ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/07/2019 08:35

PD s’i duhet më forca dhe ankimi, por taktika e zgjuar

PD s’i duhet më forca dhe ankimi, por taktika e zgjuar
Partia Demokratike po përballet me sulme nga të gjitha anët, por më shumë nga njerëz të cilët kërkojnë ta identifikojnë me Partinë Demokratike të fillim-viteve ’90. Asokohe, për kushtet e Shqipërisë, Partia Demokratike ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:34
Partia Demokratike po përballet me sulme nga të gjitha anët, por më shumë nga njerëz të cilët kërkojnë ta identifikojnë me Partinë Demokratike të fillim-viteve ’90. Asokohe, për kushtet e Shqipërisë, Partia Demokratike ...

PD s’i duhet më forca dhe ankimi, por taktika e zgjuar
Partia Demokratike po përballet me sulme nga të gjitha anët, por më shumë nga njerëz të cilët kërkojnë ta identifikojnë me Partinë Demokratike të fillim-viteve ’90. Asokohe, për kushtet e Shqipërisë, Partia Demokratike ...
Medial | 11-Jul-2019 09:37
Partia Demokratike po përballet me sulme nga të gjitha anët, por më shumë nga njerëz të cilët kërkojnë ta identifikojnë me Partinë Demokratike të fillim-viteve ’90. Asokohe, për kushtet e Shqipërisë, Partia Demokratike ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved