ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:15

Publikohet marrëveshja mes Leonardit dhe Clippersave

Publikohet marrëveshja mes Leonardit dhe Clippersave
Kawhi Leonard ishte historia kryesore e periudhës më të egër të transferimeve në historinë e NBA. MVP i finaleve të ligës më të fortë të basketbollit në botë u kthye në vendlindje, Los Angeles pasi u bindën që të ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 08:13
Kawhi Leonard ishte historia kryesore e periudhës më të egër të transferimeve në historinë e NBA. MVP i finaleve të ligës më të fortë të basketbollit në botë u kthye në vendlindje, Los Angeles pasi u bindën që të ...

NBA me rregulla të reja të bazuara në tenis, hokej dhe futboll
Në fillim të çdo korriku, pronarët e klubeve të NBA-s takohen për të diskutuar rreth ndryshimeve të rregullave për sezonin e ri. Në takimin e këtij viti është përcaktuar që në ligën e basketbollit amerikan të futen disa ...
Telegrafi | 10-Jul-2019 16:54
Në fillim të çdo korriku, pronarët e klubeve të NBA-s takohen për të diskutuar rreth ndryshimeve të rregullave për sezonin e ri. Në takimin e këtij viti është përcaktuar që në ligën e basketbollit amerikan të futen disa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved