ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

10 blerjet më të shtrenjta të Barcelonës

10 blerjet më të shtrenjta të Barcelonës
Për yllin francez, katalanët kanë paguar hiq më pak se 120 milionë euro. Me 120 milionë euro të paguara, Griezmann bëhet lojtari i tretë më shtrenjtë në histori të Barcelonës. Dihet se dy të parët janë Philippe ...
Lajminet | 12-Jul-2019 19:04
Për yllin francez, katalanët kanë paguar hiq më pak se 120 milionë euro. Me 120 milionë euro të paguara, Griezmann bëhet lojtari i tretë më shtrenjtë në histori të Barcelonës. Dihet se dy të parët janë Philippe ...

“Goal” përmend 6-tën e ‘frikshme’ të Barcelonës me ardhjen e Griezmann
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. Sulmuesi sot arriti akordin e transferimit me skuadrën katalane, transfer ky ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 18:54
Barcelona ka nënshkruar me Antoine Griezmman nga rivalët e La Ligas, Atletico Madrid, duke paguar klazolën e blerjes prej 120 milionë euro. Sulmuesi sot arriti akordin e transferimit me skuadrën katalane, transfer ky ...

Zëvendësues i Suarezit apo në ekipin e ëndrrave me Neymarin? – Si do të luajë Barça me Griezmannin
Një vit pasi e refuzoi Barcelonën për të qëndruar në Atletico Madrid, sulmuesi i talentuar francez është transferuar në Camp Nou – por ku do të luajë ai? Më herët këtë verë, legjenda e Barcelonës, Rivaldo, u pyet se a ...
Gazeta Monitor | 12-Jul-2019 18:31
Një vit pasi e refuzoi Barcelonën për të qëndruar në Atletico Madrid, sulmuesi i talentuar francez është transferuar në Camp Nou – por ku do të luajë ai? Më herët këtë verë, legjenda e Barcelonës, Rivaldo, u pyet se a ...

Çfarë po ndodh, Atletico reagon fuqishëm dhe kërcënon Barçën pasi zyrtarizoi Griezmannin
Griezmann është lojtar i Barcelonës, por lufta do të vazhdojë mes klubeve – asgjë ende s’ka përfunduar. Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 ...
InFokusi | 12-Jul-2019 18:25
Griezmann është lojtar i Barcelonës, por lufta do të vazhdojë mes klubeve – asgjë ende s’ka përfunduar. Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 ...

Tani është zyrtare, Antoine Grizmann i Barcelonës
Tashmë është zyrtare, Antoine Griezmann bëhet lojtar i Barcelonës. Njoftimi u bë edhe nga klubi “blaugrana” nëpërmjet një komunikate, pasi depozitoi klauzolën prej 120 milionë eurosh, shumë që shkon në arkat e Atleticos ...
Koha.mk | 12-Jul-2019 18:19
Tashmë është zyrtare, Antoine Griezmann bëhet lojtar i Barcelonës. Njoftimi u bë edhe nga klubi “blaugrana” nëpërmjet një komunikate, pasi depozitoi klauzolën prej 120 milionë eurosh, shumë që shkon në arkat e Atleticos ...

Barcelona e prezanton, por Atletiko i shpall luftë për Grizmanin!
Atletiko Madrid ka reaguar menjëherë pas zyrtarizimit të lajmit nga ana e Barcelonës se ka nënshkruar me sulmuesin francez Antuan Grizman, pak çaste pasi ky i fundit, i përfaqësuar nga agjenti i tij ka depozituar në ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 17:37
Atletiko Madrid ka reaguar menjëherë pas zyrtarizimit të lajmit nga ana e Barcelonës se ka nënshkruar me sulmuesin francez Antuan Grizman, pak çaste pasi ky i fundit, i përfaqësuar nga agjenti i tij ka depozituar në ...

Zëvendësues i Suarezit apo në ekipin e ëndrrave me Neymarin? – Si do të luajë Barça me Griezmannin
Një vit pasi e refuzoi Barcelonën për të qëndruar në Atletico Madrid, sulmuesi i talentuar francez është transferuar në Camp Nou – por ku do të luajë ai? Më herët këtë verë, legjenda e Barcelonës, Rivaldo, u pyet se a ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 18:15
Një vit pasi e refuzoi Barcelonën për të qëndruar në Atletico Madrid, sulmuesi i talentuar francez është transferuar në Camp Nou – por ku do të luajë ai? Më herët këtë verë, legjenda e Barcelonës, Rivaldo, u pyet se a ...

Çfarë po ndodh, Atletico reagon fuqishëm dhe kërcënon Barçën pasi zyrtarizoi Griezmannin
Griezmann është lojtar i Barcelonës, por lufta do të vazhdojë mes klubeve – asgjë ende s’ka përfunduar. Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 18:13
Griezmann është lojtar i Barcelonës, por lufta do të vazhdojë mes klubeve – asgjë ende s’ka përfunduar. Barcelona zyrtarizoi nënshkrimin me Antoine Griezmann, duke bërë të ditur se kanë paguar në La Liga shumën prej 120 ...

Griezmann, futbollisti i pestë më i shtrenjtë në histori
Antoine Griezmann është shndërruar në futbollistin e pestë më të shtrenjtë në histori të futbollit, pas Neymar, Mbappe, Coutinho e Joao Felix. Tashmë është gjithçka e kryer. Barcelona ka paguar klauzolën prej 120 ...
TetovaSot | 12-Jul-2019 18:08
Antoine Griezmann është shndërruar në futbollistin e pestë më të shtrenjtë në histori të futbollit, pas Neymar, Mbappe, Coutinho e Joao Felix. Tashmë është gjithçka e kryer. Barcelona ka paguar klauzolën prej 120 ...

Atletico do ta padisë Barçën për shkak të Griezmannit
Atletico Madridi e ka lëshuar një komunikatë zyrtare përmes së cilës shprehet se do të marrë hapa ligjor ndaj Barcelonës në lidhje me transferimin e Antoine Griezmannit, transmeton zeri.info Sulmuesi francez u ...
Zeri | 12-Jul-2019 18:02
Atletico Madridi e ka lëshuar një komunikatë zyrtare përmes së cilës shprehet se do të marrë hapa ligjor ndaj Barcelonës në lidhje me transferimin e Antoine Griezmannit, transmeton zeri.info Sulmuesi francez u ...

ZYRTARE/ Griezmann është i Barcelonës, klauzolë 800 mln euro
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 15:33
Tani është zyrtare. Antoine Griezmann është një futbollist i Barcelonës. Avokati I futbollistit depozitoi në selinë e Ligës së Spanjolle pagesën 120 milion euro të klauzolës që prishi kontratën me Atletico Madrid. ...

Griezmann, futbollisti i pestë më i shtrenjtë në histori
Antoine Griezmann është shndërruar në futbollistin e pestë më të shtrenjtë në histori të futbollit, pas Neymar, Mbappe, Coutinho e Joao Felix. Tashmë është gjithçka e kryer. Barcelona ka paguar klauzolën prej 120 ...
Gazeta Express | 12-Jul-2019 17:42
Antoine Griezmann është shndërruar në futbollistin e pestë më të shtrenjtë në histori të futbollit, pas Neymar, Mbappe, Coutinho e Joao Felix. Tashmë është gjithçka e kryer. Barcelona ka paguar klauzolën prej 120 ...

ZYRTARE/ Antoine Griezmann transferohet tek Barcelona, klauzolë marramendëse
Pas shumë ditëve që përflitej se ky transferim do të kryhej, tani ky lajm është zyrtar. Antoine Griezmann ka firmosur me skuadrën e Barcelonës. Katalanasit kanë arritur që mbrëmë ta paguajnë klauzolën prej 120 milion ...
Telegraf | 12-Jul-2019 16:41
Pas shumë ditëve që përflitej se ky transferim do të kryhej, tani ky lajm është zyrtar. Antoine Griezmann ka firmosur me skuadrën e Barcelonës. Katalanasit kanë arritur që mbrëmë ta paguajnë klauzolën prej 120 milion ...

Atletico-Griezmann-Barcelona, telenovela merr fund!
Barcelona vijon të jetë një nga klubet që bën shumë bujë në merkaton e transferimeve, të paktën në vitet e fundit, ku mënyra se si ka afruar apo larguar lojtarët nuk i shkon shumë përshtat klasit që ka ky klub. Diçka e ...
BalkanWeb | 12-Jul-2019 10:35
Barcelona vijon të jetë një nga klubet që bën shumë bujë në merkaton e transferimeve, të paktën në vitet e fundit, ku mënyra se si ka afruar apo larguar lojtarët nuk i shkon shumë përshtat klasit që ka ky klub. Diçka e ...

Barcelona paguan klauzolën e Griezmann, zyrtarizimi çështje ditësh
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalan do zyrtarizojë shumë shpejt francezin.
Top Channel | 12-Jul-2019 07:18
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalan do zyrtarizojë shumë shpejt francezin.

Mundo Deportivo: Barcelona paguan nesër klauzolën e Griezmann
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 23:59
Siç raporton e përditshmja Mundo Deportivo, Barcelona do ta paguajë klauzolën e Griezmann të premten në mëngjes (nesër). Kampionët e Spanjës kanë arritur që të sigurojnë fondet për të paguar klauzolën e francezit. ...

Nuk ka më dyshime, Griezmann pret vetëm prezantimin te Barcelona
Këtë fundjavë apo në fillim të javës së ardhshme. Kjo është dilemma e vetme, pasi transferimi i Antuan Griezmann te Barcelona është i sigurt. Për t’u përcaktuar mbetet vetëm dita e prezantimit zyrtar. Mediat katalunjase ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:51
Këtë fundjavë apo në fillim të javës së ardhshme. Kjo është dilemma e vetme, pasi transferimi i Antuan Griezmann te Barcelona është i sigurt. Për t’u përcaktuar mbetet vetëm dita e prezantimit zyrtar. Mediat katalunjase ...

Barcelona paguan klauzolën e Griezmann, zyrtarizimi çështje ditësh
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalanas do zyrtarizojë shumë shpejt francezin. Transferta ka qenë e vështirë pasi Atletiko ka kërkuar goxha para, ...
GazetaTema | 12-Jul-2019 14:25
Barcelona dhe Antoine Griezmann janë shumë pranë njëri-tjetrit. Sipas mediave në Spanjë dhe Angli ekipi katalanas do zyrtarizojë shumë shpejt francezin. Transferta ka qenë e vështirë pasi Atletiko ka kërkuar goxha para, ...

Griezmann i largon followin në Instagram Athletico Madridit
Pas transferimit të tij tek Barça, Griezmann siç duket dëshiron që ta largojë edhe nga rrjetet sociale klubin ku luante deri më tani, ai në rrjetin social Instagram i ka larguar followin ish-klubit të tij, shkruan ...
Indeks Online | 12-Jul-2019 17:15
Pas transferimit të tij tek Barça, Griezmann siç duket dëshiron që ta largojë edhe nga rrjetet sociale klubin ku luante deri më tani, ai në rrjetin social Instagram i ka larguar followin ish-klubit të tij, shkruan ...

Atletico reagon pas kalimit të Griezmannit te Barça: Shuma e paguar është e pamjaftueshme, marrëveshja mes palëve u arrit para uljes së klauzolës
Atletico Madridi ka reaguar me indinjatë pas marrëveshjes së Barcelonës për transferimin e sulmuesit francez, Antoine Griezmann. Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Griezmannit nga Barcelona duke deklaruar se kanë ...
Telegrafi | 12-Jul-2019 16:41
Atletico Madridi ka reaguar me indinjatë pas marrëveshjes së Barcelonës për transferimin e sulmuesit francez, Antoine Griezmann. Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Griezmannit nga Barcelona duke deklaruar se kanë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved