ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:42

Gazetarja turke për Kosovën – tregon se cilat vende duhet vizituar

Gazetarja turke për Kosovën – tregon se cilat vende duhet vizituar
Mirë se vini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që nga viti 2008. Edhe pse shtet i ri, Kosova ka ...
AlbInfo | 11-Jul-2019 15:15
Mirë se vini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që nga viti 2008. Edhe pse shtet i ri, Kosova ka ...

Rrëfimi i gazetares turke për Kosovën – tregon se cilat vende duhet vizituar
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...
Medial | 11-Jul-2019 14:57
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...

Rrëfimi i gazetares turke për Kosovën – çfarë thotë për Prizrenin?
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...
Arbresh | 11-Jul-2019 10:36
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...

Rrëfimi i gazetares turke për Kosovën – tregon se cilat vende duhet vizituar
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...
Koha.mk | 11-Jul-2019 09:49
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...

Rrëfimi i gazetares turke për Kosovën – tregon se cilat vende duhet vizituar
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 00:00
Nga: Zeynep Bilgehan Hürriyet Seyahat Mirësevini në Kosovë! Në njërin nga shtetet më të reja në botë! Kosova shtrihet në qendër të Gadishullit Ballkanik, me popullsi shumicë shqiptare dhe me pavarësi që daton nga viti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved