ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:32

MBPZHR do të vazhdojë mbështetjen për zhvillimin e vreshtarisë

MBPZHR do të vazhdojë mbështetjen për zhvillimin e vreshtarisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 18:13
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...

Zhiviq viziton vreshtarët e Rahovecit (VIDEO)
20:35, 11 Korrik 2019 Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Diana Zhiviq, sot ka vizituar qytetin e Rahovecit. Ajo u nda e kënaqur me punën që është duke u bërë atje, njofton Klan Kosova. Pjesë e ...
Medial | 11-Jul-2019 20:46
20:35, 11 Korrik 2019 Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Diana Zhiviq, sot ka vizituar qytetin e Rahovecit. Ajo u nda e kënaqur me punën që është duke u bërë atje, njofton Klan Kosova. Pjesë e ...

Zhiviq viziton vreshtarët e Rahovecit (VIDEO)
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Diana Zhiviq, sot ka vizituar qytetin e Rahovecit. Ajo u nda e kënaqur me punën që është duke u bërë atje, njofton Klan Kosova. Pjesë e vizitës së ministres në ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:38
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Diana Zhiviq, sot ka vizituar qytetin e Rahovecit. Ajo u nda e kënaqur me punën që është duke u bërë atje, njofton Klan Kosova. Pjesë e vizitës së ministres në ...

Këtë vit ka më pak grurë (VIDEO)
Fushata e korrjes së grurit në Kosovë është në përfundim, njofton Klan Kosova. Por rendimet e këtij produkti, për këtë vit parashihen të jenë më të vogla në krahasim me vitin e kaluar, ku mbulueshmëria e kërkesave ishte ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 20:38
Fushata e korrjes së grurit në Kosovë është në përfundim, njofton Klan Kosova. Por rendimet e këtij produkti, për këtë vit parashihen të jenë më të vogla në krahasim me vitin e kaluar, ku mbulueshmëria e kërkesave ishte ...

Ministria e Bujqësisë premton mbështetje për fermerët e Rahovecit
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 18:46
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Përmes një komunikate për media bëhet e ditur ...

Ministria e Bujqësisë do të vazhdojë mbështetjen për zhvillimin e vreshtarisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Ziviq ka vizituar Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për zhvillimet e ...
Gazeta Ekonomia | 11-Jul-2019 18:30
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Ziviq ka vizituar Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për zhvillimet e ...

Ministrja Zivic vizitoi Komunën e Rahovecit dhe Departamentin e Vreshtarisë dhe Verëtarisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...
Arbresh | 11-Jul-2019 18:07
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...

Ministrja Zivic vizitoi Komunën e Rahovecit dhe Departamentin e Vreshtarisë dhe Verëtarisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...
InFokusi | 11-Jul-2019 18:05
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...

MBPZHR do të vazhdojë mbështetjen për zhvillimin e vreshtarisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...
Kosova Press | 11-Jul-2019 18:03
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç’rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi, me të cilin ka biseduar për zhvillimet e ...

Ministrja Zhiviq viziton vreshtarët e Rahovecit, u premton mbështetje
Gjatë këtij takimi është biseduar për zhvillimet e deritanishme në sektorin e bujqësisë në këtë komunë, si dhe për programet mbështetëse të ministrisë, përmes të cilave ajo tha se do të gjejnë mbështetje shumë fermer të ...
Lajminet | 11-Jul-2019 17:59
Gjatë këtij takimi është biseduar për zhvillimet e deritanishme në sektorin e bujqësisë në këtë komunë, si dhe për programet mbështetëse të ministrisë, përmes të cilave ajo tha se do të gjejnë mbështetje shumë fermer të ...

Zivic vizitoi Komunën e Rahovecit, u garanton mbështetje fermerëve
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 17:59
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zivic ka vizituar sot Komunën e Rahovecit, me ç‘rast është takuar me kryetarin e kësaj komune, Smajl Latifi. Gjatë këtij takimi është biseduar për ...

Ministrja Zhiviq takoi ambasadorin e Austrisë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim, Gunther Zimmer. Ministrja ...
Klan Kosova | 10-Jul-2019 14:26
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim, Gunther Zimmer. Ministrja ...

Ministrja Zhiviq takoi ambasadorin e Austrisë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...
InFokusi | 10-Jul-2019 14:26
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...

Ministrja Zhiviq takoi ambasadorin e Austrisë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...
Gazeta Express | 10-Jul-2019 14:26
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...

Ministrja Ziviq takoi ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer. ...
Telegrafi | 10-Jul-2019 14:13
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer. ...

Ministrja Zhiviq takoi ambasadorin e Austrisë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...
Arbresh | 10-Jul-2019 14:16
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...

Ministrja Zhiviq takoi ambasadorin e Austrisë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...
Indeks Online | 10-Jul-2019 14:16
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim ( ADA ), Gunther Zimmer. ...

Inkurajohet zhvillimi i bujqësisë
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, sot priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer.
Kosova Press | 10-Jul-2019 14:13
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, sot priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer.

Austria do ta përkrahë zhvillimin e bujqësisë në Kosovë
Austria do të ofroi ekspertizë për avancimin e sektorit të bujqësisë në Kosovë. Kështu ka premtuar Ambasadori austriak në Kosovë Gernot Pfandler në takim me ministren e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana ...
InFokusi | 10-Jul-2019 14:13
Austria do të ofroi ekspertizë për avancimin e sektorit të bujqësisë në Kosovë. Kështu ka premtuar Ambasadori austriak në Kosovë Gernot Pfandler në takim me ministren e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana ...

Ministrja Ziviq takoi ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer. ...
Gazeta Ekonomia | 10-Jul-2019 14:13
Ministrja e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Dijana Zhiviq, priti në takim ambasadorin e Austrisë në Prishtinë, Gernot Pfandler dhe drejtorin e Agjencisë Austriake për zhvillim (ADA), Gunther Zimmer. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved