ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 03:02

Europol në Tiranë, Xhafaj: Pas negociatave intensive vitin e kaluar

Europol në Tiranë, Xhafaj: Pas negociatave intensive vitin e kaluar
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 20:26
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, reagon Xhafaj: Proces i realizuar me sukses përmes negociatash intensive, mundësi e mirë për çeljen e negociatave
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish- ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 19:36
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish- ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...

Europol në Tiranë, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave
Vendosja e zyrës së Europol në Shqipëri është përshëndetur edhe nga ish-ministri Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në një postim në Twitter, Xhafaj teksa e cilëson si një lajm pozitiv shprehet se një gjë e tillë u arrit falë ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 21:57
Vendosja e zyrës së Europol në Shqipëri është përshëndetur edhe nga ish-ministri Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në një postim në Twitter, Xhafaj teksa e cilëson si një lajm pozitiv shprehet se një gjë e tillë u arrit falë ...

EUROPOL hap zyrë në Tiranë/Lleshaj: Intensifikohet më tej bashkëpunimi midis BE dhe Shqipërisë
Hapët në Tiranë Zyra Ndërlidhëse e EUROPOL-it. Një oficer do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Në ceremoninë për hapjen e zyrës mori pjesë Ministri i Brendshëm ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 14:52
Hapët në Tiranë Zyra Ndërlidhëse e EUROPOL-it. Një oficer do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Në ceremoninë për hapjen e zyrës mori pjesë Ministri i Brendshëm ...

Zyra e EUROPOL në Tiranë, Lleshaj: Intensifikohet bashkëpunimi BE-Shqipëri
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare të BE-së dhe Shqipërisë si dhe do ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 12:21
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi sot se, hapja e Zyrës Ndërlidhëse të EUROPOL-it në Tiranë, e para në rajon, do të intensifikojë më tej bashkëpunimin midis shteteve anëtare të BE-së dhe Shqipërisë si dhe do ...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...
Albportali | 11-Jul-2019 22:27
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...

Kriminaliteti në Shqipëri, Europol hap zyrë në Tiranë
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:38
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...

Europol zyrtarisht në Shqipëri, Xhafaj: Mundësi e mirë për çeljen e negociatave
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 21:50
Shqipëria bëhet vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të tij. Finalizimi i kësaj pune të gjatë, është përshëndetur edhe nga ish-ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një lajm tejet ...

Ish-ministri Xhafaj: Europol në Shqipëri, një proces i realizuar me sukses
Shqipëria është vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të veten. Finalizimi i punës së gjatë për këtë arritje është përshëndetur edhe nga ish ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 20:33
Shqipëria është vendi i parë në rajon ku Europol do të ketë një zyrë të veten. Finalizimi i punës së gjatë për këtë arritje është përshëndetur edhe nga ish ministri i brendshëm Fatmir Xhafaj, i cili e konsideron si një ...

Zyra e Europol në Shqipër/ Lamallari: Rrit besimin e vendeve partnere të BE-së
TIRANË, 11 korrik/MEDIAL/- Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, deklaroi sot se hapja e zyrës së Europol në Tiranë, është një lajm shumë i mirë në rritje të mbështetjes së Shqipërisë nga vendet anëtare dhe nga ...
Medial | 11-Jul-2019 19:19
TIRANË, 11 korrik/MEDIAL/- Zv.ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari, deklaroi sot se hapja e zyrës së Europol në Tiranë, është një lajm shumë i mirë në rritje të mbështetjes së Shqipërisë nga vendet anëtare dhe nga ...

Hapet zyra e Europolit në Tiranë, e dyta pas Uashingonit
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...
Ina-Online | 11-Jul-2019 18:03
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...

Hapet zyra e Europol në Policinë e Shtetit
Shqipëria është vendi i parë në rajon që EUROPOL do të ketë një zyrë të posaçme për shkëmbimin e informacionit mes policisë shqiptare dhe agjentëve të Europolit në vendet e BE. Ruajtja e rendit dhe sigurisë kryesisht në ...
TV Klan | 11-Jul-2019 14:33
Shqipëria është vendi i parë në rajon që EUROPOL do të ketë një zyrë të posaçme për shkëmbimin e informacionit mes policisë shqiptare dhe agjentëve të Europolit në vendet e BE. Ruajtja e rendit dhe sigurisë kryesisht në ...

EUROPOL hap zyrën në Tiranë, Lleshaj: Integrim “de facto” në BE
Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:43
Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol do të punojë në një zyrë të posaçme në Policinë e Shtetit, për të intensifikuar bashkëpunimin. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ...

Tirana me zyrë të Europolit si Uashingtoni, Soreca: Bashkëpunimi policor me BE-në në nivel tjetër
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...
Politiko | 11-Jul-2019 16:54
Në Tiranë u hap ditën e sotme zyra ndërlidhëse e Europolit në Tiranë, e vetmja në Ballkanin Perëndimor dhe e dyta jashtë BE-së, pas Uashingonit. Të pranishëm në inagurimin e saj ishin Ministri i Brendshëm, Sandër ...

EUROPOL hap zyre në Shqipëri
Zbulimi i disa grupeve kriminale shqiptare që kanë baza në Europë, por sidomos paratë vijnë dhe i pastrojnë në Shqipëri, ka bërë që EUROPOL të hapë zyrën e tij në Shqipëri. EUROPOL do të ketë një oficer ndërlidhës në ...
Zeri | 11-Jul-2019 16:52
Zbulimi i disa grupeve kriminale shqiptare që kanë baza në Europë, por sidomos paratë vijnë dhe i pastrojnë në Shqipëri, ka bërë që EUROPOL të hapë zyrën e tij në Shqipëri. EUROPOL do të ketë një oficer ndërlidhës në ...

Ambasadori Soreca: Një hap drejt çeljes së negociatave me BE-në
EUROPOL hapi sot zyrën në Shqipëri, duke forcuar edhe më shumë bashkëpunimin mes vendit tonë dhe BE-së. Ministri i Brendshëm Lleshaj dhe ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca theksuan se kjo ndihmon luftën ndaj ...
ABCNews | 11-Jul-2019 12:21
EUROPOL hapi sot zyrën në Shqipëri, duke forcuar edhe më shumë bashkëpunimin mes vendit tonë dhe BE-së. Ministri i Brendshëm Lleshaj dhe ambasadori i BE në Shqipëri Luigi Soreca theksuan se kjo ndihmon luftën ndaj ...

”EUROPOL” tashmë me një zyrë edhe në Tiranë- Çfarë synon ky bashkëpunim me Policinë e Shtetit?!
Në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë Shtetit, është zhvilluar ceremonia e hapjes së zyrës së Oficerit Ndërlidhës të EUROPOL. Të pranishëm në këtë takim ishin Ministri i Brendshëm, Ambasadori L. Soreca, Drejtorja ...
ScanTv | 11-Jul-2019 15:22
Në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë Shtetit, është zhvilluar ceremonia e hapjes së zyrës së Oficerit Ndërlidhës të EUROPOL. Të pranishëm në këtë takim ishin Ministri i Brendshëm, Ambasadori L. Soreca, Drejtorja ...

Shqipëria e dyta në botë me zyrë të Europol, Lleshaj: Jemi “de facto” në BE!
Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol të jetë si ndërlidhës në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ceremoninë e hapjes së kësaj zyre vlerësoi këtë ...
PortaliOnline | 11-Jul-2019 12:33
Nga sot EUROPOL do të ketë një zyrë në Tiranë, duke bërë që një oficer i Europol të jetë si ndërlidhës në Policinë e Shtetit. Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj në ceremoninë e hapjes së kësaj zyre vlerësoi këtë ...

EUROPOL në Tiranë/ Lleshaj: Do të intensifikojë bashkëpunimin e vendit me BE
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj se rezultatet e këtij viti në bashkëpunim me EUROPOL kanë qenë mjaft të mira. Ai shprehu bindjen se hapja e zyrave të EUROPOL në Tiranë do e intensifikojë akoma më shumë bashkëpunimin ...
Lexo | 11-Jul-2019 11:59
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj se rezultatet e këtij viti në bashkëpunim me EUROPOL kanë qenë mjaft të mira. Ai shprehu bindjen se hapja e zyrave të EUROPOL në Tiranë do e intensifikojë akoma më shumë bashkëpunimin ...

Sandër Lleshaj: Pas FRONTEX edhe EUROPOL vjen në momentin e duhur
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj se rezultatet e këtij viti në bashkëpunim me EUROPOL kanë qenë mjaft të mira. Ai shprehu bindjen se hapja e zyrave të EUROPOL në Tiranë do e intensifikojë akoma më shumë bashkëpunimin ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 11:55
Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj se rezultatet e këtij viti në bashkëpunim me EUROPOL kanë qenë mjaft të mira. Ai shprehu bindjen se hapja e zyrave të EUROPOL në Tiranë do e intensifikojë akoma më shumë bashkëpunimin ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved