ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:25

“Të huajt dhe të vendit”!

“Të huajt dhe të vendit”!
nga Lirim BEGZATI “Kënaqësia për me e vizituar vendin e origjinës, ambienti i tollovive të mëdha dhe i një komunikacioni të dendur, shprehja e elementeve apo shpenzimeve luksoze, manifestimi i një dinamike të jetës ku ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 23:29
nga Lirim BEGZATI “Kënaqësia për me e vizituar vendin e origjinës, ambienti i tollovive të mëdha dhe i një komunikacioni të dendur, shprehja e elementeve apo shpenzimeve luksoze, manifestimi i një dinamike të jetës ku ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved