ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Nëna e 18-vjeçares së abuzuar nga i ati: Mbajeni vajzën, dua florinjtë!

Nëna e 18-vjeçares së abuzuar nga i ati: Mbajeni vajzën, dua florinjtë!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” – kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Lapsi | 11-Jul-2019 21:44
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën, dua florinjtë” – kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Abuzimi me vajzën/ Trondit nëna: Mbajeni, na ktheni florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 21:13
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

“Mbajeni vajzën dua florinjtë”, trondit e ëma e 18-vjeçares që u përdhunua nga i babai!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:39
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Trondit e ëma e 18-vjeçares që u përdh unua nga babai për 3 vite rresht: Mbajeni vajzën, dua florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhu nuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Lexo | 11-Jul-2019 21:34
Trondit sërish nëna e vajzës së dhu nuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Babai e përdhunoi për 3 vite, trondit e ëma: Mbajeni vajzën, unë dua florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin “Mbajeni vajzën , forinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 vjeçares ...
Dritare | 11-Jul-2019 21:09
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin “Mbajeni vajzën , forinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 vjeçares ...

Nëna e 18-vjeçares që u dhunua nga babai merr këtë vendim!
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:58
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Nëna braktis vajzën e dhunuar, kërcënon Fiks Fare: Duam florinjtë
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.
Top Channel | 11-Jul-2019 20:30
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin.

“Mbajeni vajzën, dua florinjtë!” Reagim tronditës nga nëna e shqiptares që u përdhunua tre vite nga babai
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 20:55
Trondit sërish nëna e vajzës së dhunuar me veprimet e saj. Telefonon në redaksinë e Fiks Fare duke kërkuar florinjtë e vajzës dhe duke kërcënuar stafin. “Mbajeni vajzën , dua florinjtë” kështu e nis bisedën nëna e 18 ...

Skandali me babain monstër, këngëtarja e njohur në krah 18-vjeçares së abuzuar: Mos lejoni askënd të shkelë mbi ju
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në ‘Fiks Fare’ ku një vajzë 18-vjeçare ishte abuzuar seksualisht për tri vite rresht nga i ati, të shumta kanë qenë reagimet që kanë dënuar aktin e rëndë. Këngëtarja e njohur Vesa Luma ...
Politiko | 10-Jul-2019 13:17
Pas skandalit të publikuar mbrëmë në ‘Fiks Fare’ ku një vajzë 18-vjeçare ishte abuzuar seksualisht për tri vite rresht nga i ati, të shumta kanë qenë reagimet që kanë dënuar aktin e rëndë. Këngëtarja e njohur Vesa Luma ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved