ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:21

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën ...
InFokusi | 11-Jul-2019 23:16
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën ...

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën e ...
Arbresh | 11-Jul-2019 22:45
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën e ...

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 22:41
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Armend Zemaj, është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për termocentralet Kosova A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën ...

Zemaj: Djegni thëngjill, e jo fonde të dedikuara për sallën e koncerteve!
Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për Kosovën A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën e koncerteve. Sipas tij, fondet nuk është dashtë të ridestinohen, sepse salla ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 20:46
Deputeti i LDK-së, Armend Zemaj është shprehur i shqetësuar me ndarjen e mjeteve për Kosovën A dhe B, të cilat ishin të dedikuara për sallën e koncerteve. Sipas tij, fondet nuk është dashtë të ridestinohen, sepse salla ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved