ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 09:52

Adoleshenti gjendet i masakruar me 30 plagë në trup, gruaja fajëson ish të dashurin

Adoleshenti gjendet i masakruar me 30 plagë në trup, gruaja fajëson ish të dashurin
Një 12-vjeçar është gjetur i vdekur me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar e djalit u gjet në komunën e Recreo, në provincën veriore të Argjentinës të Santa Fe, një ditë pasi zhdukja e tij u ...
Telegraf | 12-Jul-2019 21:06
Një 12-vjeçar është gjetur i vdekur me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar e djalit u gjet në komunën e Recreo, në provincën veriore të Argjentinës të Santa Fe, një ditë pasi zhdukja e tij u ...

Adoleshenti gjendet i masakruar me 30 plagë në trup, gruaja fajëson ish të dashurin
Një 12-vjeçar është gjetur i vdekur me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar e djalit u gjet në komunën e Recreo, në provincën veriore të Argjentinës të Santa Fe, një ditë pasi zhdukja e tij u ...
Gazeta55 | 12-Jul-2019 20:51
Një 12-vjeçar është gjetur i vdekur me mbi 30 plagë dhe organet gjenitale të prera. Kufoma e gjymtuar e djalit u gjet në komunën e Recreo, në provincën veriore të Argjentinës të Santa Fe, një ditë pasi zhdukja e tij u ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved