ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:03

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun

Votat e Lezhës/ “Kaubojsi” debaton ashpër me Pjerin Ndreun
LEZHË Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 22:57
LEZHË Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste kanë deklaruar në një lidhje telefonike në emisionin “Open” se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë ...

Votat e Lezhës/ Pjerin Ndreu dhe Eduart Ndocaj përplasen në Open
Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë manipulimin e ...
Top Channel | 11-Jul-2019 22:33
Eduart Ndocaj, kandidati për kryetar të Bashkisë së Lezhës dhe ish-deputet i Partisë Socialiste ka deklaruar në një linjë telefonike në emisionin Open se hapja e 11 kutive të votimit në Lezhë do të zbulojë manipulimin e ...

Hapja e 11 kutive, Ivi Kaso: Për t’u hedhur hi syve njerëzve
Këshilltari ligjor i PD Ivi Kaso me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se vendimi i KQZ për të hapur 11 kuti votimi në Lezhë bëhet thjesht për t’u hedhur hi syve shqiptarëve. Kaso thotë se PS ndihet e sigurt se ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 22:23
Këshilltari ligjor i PD Ivi Kaso me anë të një statusi në “Facebook” shprehet se vendimi i KQZ për të hapur 11 kuti votimi në Lezhë bëhet thjesht për t’u hedhur hi syve shqiptarëve. Kaso thotë se PS ndihet e sigurt se ...

Vendimi për hapjen e 11 kutive nga KQZ, PD: Proces farsë për t’u hedhur hi syve njerëzve
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të KQZ-së për të hapur 11 kuti për zgjedhjet në Bashkinë Lezhë. Ivi Kaso në emër të PD-së, shkruan se ky është një marifet i ri që po bëhet për zgjedhjet e 30 qershorit. Më tej ...
Telegraf | 11-Jul-2019 22:29
Partia Demokratike ka reaguar pas vendimit të KQZ-së për të hapur 11 kuti për zgjedhjet në Bashkinë Lezhë. Ivi Kaso në emër të PD-së, shkruan se ky është një marifet i ri që po bëhet për zgjedhjet e 30 qershorit. Më tej ...

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë kutitë në vetëm 11 ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 22:16
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë kutitë në vetëm 11 ...

PD: Zbulohet “marifeti” i PS në zgjedhjet e 30 qershorit
Sekretari për Çështjet Zgjedhore i PD-së, Ivi Kaso ka zbuluar atrë që sipas tij është “farsa” e KQZ-së për të fshehur manipulimin e 30 qershorit. Një një komunikim publik, Kaso shkruan se në shembullin e marifetit që u ...
Lapsi | 11-Jul-2019 22:45
Sekretari për Çështjet Zgjedhore i PD-së, Ivi Kaso ka zbuluar atrë që sipas tij është “farsa” e KQZ-së për të fshehur manipulimin e 30 qershorit. Një një komunikim publik, Kaso shkruan se në shembullin e marifetit që u ...

Hapja e kutive në Lezhë/ Ivi Kaso: Proces farsë për t’u hedhur hi syve të njerëzve
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë kutitë në vetëm 11 ...
Medial | 11-Jul-2019 23:37
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso e ka cilësuar si një “marifet” vendimin e KQZ për hapjen e kutive në Bashkinë e Lezhës. Në një postim në “Facebook”, Ivi Kaso shprehet se KQZ do të hapë kutitë në vetëm 11 ...

“Më ke kërcënuar!” Pjerin Ndreu debat me “kaubojsin” për hapjen e kutive të votimit në Lezhë
Të dy kandatët e 30 qershorit për bashkinë e Lezhës Eduard Ndocaj dhe Pjerin Ndreu, janë përplasur këtë të enjte në mbrëmje në emisionin Open, në lidhje me vendimin e KQZ-së i cili i dha të drejtë Ndocajt për të hapur ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 23:20
Të dy kandatët e 30 qershorit për bashkinë e Lezhës Eduard Ndocaj dhe Pjerin Ndreu, janë përplasur këtë të enjte në mbrëmje në emisionin Open, në lidhje me vendimin e KQZ-së i cili i dha të drejtë Ndocajt për të hapur ...

KQZ merr vendimin e papritur, vendos të hap kutitë e 11 qendrave të votimit
KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur disa ...
Telegraf | 11-Jul-2019 21:01
KQZ ka pranuar të hapë kutitë në Bashkinë e Lezhës, me kërkesë të Eduard Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania. “Ankuesit kanë bërë një kërkesë ankimore duke referuar që në këto qendra votimi kanë ndodhur disa ...

Hapja e kutive në Lezhë, PD zbulon prapaskenën e vendimit të KQZ
Nën shembullin e ndritur të “marifetit” me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit të 30 Qershorit vetëm për ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 22:41
Nën shembullin e ndritur të “marifetit” me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ankimore për Bashkinë Lezhë, të hapë dhe të kontrollojë rregullshmërinë e procesit të 30 Qershorit vetëm për ...

KQZ hap kutitë e votimit në Lezhë
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë vjedhur votat ...
Klan Kosova | 11-Jul-2019 22:19
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë vjedhur votat ...

Do të hapen kutitë e Lezhës/ KQZ e miraton kërkesën për 11 qendra votimi
Paraditen e së premtes Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të marrë pamjen e një KZAZ pasi në ambientet e tij do te happen dhe numërohen kutitë e 11 qendrave te votimit të Lezhës.
Top Channel | 11-Jul-2019 19:36
Paraditen e së premtes Komisioni Qëndror i Zgjedhjeve do të marrë pamjen e një KZAZ pasi në ambientet e tij do te happen dhe numërohen kutitë e 11 qendrave te votimit të Lezhës.

Hapja e 11 kutive, Ndocaj: Do shikoni batërinë e bandës së Ndreut mbi votat e lezhjanëve
Eduart Ndocaj, kandidati i Partisë Konservatore për bashkinë e Lezhës ka vlerësuar vendimin e KQZ-së për hapjen e 11 kutive votimi, në të cilat dyshohet se ka vota fiktive. Ish-deputeti i PS hedh akuza ndaj rivalit të ...
Politiko | 11-Jul-2019 22:10
Eduart Ndocaj, kandidati i Partisë Konservatore për bashkinë e Lezhës ka vlerësuar vendimin e KQZ-së për hapjen e 11 kutive votimi, në të cilat dyshohet se ka vota fiktive. Ish-deputeti i PS hedh akuza ndaj rivalit të ...

KQZ pranon kërkesën , do të hapen kutitë
Komisioni Qendrorë i Zgjedhjeve, ka pranuar kërkesën e kandidatit të Bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj që të happen 11 kuti të votimeve të 30 qershorit. KQZ kishte rrëzuar më herët kërkesën e Bindjes Demokratike për hapjen ...
Dritare | 11-Jul-2019 22:06
Komisioni Qendrorë i Zgjedhjeve, ka pranuar kërkesën e kandidatit të Bashkisë Lezhë, Eduart Ndocaj që të happen 11 kuti të votimeve të 30 qershorit. KQZ kishte rrëzuar më herët kërkesën e Bindjes Demokratike për hapjen ...

Kaso zbulon farsën e KQZ-së: Do hapë 11 kuti në Lezhë që të tregojë që s’ka pasur manipulime
Sekretari për Çështjet Zgjedhore të PD-së, Ivi Kaso zbulon planin e Partisë Socialiste për të mbuluar manipulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Vendimi i KQZ-së për të hapur në Lezhë vetëm 11 kuti të sigurta dhe të ...
Politiko | 11-Jul-2019 21:58
Sekretari për Çështjet Zgjedhore të PD-së, Ivi Kaso zbulon planin e Partisë Socialiste për të mbuluar manipulimin e zgjedhjeve të 30 qershorit. Vendimi i KQZ-së për të hapur në Lezhë vetëm 11 kuti të sigurta dhe të ...

Zgjedhjet fasadë të 30 qershorit, KQZ do të hapë 11 kuti në Bashkinë e Lezhës
KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi përballë Pjetin Ndreut në Lezhë, pavarësisht se ...
Lapsi | 11-Jul-2019 20:13
KQZ ka vendosur të hapë të premten kutitë e 11 qendrave të votimit në bashkinë e Lezhës. Përfaqësuesit e PS në KQZ mbështetën ankesën e Eduard Ndocajt, i cili konkurroi përballë Pjetin Ndreut në Lezhë, pavarësisht se ...

Sekretari për Çështjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso zbulon farsën e KQZ për të fshehur manipulimin e 30 qershorit
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso zbulon farsen e KQZ per te fshehur manipulimin e 30 qershorit Nën shembullin e ndritur të "marifetit" me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ...
Gazeta55 | 11-Jul-2019 21:52
Sekretari per Ceshtjet Zgjedhore i PD, Ivi Kaso zbulon farsen e KQZ per te fshehur manipulimin e 30 qershorit Nën shembullin e ndritur të "marifetit" me Idajet Beqirin, KQZ ka vendosur që nesër, në vijim të një kërkese ...

KQZ miraton tabelat e rezultateve, Veliaj rikonfirmohet kryebashkiak i Tiranës
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi tabelat e rezultateve duke shpallur fituesit për kryetar bashkie në Tiranë e Shkodër, Erion Veliajn dhe Valdrin Pjetrin. KQZ vendosi të miratojë Tabelën Përmbledhëse të Rezultatit ...
Lexo | 11-Jul-2019 21:34
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miratoi tabelat e rezultateve duke shpallur fituesit për kryetar bashkie në Tiranë e Shkodër, Erion Veliajn dhe Valdrin Pjetrin. KQZ vendosi të miratojë Tabelën Përmbledhëse të Rezultatit ...

KQZ hap kutitë e votimit në Lezhë
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë vjedhur votat ...
TV Klan | 11-Jul-2019 19:55
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi të hapë 11 kuti votimi në Qarkun e Lezhës pas ankimit të bërë nga Partia Kombëtare Konservatore Albania, sipas së cilës në 30 Qershor kandidatit Eduart Ndocaj i janë vjedhur votat ...

KQZ pranon kërkesën për hapjen e kutive në Lezhë
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka pranuar kërkesën e Eduart Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania për të hapur kutitë në Bashkinë e Lezhës. Anëtari i KQZ, Bledar Skënderaj deklaroi:“Ankuesit kanë bërë një kërkesë ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 20:16
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka pranuar kërkesën e Eduart Ndocajt dhe Partisë Konservatore Albania për të hapur kutitë në Bashkinë e Lezhës. Anëtari i KQZ, Bledar Skënderaj deklaroi:“Ankuesit kanë bërë një kërkesë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved