ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Shkarkimi i Ilir Metës, Gjermeni: Procesi do shkojë deri në fund

Shkarkimi i Ilir Metës, Gjermeni: Procesi do shkojë deri në fund
Ditën e sotme Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, zhvilloi mbledhjen e tij të parë. Lidhur me shkarkimin e Metës, deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, është shprehur se ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 21:42
Ditën e sotme Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, zhvilloi mbledhjen e tij të parë. Lidhur me shkarkimin e Metës, deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, është shprehur se ...

Shkarkimi i presidentit, Ilir Meta do të thirret në shtator në Komision: Do merret me forcë, nëse nuk paraqitet
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta zhvilloi këtë të enjte mbledhjen e tij të parë, i përqendruar totalisht në aspektet procedurale. Sipas rregullores së Kuvendit dhe ligjit për komisionet hetimore, ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:38
Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta zhvilloi këtë të enjte mbledhjen e tij të parë, i përqendruar totalisht në aspektet procedurale. Sipas rregullores së Kuvendit dhe ligjit për komisionet hetimore, ...

Nis hetimi i Presidentit; Mblidhet Komisioni Hetimor për Metën
Konstituohet Komisioni Hetimor Parlamentar me objekt pune verifikimin e procedurës së ndjekur nga presidenti Ilir Meta për zhdekretimin e datës së zgjedhjeve.
Top Channel | 11-Jul-2019 14:54
Konstituohet Komisioni Hetimor Parlamentar me objekt pune verifikimin e procedurës së ndjekur nga presidenti Ilir Meta për zhdekretimin e datës së zgjedhjeve.

Komisioni nis punën/ 3 muaj kohë për shkarkimin e Ilir Metës
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 15:24
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...

Hetimi ndaj Metës/ Klotilda Bushka, sekretare e Komisionit Hetimor
Në mbledhjen e sotme e cila ishte edhe e para, komisioni hetimor për shkarkimin e Metës vendosi të caktojë si sekretare të këtij komisioni Klotilda Bushkën.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:36
Në mbledhjen e sotme e cila ishte edhe e para, komisioni hetimor për shkarkimin e Metës vendosi të caktojë si sekretare të këtij komisioni Klotilda Bushkën.

Nis hetimi parlamentar për Metën, raporti i komisionit në fund të shtatorit
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit të Republikës zhvilloi sot mbledhjen e parë. Hetimi do të përfshijë mbledhjen e dokumenteve në Presidencë dhe në KQZ, ndërsa vetë Ilir Meta do të ftohet të ...
ABCNews | 11-Jul-2019 15:41
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit të Republikës zhvilloi sot mbledhjen e parë. Hetimi do të përfshijë mbledhjen e dokumenteve në Presidencë dhe në KQZ, ndërsa vetë Ilir Meta do të ftohet të ...

Shkarkimi i Presidentit, konstituohet Komisioni Hetimor
Komisioni Hetimor për presidentin e Republikës i drejtuar nga Ulsi Manja ka zhvilluar mbledhjen e parë të tij duke zgjedhur dhe relatorët e që do ti drejtohet Kuvendit me raport për shkeljet kushtetuese të pretenduara ...
TV Klan | 11-Jul-2019 15:41
Komisioni Hetimor për presidentin e Republikës i drejtuar nga Ulsi Manja ka zhvilluar mbledhjen e parë të tij duke zgjedhur dhe relatorët e që do ti drejtohet Kuvendit me raport për shkeljet kushtetuese të pretenduara ...

Deputetja Gjermeni: Vullneti i mazhorancës, t’i shkojë deri në fund këtij procesi
Këtë të enjte, Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, zhvilloi mbledhjen e tij të parë. Pas përfundimit të mbledhjes, deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, ka folur për ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 20:46
Këtë të enjte, Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, zhvilloi mbledhjen e tij të parë. Pas përfundimit të mbledhjes, deputetja e Partisë Socialiste, Eglantina Gjermeni, ka folur për ...

Komisioni nis punën, 3 muaj kohë për shkarkimin e Ilir Metës
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:03
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...

PD: Hetimi ndaj Presidentit Meta, për të hequr vëmendjen nga korrupsioni qeveritar
Partia Demokratike i vlerëson si “një një telenovelë”, të gjitha procedurat që po ndjek mazhoranca për shkarkimin e Presidentit, Ilir Meta. PD komenton se çdo gjë që po bëhet ka si qëllim “që të shmangë vëmendjen nga ...
RTSH | 11-Jul-2019 17:55
Partia Demokratike i vlerëson si “një një telenovelë”, të gjitha procedurat që po ndjek mazhoranca për shkarkimin e Presidentit, Ilir Meta. PD komenton se çdo gjë që po bëhet ka si qëllim “që të shmangë vëmendjen nga ...

Shkarkimi i Presidentit/ Meta do të thirret para komisionit në shtator
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta zhvilloi këtë të enjte mbledhjen e tij të parë, i përqendruar totalisht në aspektet procedurale. Sipas rregullores së Kuvendit dhe ligjit për komisionet hetimore, ...
Lexo | 11-Jul-2019 16:53
Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta zhvilloi këtë të enjte mbledhjen e tij të parë, i përqendruar totalisht në aspektet procedurale. Sipas rregullores së Kuvendit dhe ligjit për komisionet hetimore, ...

Komisioni nis punën/ 3 muaj kohë për shkarkimin e Ilir Metës
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...
Medial | 11-Jul-2019 15:42
Hetimi parlamentar ndaj Presidentit të Republikes Ilir Meta nisi zyrtarisht sot. Komisioni ka 3 muaj kohë të verifikoje nësë anullimi i zgjedhjeve te 30 qershorit perben shkelje te rende te kushtetutes dhe kryetari i ...

Nis punën Komisioni Hetimor Parlamentar për Ilir Metën
Komisioni Hetimor Parlamentar për Presidentin e Republikes Ilir Meta ka zhvilluar sot mbledhjen e tij të parë. Kryetari i Komisionit hetimor për Metën, Ulsi Manja deklaroi se qëllimi kryesor i tij është shkarkimi i ...
ABCNews | 11-Jul-2019 14:12
Komisioni Hetimor Parlamentar për Presidentin e Republikes Ilir Meta ka zhvilluar sot mbledhjen e tij të parë. Kryetari i Komisionit hetimor për Metën, Ulsi Manja deklaroi se qëllimi kryesor i tij është shkarkimi i ...

Kërkesa për shkarkimin e Metës, mblidhet sot Komisioni Hetimor
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do mblidhet ditën e sotme, për të zhvilluar mbledhjen e parë lidhur me kërkesën e deputetëve socialistë. Ky komision pritet të vendosë për shkarkimin ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 09:09
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta do mblidhet ditën e sotme, për të zhvilluar mbledhjen e parë lidhur me kërkesën e deputetëve socialistë. Ky komision pritet të vendosë për shkarkimin ...

Shqipëri, komisioni hetimor për shkarkimin e Metës
Komisioni Hetimor Parlamentar për Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta ka zhvilluar sot mbledhjen e tij të parë. Kryetari i Komisionit hetimor Ulsi Manja deklaroi se qëllimi kryesor i tij është shkarkimi i Metës. Manja ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 15:42
Komisioni Hetimor Parlamentar për Presidentin e Shqipërisë Ilir Meta ka zhvilluar sot mbledhjen e tij të parë. Kryetari i Komisionit hetimor Ulsi Manja deklaroi se qëllimi kryesor i tij është shkarkimi i Metës. Manja ...

Hetimi ndaj Metës/ Klotilda Bushka zgjidhet sekretare e Komisionit Hetimor
Në mbledhjen e parë që zhvilloi ditën e sotme, Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta, vendosi të caktojë si sekretare, deputeten e Partisë Socialiste Klotilda Bushkën (Ferhati). Ndërsa, ...
Lapsi | 11-Jul-2019 14:09
Në mbledhjen e parë që zhvilloi ditën e sotme, Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit të Republikës, Ilir Meta, vendosi të caktojë si sekretare, deputeten e Partisë Socialiste Klotilda Bushkën (Ferhati). Ndërsa, ...

Shkarkimi i Metës/ Mblidhet komisioni: 3 muaj hetim të plotë
Sot është zhvilluar mbledhja e parë e Komisionit Hetimor, për shqyrtimin e kërkesës për shkarkimin e presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i komisionit, Ulsi Manja gjatë mbledhjes se, për një periudhë 3-mujore do të ...
Dritare | 11-Jul-2019 15:02
Sot është zhvilluar mbledhja e parë e Komisionit Hetimor, për shqyrtimin e kërkesës për shkarkimin e presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i komisionit, Ulsi Manja gjatë mbledhjes se, për një periudhë 3-mujore do të ...

Komisioni për shkarkimin e Metës, Manja: Për 3 muaj do bëhet hetim i plotë
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë mesditë në mbledhjen e parë, për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve socialistë. Ky komision do të vendosë për shkarkimin ose jo të ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 14:33
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është mbledhur këtë mesditë në mbledhjen e parë, për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve socialistë. Ky komision do të vendosë për shkarkimin ose jo të ...

Manja në mbledhjen e Komisionit: Tre muaj hetim të plotë mbi vendimin e Metës
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është mblidhur këtë mesditë në mbledhjen e parë, për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve socialistë. Kuvendi i Shqipërisë, miratoi me 101 vota pro dhe ...
Politiko | 11-Jul-2019 14:28
Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është mblidhur këtë mesditë në mbledhjen e parë, për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve socialistë. Kuvendi i Shqipërisë, miratoi me 101 vota pro dhe ...

Mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit
Komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka zhvilluar mbledhjen e parë gjatë së cilës vendosi të caktojë si sekretare të këtij komisioni Klotilda Bushkën dhe bashkë-relator Alket Hysenin dhe Halit ...
RTSH | 11-Jul-2019 14:12
Komisioni hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka zhvilluar mbledhjen e parë gjatë së cilës vendosi të caktojë si sekretare të këtij komisioni Klotilda Bushkën dhe bashkë-relator Alket Hysenin dhe Halit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved