ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:53

Bardh Spahia fitoi lirinë, PD: U vërtetua se ishte sulm politik

Bardh Spahia fitoi lirinë, PD: U vërtetua se ishte sulm politik
SHKODËR Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso. Ai ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:13
SHKODËR Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso. Ai ...

Arrestimi i Bardh Spahisë/ Ylli Manjani: Ç’arrestim të ligjshëm mund të bëjë policia politike?!
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Seanca nisi paraditen e sotme, por u shty me disa orë për shkak se policia nuk bëri ...
Telegraf | 11-Jul-2019 19:11
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Seanca nisi paraditen e sotme, por u shty me disa orë për shkak se policia nuk bëri ...

Bardh Spahia detyrim paraqitje, gjykata: Arrestimi tij i paligjshëm
Apeli i Shkodrës e konsideron të jashtëligjshëm ndalimin e ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia dhe e ka lënë në masën e detyrim paraqitje. Në sallën e gyqit ka qenë prezente edhe kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana ...
Telegraf | 11-Jul-2019 16:32
Apeli i Shkodrës e konsideron të jashtëligjshëm ndalimin e ish-deputetit të PD-së, Bardh Spahia dhe e ka lënë në masën e detyrim paraqitje. Në sallën e gyqit ka qenë prezente edhe kryebashkiakja e Shkodrës, Voltana ...

Bardh Spahia “detyrim paraqitje” deri në fund të hetimeve për sulmin ndaj KZAZ
Gjykata e Apelit në Shkodër vendosi detyrim paraqitje për Bardh Spahinë deri në përfundim të hetimeve. Trupa gjykuese lehtësoi masën për ish deputetin e PD i cili deri më tani ishte në arrest shtëpie. Ai po hetohet për ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 16:00
Gjykata e Apelit në Shkodër vendosi detyrim paraqitje për Bardh Spahinë deri në përfundim të hetimeve. Trupa gjykuese lehtësoi masën për ish deputetin e PD i cili deri më tani ishte në arrest shtëpie. Ai po hetohet për ...

Shkodër, Gjykata e Apelit vendos, Bardh Spahia fiton lirinë
SHKODËR Gjykata e Apelit ne Shkodër jep vendimit për ish deputetin Bardh Spahia. Gjykata vendosi detyrim paraqitje për ish deputetin duke i dhënë lirinë, dhe e konsideroi si të paligjshëm ndalimin e tij. Me parë ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 15:23
SHKODËR Gjykata e Apelit ne Shkodër jep vendimit për ish deputetin Bardh Spahia. Gjykata vendosi detyrim paraqitje për ish deputetin duke i dhënë lirinë, dhe e konsideroi si të paligjshëm ndalimin e tij. Me parë ...

Gjykata e Apelit e gjykon të paligjshëm arrestimin e ish deputetit Bardh Spahia
Tiranë, 11 korrik 2019 – Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas protestës së një ...
Illyriapress | 11-Jul-2019 22:19
Tiranë, 11 korrik 2019 – Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas protestës së një ...

Gjykata e Apelit zbut masën e sigurisë dhe liron ish-deputetin Bardh Spahia
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Apelit në Shkodër i hoqi ish-deputetit të PD Bardh Spahia masën e arrestit shtëpiak, duke e lënë vetëm me detyrim ...
Reporter | 11-Jul-2019 20:42
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Gjykata e Apelit në Shkodër i hoqi ish-deputetit të PD Bardh Spahia masën e arrestit shtëpiak, duke e lënë vetëm me detyrim ...

Arrestimi i Bardh Spahisë i paligjshëm/ Manjani: Ç'arrestim të ligjshëm mund të bëjë policia politike?!
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga "arrest shtëpie" në "Detyrim paraqitje". Seanca nisi paraditen e sotme, por u shty me disa orë për shkak se policia nuk bëri ...
Gazeta55 | 11-Jul-2019 19:36
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga "arrest shtëpie" në "Detyrim paraqitje". Seanca nisi paraditen e sotme, por u shty me disa orë për shkak se policia nuk bëri ...

Bardh Spahia fitoi lirinë, Ylli Manjani ironizon keq Policinë e Shtetit
Ditën e sotme Gjykata e Apelit në Shkodër i dha lirinë e plotëish-deputetit të opozitës Bardh Spahia. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ish-ministri Ylli Manjani duke ironizuar Policinë e Shtetit. ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 19:19
Ditën e sotme Gjykata e Apelit në Shkodër i dha lirinë e plotëish-deputetit të opozitës Bardh Spahia. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ka reaguar ish-ministri Ylli Manjani duke ironizuar Policinë e Shtetit. ...

Gjykata e Apelit, arrestimi i ish deputetit të PD, Bardh Spahia, i paligjshëm
Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas protestës së një grupi mbështetësish të ...
Zeri Amerikes | 11-Jul-2019 17:36
Gjykata Apelit në Shkodër e cilësoi sot të paligjshëm arrestimin muajin e kaluar të ish deputet të Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Zoti Spahia u arrestua muajin e kaluar, pas protestës së një grupi mbështetësish të ...

Gjykata e Apelit liron ish-deputetin, Bardh Spahia
Gjykata e Apelit në Shkodër ka liruar ish-deputetin e PD-së, Bardh Spahia. Mësohet se Gjykata vendosi masën detyrim paraqitje dhe ndalim i paligjshem per ish-deputetin duke e liruar plotesisht. Gjykata e Shkodrës ...
Dritare | 11-Jul-2019 17:08
Gjykata e Apelit në Shkodër ka liruar ish-deputetin e PD-së, Bardh Spahia. Mësohet se Gjykata vendosi masën detyrim paraqitje dhe ndalim i paligjshem per ish-deputetin duke e liruar plotesisht. Gjykata e Shkodrës ...

“Detyrim paraqitje” për Bardh Spahinë
Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Ai u arrestua pas sulmit ndaj një KZAZ-je të vendosur në një shkollë të Shkodrës. Ndaj ...
TV Klan | 11-Jul-2019 15:46
Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Ai u arrestua pas sulmit ndaj një KZAZ-je të vendosur në një shkollë të Shkodrës. Ndaj ...

Bardh Spahia fitoi lirinë, PD: U vërtetua se ishte sulm politik
Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso. Ai tha se ...
Standard | 11-Jul-2019 16:32
Pas vendimit të Gjykatës së Apelit në Shkodër, e cila la të lirë ish-deputetin Bardh Spahia, ka reaguar për mediat lokale në qytetin verior eksperti i çështjeve zgjedhore në Partinë Demokratike, Ivi Kaso. Ai tha se ...

Apeli i Shkodrës liron ish-deputetin demokrat Bardh Spahia
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë ish-deputetin demokrat Bardh Spahia. Në seancën e sotme të drejtuar nga Marina Rraboshta u vendos masa detyrim paraqitje për Spahinë pasi gjykata e konsideroi të paligjshëm ...
ABCNews | 11-Jul-2019 15:33
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka lënë të lirë ish-deputetin demokrat Bardh Spahia. Në seancën e sotme të drejtuar nga Marina Rraboshta u vendos masa detyrim paraqitje për Spahinë pasi gjykata e konsideroi të paligjshëm ...

Sot gjyqi ndaj Bardh Spahisë, ish-deputeti nuk paraqitet në seancë
Është shtyrë për në orën 14:00 seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Shkak për shtyerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit Spahia.
Top Channel | 11-Jul-2019 10:40
Është shtyrë për në orën 14:00 seanca gjyqësore për ish-deputetin demokrat, Bardh Spahia, në Gjykatën e Apelit në Shkodër. Shkak për shtyerjen e seancës është bërë mungesa e ish-deputetit Spahia.

U prangos me urdhër të Taulant Ballës, gjykata shpall të palligjshëm arrestimin e Bardh Spahisë
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia I cili deri më sot ndodhej në masën e arrest shtëpie, ka dalë sot para tupës gjykuese bashkë me avokatët e tij, Ivi Kaso dhe Ledio Nuraj. Në përfundim të procesit gjyqësor, ndaj ...
Gazeta55 | 11-Jul-2019 15:33
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia I cili deri më sot ndodhej në masën e arrest shtëpie, ka dalë sot para tupës gjykuese bashkë me avokatët e tij, Ivi Kaso dhe Ledio Nuraj. Në përfundim të procesit gjyqësor, ndaj ...

Ish deputeti i arrestuar, gjykata merr vendimin për Bardh Spahinë
Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Në sallën e gyqit ka qenë prezente edhe kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi ...
Lapsi | 11-Jul-2019 15:22
Gjykata e Apelit në Shkodër ka vendosur sot masën e sigurisë “detyrim paraqitje”, për ish-deputetin e Partisë Demokratike, Bardh Spahia. Në sallën e gyqit ka qenë prezente edhe kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi ...

Apeli i Shkodrës liron ish-deputetin e PD-së Bardh Spahia
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Më herët Gjykata e Shkallës e Parë Shkodër e kishte lënë Spahinë në ‘arrest shtëpie’ ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 15:24
Gjykata e Apelit të Shkodrës ka ndryshuar masën e sigurisë për ish deputetin Bardh Spahia nga “arrest shtëpie” në “Detyrim paraqitje”. Më herët Gjykata e Shkallës e Parë Shkodër e kishte lënë Spahinë në ‘arrest shtëpie’ ...

Bardh Spahia pritet të dalë sot para Apelit
Ish- deputeti i PD-së Bardh Spahia pritet të dalë sot në orën 14,00 para gjykatës së Apelit në Shkodër. Seanca ishte thirrur sot në orën 9,30, por Spahia nuk është paraqitur. Avokati tha se nuk kishte marrë asnjë ...
ABCNews | 11-Jul-2019 11:18
Ish- deputeti i PD-së Bardh Spahia pritet të dalë sot në orën 14,00 para gjykatës së Apelit në Shkodër. Seanca ishte thirrur sot në orën 9,30, por Spahia nuk është paraqitur. Avokati tha se nuk kishte marrë asnjë ...

Gjykata e Shkodrës jep vendimin për Bardh Spahinë
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia ka dalë sot në seancë gjyqësore bashkë me avokatët e tij, Ivi Kaso dhe Ledio Nuraj. Spahia akuzohet për trazirat që u shkaktuan në KZAZ-në e Shkodrës. Në përfundim të procesit ...
Politiko | 11-Jul-2019 15:22
Ish-deputeti demokrat, Bardh Spahia ka dalë sot në seancë gjyqësore bashkë me avokatët e tij, Ivi Kaso dhe Ledio Nuraj. Spahia akuzohet për trazirat që u shkaktuan në KZAZ-në e Shkodrës. Në përfundim të procesit ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved