ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/10/2019 10:13

6 mënyra të freskëta se si të përdorni ngjyrat më të ndriçuara grimi!

6 mënyra të freskëta se si të përdorni ngjyrat më të ndriçuara grimi!
Grimi veror nënkupton përdorimin e hijeve të ylberta. Vera ka arritur, që do të thot se është koha të filloni me aplikimin e ngjyrave të hapura. Grimi vibrant definitivisht është një trend këtë sezonë, ashtu si kemi ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 13:45
Grimi veror nënkupton përdorimin e hijeve të ylberta. Vera ka arritur, që do të thot se është koha të filloni me aplikimin e ngjyrave të hapura. Grimi vibrant definitivisht është një trend këtë sezonë, ashtu si kemi ...

Gabimet që bëjnë nuset gjatë aplikimit të grimit
Përderisa fustani juaj është shumë i rëndësishëm, edhe grimi duhet të jetë po aq me rëndësi – jo vetëm për shkak se secili shikon fytyrën dhe shkëlqimin tuaj rrezatues, por fotot që bëhen ditën e dasmës janë të ...
Gazeta Observer | 12-Jul-2019 13:41
Përderisa fustani juaj është shumë i rëndësishëm, edhe grimi duhet të jetë po aq me rëndësi – jo vetëm për shkak se secili shikon fytyrën dhe shkëlqimin tuaj rrezatues, por fotot që bëhen ditën e dasmës janë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved