ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 10:10

Tronditi botën me dridhjet e trupit, Merkel reagon publikisht

Tronditi botën me dridhjet e trupit, Merkel reagon publikisht
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 20:42
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka tronditur sërish botën, teksa është shfaqur duke u dridhur në publik, e treta herë brenda muajit. Por, menjëherë ka ardhur dhe reagimi i gruas së hekurt të Gjermanisë, e cila ka ...

Kancelarja Merkel insiston se është mirë me shëndet
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, thotë se e di që duhet të kujdeset për shëndetin e saj, duke ofruar siguri se është mirë pas serisë së dridhjeve të trupit që përjetoi gjatë paraqitjeve para publikut, e që vunë në ...
AlbInfo | 11-Jul-2019 21:21
Kancelarja gjermane, Angela Merkel, thotë se e di që duhet të kujdeset për shëndetin e saj, duke ofruar siguri se është mirë pas serisë së dridhjeve të trupit që përjetoi gjatë paraqitjeve para publikut, e që vunë në ...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...
Albportali | 11-Jul-2019 20:16
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...

Merkel thyen protokollin shtetëror, për t’ju shmangur dridhjeve ulet gjatë ekzekutimit të himnit
Kancelarja gjermane Angela Merkel ka marrë “mësim” nga dridhjet e pësuara në ceremonitë zyrtare. Gjatë pritjes me kryeministren e re të Danimarkës, Mette Frederiksen, Merkel ka zgjedhur që të qëndrojë e ulur teksa ...
Lexo | 11-Jul-2019 20:14
Kancelarja gjermane Angela Merkel ka marrë “mësim” nga dridhjet e pësuara në ceremonitë zyrtare. Gjatë pritjes me kryeministren e re të Danimarkës, Mette Frederiksen, Merkel ka zgjedhur që të qëndrojë e ulur teksa ...

Vazhdojnë shqetësimet për shëndetin e kancelares Merkel
Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton AA. Merkel priti ...
Shenja | 11-Jul-2019 19:49
Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton AA. Merkel priti ...

Dridhjet e shpeshta, Merkel ndryshon protokoll/ Qëndron ulur gjatë ceremonive zyrtare
Kancelarja e Gjermanisë Angela Merkel, tre herë brenda pak javësh është bërë lajm për shkak se gjatë ceremonive zyrtare ku ka takuar liderë të vendeve të tjera është shfaqur duke u dridhur në mënyrë të çuditshme. Por ...
Dritare | 11-Jul-2019 19:48
Kancelarja e Gjermanisë Angela Merkel, tre herë brenda pak javësh është bërë lajm për shkak se gjatë ceremonive zyrtare ku ka takuar liderë të vendeve të tjera është shfaqur duke u dridhur në mënyrë të çuditshme. Por ...

Merkel: E di se duhet të kujdesem për shëndetin tim
Berlin, 11 korrik – Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi tri herë dridhej në paraqitjet publike. “E para, mund ta kuptoni se jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e ...
Koha.mk | 11-Jul-2019 18:46
Berlin, 11 korrik – Kancelarja gjermane Angela Merkel deklaroi sot se duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi tri herë dridhej në paraqitjet publike. “E para, mund ta kuptoni se jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e ...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur (VIDEO)
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:26
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...

Pas dridhjeve Merkel e ndryshon protokolin, thotë se duhet të ketë më shumë kujdes për shëndetin
Gjendja shëndetësore e ka detyruar kancelaren gjermane, Angela Merkel, që të ndryshojë protokollin. Ajo ka qëndruar e ulur derisa janë intonuar himnet shtetërore të Gjermanisë dhe Danimarkës, gjatë një ceremonie të ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 17:23
Gjendja shëndetësore e ka detyruar kancelaren gjermane, Angela Merkel, që të ndryshojë protokollin. Ajo ka qëndruar e ulur derisa janë intonuar himnet shtetërore të Gjermanisë dhe Danimarkës, gjatë një ceremonie të ...

?Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...
Arbresh | 11-Jul-2019 17:16
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...

?Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim
“Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës sime. Unë sillem me përgjegjësi kur është në pyetje shëndeti im, “u tha Merkel gazetarëve kur u pyet për shëndetin e saj në një konferencë ...
Lajminet | 11-Jul-2019 16:46
“Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës sime. Unë sillem me përgjegjësi kur është në pyetje shëndeti im, “u tha Merkel gazetarëve kur u pyet për shëndetin e saj në një konferencë ...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 16:42
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike. “Së pari, mund të kuptoni se unë jam e vetëdijshme për përgjegjësinë e punës ...

Merkel: E di se duhet të shqetësohem për shëndetin tim
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike.
Kosova Press | 11-Jul-2019 16:41
Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se ajo duhet të kujdeset për shëndetin e saj pasi u trondit në tri raste gjatë ngjarjeve publike.

U drodh gjatë takimit, Merkel: Asnjë shqetësim, jam në formë për përmbushjen e detyrës
Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin e ...
GazetaTema | 10-Jul-2019 17:32
Kancelarja gjermane, Angela Merkel refuzoi sot shqetësimet e ngritura pas dridhjeve të reja të trupit të saj, për herë të tretë brenda tri javësh, duke deklaruar se ishte në gjendje shumë të mirë për përballimin e ...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur (VIDEO)
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...
TetovaSot | 11-Jul-2019 16:33
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 16:32
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...

Pas tre shqetësimeve shëndetësore Angela Merkel tani qëndron ulur (VIDEO)
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 16:25
Angela Merkel së bashku me kryeministren e Danimarkës, Mete Frederiksen kanë qëndruar ulur gjatë intonimit të dyja shteteve. Kjo vjen një ditë pasi kancelarja gjermane pësoi dridhjen e tretë derisa qëndronte me ...

Filmohet nga kamerat, i dridhet i gjithë trupi, Merkel flet për shëndetin
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është filmuar nga kamerat tre herë brenda një periudhe të shkurtër ku trupi i saj pëson dridhje të forta. Për herë të tretë u filmua duke u dridhur, gjatë një takimi me kryeministrin ...
Standard | 11-Jul-2019 16:12
Kancelarja gjermane, Angela Merkel është filmuar nga kamerat tre herë brenda një periudhe të shkurtër ku trupi i saj pëson dridhje të forta. Për herë të tretë u filmua duke u dridhur, gjatë një takimi me kryeministrin ...

Dridhjet në publik, Merkel thyhen protokollin duke qëndruar ulur para ndërtesës qeveritare në Berlin
Kancelarja gjermane Angela Merkel dukshëm po kalon një periudhë të vështirë shëndetësore. Brenda një periudhe një-mujore, kancelarja gjermane është shfaqur në publik, në aktivitete të rëndësishme duke u dridhur në ...
Politiko | 11-Jul-2019 15:57
Kancelarja gjermane Angela Merkel dukshëm po kalon një periudhë të vështirë shëndetësore. Brenda një periudhe një-mujore, kancelarja gjermane është shfaqur në publik, në aktivitete të rëndësishme duke u dridhur në ...

Nuk kanë të ndalur shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane Merkel (VIDEO)
Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton Anadolu Agency (AA). ...
Portalb | 11-Jul-2019 15:10
Shqetësimet për shëndetin e kancelares gjermane, Angela Merkel, janë rritur sot, pasi ajo kishte nevojë për një karrige dhe nuk mund të qëndronte gjatë në një ceremoni publike në Berlin, raporton Anadolu Agency (AA). ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved