ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:44

Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë

Me porosi të Beogradit, si u kapën 2 spiunët serbë në Kosovë
Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën, policia ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 20:17
Kishin mbledhur të dhëna të serbëve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi të mërkurën, policia ...

Policia e Kosovës arreston 2 spiunë të dyshuar serbë
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Rel, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:55
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Rel, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te ...

Policia e Kosovës arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:50
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën ...

Në Kosovë, arrestohen dy serbë të dyshuar për spiunazh
Prishtinë, 11 korrik 2019 – Policia e Kosovës njoftoi se dy serbë, shtetas të Kosovës, i ka arrestuar një ditë më parë në një vendkalim kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i ...
Illyriapress | 11-Jul-2019 22:35
Prishtinë, 11 korrik 2019 – Policia e Kosovës njoftoi se dy serbë, shtetas të Kosovës, i ka arrestuar një ditë më parë në një vendkalim kufitar ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ...
Lajminet | 11-Jul-2019 22:31
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth arrestimit të tyre ka reaguar Zyra e të ashtuquajturës për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, ...

Serbia kërkon lirimin e menjëhershëm të serbëve të arrestuar për spiunazh
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...
Arbresh | 11-Jul-2019 22:29
Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Gjatë ditës së djeshme, Policia e Kosovës në pikën kufitare Dheu i Bardhë, ka arrestuar dy serbë të dyshuar për spiunazh. Rreth ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia kufitare tek Dheu i Bardhë, arrestoi dy persona të nacionalitetit serb, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të spiunazhit. ...
Lajminet | 11-Jul-2019 21:31
Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia kufitare tek Dheu i Bardhë, arrestoi dy persona të nacionalitetit serb, nën dyshimin se kanë kryer veprën penale të spiunazhit. ...

Arrestohet personi që vidhte para në xhamia
Me datën 11 korrik 2019 rreth orës 16:00 pas informatave te pranuara përmes rrugëve operative policia ka arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës ,i cili me dyshohet se me 30 qershor 2019 duke dashur qe t’i ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:13
Me datën 11 korrik 2019 rreth orës 16:00 pas informatave te pranuara përmes rrugëve operative policia ka arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës ,i cili me dyshohet se me 30 qershor 2019 duke dashur qe t’i ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...
InFokusi | 11-Jul-2019 20:30
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...
Arbresh | 11-Jul-2019 20:28
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:16
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb. Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të mërkurën, policia ...

Mësohet se çfarë bënin në Kosovë dy serbët që u arrestuan sot për spiunazh
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb, raporton T7 Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 20:11
Kishin mbledhur të dhëna të serbeve në Kosovë. E dokumentet që arritën t’i sigurojnë, po tentonin t’i dërgonin në shtetin serb, raporton T7 Por, detyrën e tyre nuk arritën ta përfundojnë me sukses. Kjo pasi që të ...

Në kufirin Kosovë-Serbi u arrestuan dy serbë nën dyshimin për spiunim
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i ...
Portalb | 11-Jul-2019 19:03
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i ...

Kosovë, arrestohen dy shtetas serbë nën dyshimin për spiunazh
Policia e Kosovës tha se ka arrestuar dy shtetas serb një ditë më parë në një vendkalim ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i Zërit të Amerikës se ...
Zeri Amerikes | 11-Jul-2019 18:05
Policia e Kosovës tha se ka arrestuar dy shtetas serb një ditë më parë në një vendkalim ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, nën dyshimin për spiunazh. Zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha, i Zërit të Amerikës se ...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim
Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në dalje të ...
Albportali | 11-Jul-2019 17:51
Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në dalje të ...

Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim
Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në dalje të ...
Gazeta Observer | 11-Jul-2019 17:35
Arrestohen në pikën kufitare te Dheut i Bardhë Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për “spiunim”. Arrestimi i të dyshuarve është bërë të mërkurën, në pikën kufitare te Dheut i Bardhë në dalje të ...

Arrestohen 2 spiunë serbë në Kosovë: Këta janë emrat e tyre dhe detyra që kryenin në Anamoravë
Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin si spiunë të ...
Gazeta Monitor | 11-Jul-2019 17:35
Dy spiunë serbë janë arrestuar nga Policia e Kosovës në vendkalimin kufitar tek Dheu i Bardhë. Trajan Trajkovic dhe Boban Dajic janë dy serbët e arrestuar nga Policia e Kosovës, ata në Kosovë shërbenin si spiunë të ...

Policia arreston dy serbë te Dheu i Bardhë, dyshohen për spiunazh
Policia e Kosovës njofton se gjatë ditës se djeshme ka arrestuar dy të dyshuar serbë në pikën kufitare Dheu i Bardhë. Sipas policisë, të dyshuarit janë arrestuar për vepër penale “spiunazh”. Njoftimi i plotë: “SPIUNAZH ...
Arbresh | 11-Jul-2019 15:29
Policia e Kosovës njofton se gjatë ditës se djeshme ka arrestuar dy të dyshuar serbë në pikën kufitare Dheu i Bardhë. Sipas policisë, të dyshuarit janë arrestuar për vepër penale “spiunazh”. Njoftimi i plotë: “SPIUNAZH ...

Policia: Arrestohen dy serbë nën dyshimin për spiunim
Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Spiunazh”. ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 15:10
Policia kufitare ka arrestuar mëngjesin e së mërkurës dy persona të dyshuar për spiunazh. Rasti ka ndodhur në pikën kufitare Dheu i Bardhë ku janë arrestuar dy serbë nën dyshimin se kanë kryer veprën penale “Spiunazh”. ...

Policia arreston dy serbë nën dyshimin për spiunim
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për â??spiunimâ?. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë ...
Radio Evropa e Lire | 11-Jul-2019 14:41
Policia e Kosovës ka arrestuar dy serbë nën dyshimet për â??spiunimâ?. Lajmin e ka konfirmuar për Radion Evropa e Lirë, zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Arrestimi i të dyshuarve është bërë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved