ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë

Vazhdon tragjedia në Korçë, vdes edhe vëllai i Gramoz Nakos që u vra 3 ditë më parë
Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij. Sipas burimeve i vëllai, Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë ditën e sotme i cili ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 17:14
Tre ditë më parë një ngjarje e rëndë tronditi Korçën teksa Gramoz Nakos iu grabitën 13 mijë euro dhe më pas u vra prej kunatit të tij. Sipas burimeve i vëllai, Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë ditën e sotme i cili ...

E rëndë në Korçë, u traumatizua nga vrasja e të vëllait, vdes 59-vjeçari
Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga që përjetoi pas ...
Telegraf | 11-Jul-2019 16:32
Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga që përjetoi pas ...

Tragjedia në Korçë/ 3 viktima, vdes edhe vëllai i emigrantit që u vra në shtëpinë e tij
Disa ditë më parë qyteti i Korçës u trondit nga një ngjarje e rëndë. Një emigrant i sapo kthyer nga Amerika, Gramoz Nako, u gjet i vrarë në banesën e tij. Një ditë më vonë, vrau veten edhe kunati i tij, i dyshuar si ...
Dritare | 11-Jul-2019 17:08
Disa ditë më parë qyteti i Korçës u trondit nga një ngjarje e rëndë. Një emigrant i sapo kthyer nga Amerika, Gramoz Nako, u gjet i vrarë në banesën e tij. Një ditë më vonë, vrau veten edhe kunati i tij, i dyshuar si ...

Rëndohet bilanci i ngjarjes së Korçës, vdes një person i tretë
Krimi i rëndë që tronditi Korçën dy ditë më parë, ka sjellë edhe një tjetër viktimë. Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i 57 vjeçarit, Gëzim Nako, që u vra në banesë nga kunati 59-vjeçari, Rasim Nako vuante nga një ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 16:41
Krimi i rëndë që tronditi Korçën dy ditë më parë, ka sjellë edhe një tjetër viktimë. Mësohet se ka ndërruar jetë vëllai i 57 vjeçarit, Gëzim Nako, që u vra në banesë nga kunati 59-vjeçari, Rasim Nako vuante nga një ...

Tragjedia/3 të vdekur në familje,vdes vëllai i emigrantit që u vra
KORCE Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos, i cili u vra nga kunati. ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:44
KORCE Ka ndërruar jetë edhe personi i tretë i ngjarjes së rëndë të ndodhur dy ditë më parë në Korçë. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se ka ndërruar jetë vëllai i Gramoz Nakos, i cili u vra nga kunati. ...

Tragjedia në Korçë, u traumatizua nga vrasja e të vëllait, vdes 59-vjeçari
Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga që përjetoi pas ...
Lapsi | 11-Jul-2019 16:00
Humb jetën vëllai i Gramoz Nakos në Korçë, i cili u vra tre ditë më parë nga kunati i tij. Burimet bëjnë të ditur se Rasin Nako 59-vjeç ka humbur jetë pasi vuante nga një sëmundje e rëndë, por edhe nga që përjetoi pas ...

Vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan
Një histori rozë duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte se Gramoz Nako kishte ...
Gazeta Dita | 10-Jul-2019 08:16
Një histori rozë duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte se Gramoz Nako kishte ...

Vrau kunatin dhe më pas veten, dyshonte se kishte lidhje intime me ish-gruan
Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte se Gramoz Nako ...
Gazeta Express | 10-Jul-2019 08:16
Një histori sentimentale duket se është bërë sebepi i ngjarjes me dy viktima në Korçë. Gramoz Nako dhe kunati i tij Serefedin Zenellari mësohet të jenë konfliktuar për një histori intime, pasi dyshonte se Gramoz Nako ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved