksonline. E duket se koha ka kaluar shumë shpejt për prindërit e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved