ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:21

Pesë arsye pse libri i Isuf Kalos është i mezipritur

Pesë arsye pse libri i Isuf Kalos është i mezipritur
Nga Henri Çili Historia e Shqipërisë së shekullit XX është e shënjuar thuajse një 50-vjeçar, sa gjysma e saj, nga diktatura komuniste. Vetë diktatura shënjohet në mënyrë të pandërprerë nga figura e diktatorit komunist ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:59
Nga Henri Çili Historia e Shqipërisë së shekullit XX është e shënjuar thuajse një 50-vjeçar, sa gjysma e saj, nga diktatura komuniste. Vetë diktatura shënjohet në mënyrë të pandërprerë nga figura e diktatorit komunist ...

Henri Çili: Pesë arsye pse libri i Isuf Kalos është i mezipritur. Mjeku Enver Hoxhës dhe dëshmitë historike që ka lënë në librin e tij “Blloku”
Nga Henri Çili Historia e Shqipërisë së shekullit XX është e shënjuar thuajse një 50-vjeçar, sa gjysma e saj, nga diktatura komuniste. Vetë diktatura shënjohet në mënyrë të pandërprerë nga figura e diktatorit komunist ...
Dritare | 11-Jul-2019 17:08
Nga Henri Çili Historia e Shqipërisë së shekullit XX është e shënjuar thuajse një 50-vjeçar, sa gjysma e saj, nga diktatura komuniste. Vetë diktatura shënjohet në mënyrë të pandërprerë nga figura e diktatorit komunist ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved