ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Qeveria e re greke nuk do të kontestojë Marrëveshjen e Prespës

Qeveria e re greke nuk do të kontestojë Marrëveshjen e Prespës
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 21:26
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...

Qeveria e re greke (nuk) do kontestojë marrëveshjen për M. e Veriut
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 17:31
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...

Qeveria e re greke nuk do të kontestojë Marrëveshjen e Prespës
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...
Flaka | 11-Jul-2019 20:23
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...

Qeveria e re greke nuk do të kontestojë Marrëveshjen e Prespës
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...
Alsat-M | 11-Jul-2019 18:40
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...

DW analizon qeverinë e re greke. A do të kontestohet marrëveshja për emrin e Maqedonisë së Veriut?
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:53
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...

Qeveria e re greke nuk bën ndryshime të politikës së jashtme
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:03
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...

Qeveria e re greke nuk bën ndryshime të politikës së jashtme
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...
Albportali | 11-Jul-2019 17:02
“Më pak tatime dhe më shumë investime”, ka premtuar Kyriakos Mitsotakis gjatë fushatës parazgjedhore. Politikani konservator ka premtuar se më së largu në gusht do të nxjerrë në parlament një propozim për tatime. ...

Qeveria e re greke “nuk” do të kontestojë marrëveshjen për Maqedoninë e Veriut
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 10:27
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...

Jo vetëm Franca e Holanda: Mitsotakis ka gati veton kundër Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut
Pas ardhjes në pushtet se Kyriakos Mitsotakis, sinjalet nga Athina thonë se takimin e ardhshëm të Këshillit të BE-së në tetor, Greqia ka të ngjarë t’u bashkohet vendeve skeptike si Franca dhe Holanda, duke dalë kundër ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 20:28
Pas ardhjes në pushtet se Kyriakos Mitsotakis, sinjalet nga Athina thonë se takimin e ardhshëm të Këshillit të BE-së në tetor, Greqia ka të ngjarë t’u bashkohet vendeve skeptike si Franca dhe Holanda, duke dalë kundër ...

Qeveria e re greke (nuk) do të kontestojë marrëveshjen për Maqedoninë e Veriut
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...
Arbresh | 11-Jul-2019 08:39
Qeveria e re greke e kryeministrit, Kyriakos Mitsotakis nuk do të ndryshojë politikën e jashtme dhe evropiane. Gjatë kohës në opozitë Mitsotakis kundërshtonte Marrëveshjen me Shkupin. Po tani? “Më pak tatime dhe më ...

Euractiv: A do t’i vështirësojë marrdhëniet Athinë-Tiranë ardhja në pushtet e së djathtës?
Euractiv në një analizë që mban autorësinë e Alexandra Voudouri , editore e çështjeve të diplomacisë në radion greke Athens 984 FM dhe Ioannis Armakolas, një studiues në Hellenic Foundation for European & Foreign ...
Politiko | 10-Jul-2019 11:42
Euractiv në një analizë që mban autorësinë e Alexandra Voudouri , editore e çështjeve të diplomacisë në radion greke Athens 984 FM dhe Ioannis Armakolas, një studiues në Hellenic Foundation for European & Foreign ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved