ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 08:43

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë
Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 21:02
Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku ...

Kukësi shkëlqen një pjesë loje, pastaj kapitullon pa kushte
Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0. Një rezultat i papritur po të merren në ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 21:04
Vetëm një mrekulli mund të mbajë Kukësin në Ligën e Europës, pasi sot ekipi verilindor ka gabuar plotësisht 45 minuta ndaj Debrecen, duke u ndëshkuar me rezultatin e rëndë 3-0. Një rezultat i papritur po të merren në ...

Kukësin e ndal shtylla, gjyqtari habit me vendimet pro Debrecenit
Nënkampionët luajnë në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ndërsa duhet thënë se në këtë 45 minutësh të parë, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku Valdet Rama është iniciatori i ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 19:56
Nënkampionët luajnë në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ndërsa duhet thënë se në këtë 45 minutësh të parë, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku Valdet Rama është iniciatori i ...

Kukësi pëson humbje të thellë te Debreceni
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 21:04
Edhe një skuadër shqiptare ka pësuar humbje në Ligën e Evropës. Fjala është për nënkampionin e Shqipërisë, Kukësin që nuk ia ka dalë të marrë rezultat pozitiv në udhëtim te Debreceni që pësoi humbje 3-0. Pjesa e parë ...

Laçi barazon me Hapoel
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...
ABCNews | 11-Jul-2019 21:31
Skuadra e Laçit barazoi ndaj Hapoel me rezultatin 1-1 në ndeshjen e vlefshme për turin e parë kualifikues të Europa League. Kualifikimi do të vendoset javën e ardhshme në Izrael. Skuadra e Laçit nuk shkoi më shumë se ...

Eliminatoret e Europa League, Laçi nuk ruan dot avantazhin ndaj Beer Sheva-s
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

Kukësi mundet thellë në transfertën ndaj Debrecenit
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 22:59
Ekipet shqiptare nuk dinë të fitojnë në Evropë, pas barazimit të Laçi në fushën e tij 1-1 me Hapoel Beer Sheva-n dhe humbjes së Teutës me letonezët e Ventspils me rezultatin 3-0 ka ardhur dhe humbja e Kukësit ndaj ...

Laçit i ikën nga duart fitorja, barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 19:36
Laçi luajti përballë skuadrës së fortë izraelite, Hapoel Ber Sheva, por kjo nuk i bëri kurbinasit të demoralizohen, përkundrazi. Të besuarit e Sulejman Starovës kanë shënuar në minutën e tretë me Nvabuezen, afrimin e ...

Kukësi shembet në pjesën e dytë, Debreceni shënon tre hërë
Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku ...
Lexo | 11-Jul-2019 21:34
Nënkampionët luajtën në Hungari takimin e parë të vlefshëm për Ligën e Europës, ku u mund 3-0 nga ekipi i Debrecenit. Duhet thënë se pavarësisht rezultatit, skuadra e Gjokës ka prodhuar një futboll të pëlqyeshëm, ku ...

Kukësi me dy fytyra ndaj Debrecenit, në pjesën e dytë shthuret e pëson 3 gola
Kukësi i bëri të ëndërrojnë tifozët në pjesën e parë të lojës në takimin kundër Debrecenit, kurse në të dytën zhgënjeu jo pak dhe mbylli takimin në disavatazh 3-0. Një humbje e thellë kjo, që ua bën gati të pamundur ...
Politiko | 11-Jul-2019 21:21
Kukësi i bëri të ëndërrojnë tifozët në pjesën e parë të lojës në takimin kundër Debrecenit, kurse në të dytën zhgënjeu jo pak dhe mbylli takimin në disavatazh 3-0. Një humbje e thellë kjo, që ua bën gati të pamundur ...

Laçi barazim shpresëdhënës me Hapoelin
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 19:40
Është mbyllur në barazim ndeshja e parë kualifikuese për në Europa League mes Laçit dhe Hapoel Beer Sheva. Një ndeshje e pafatë për ekimin e Laçit, I cili për më shumë se 70 minuta ka qenë në epërsi ndaj izraelitëve të ...

Kukësi zhgënjen keq, mundet nga Debreceni
Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë eliminator në Europa League. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni që ndryshoi fytyrën gjatë pjesës së dytë. Skuadra ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 21:16
Kukësi është me një këmbë larg eliminimit nga raundi i parë eliminator në Europa League. Skuadra e drejtuar nga Ernest Gjoka u mposht me rezultatin 3-0 nga Debreceni që ndryshoi fytyrën gjatë pjesës së dytë. Skuadra ...

Kualifikueset e Europa League
Suksesin e klubeve shqiptare në Europa League po e mban vetëm Skënderbeu. Korçarët fituan minimalisht ndaj modestëve të St Julia të Andorras ,por me njohjen e kundërshtarit në fushën e lojës kanë bindjen se kualifikimi ...
TV Klan | 30-Jun-2017 16:06
Suksesin e klubeve shqiptare në Europa League po e mban vetëm Skënderbeu. Korçarët fituan minimalisht ndaj modestëve të St Julia të Andorras ,por me njohjen e kundërshtarit në fushën e lojës kanë bindjen se kualifikimi ...

VIDEO: Laçi barazon përballë Hapoel Ber Sheva, kualifikimi vendoset në Izrael!
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 19:28
Laçi nuk ia ka dal dot që të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen e parë të zhvilluar në stadiumin e saj kundër skuadrës së Hapoel Ber Sheva. Kurbinasit nuk shkuan me shumë se barazimi 1-1 në takimin e parë të luajtur ...

Kukësi shkatërrohet nga Debreceni në Ligën e Evropës
Kukësi ka pësuar humbje të thellë në udhëtim te Debreceni në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës, shkruan zeri.info Kukësi u mposht me rezultatin 3:0. Të gjitha golat klubi hungarez i gjeti në pjesën e dytë. ...
Zeri | 11-Jul-2019 20:52
Kukësi ka pësuar humbje të thellë në udhëtim te Debreceni në kuadër të kualifikimeve për Ligën e Evropës, shkruan zeri.info Kukësi u mposht me rezultatin 3:0. Të gjitha golat klubi hungarez i gjeti në pjesën e dytë. ...

L.E: Kukësi mposhtet nga Debrecen, tani të gjitha gjasat tek ndeshja e kthimit
Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të shënonte fitore në përballjen me Debrecenin. Kukësi është mposhtur me rezultatin 3:0 në udhëtimin e tyre në Hungari, shkruan . Rezultati në ...
Lajminet | 11-Jul-2019 20:52
Pas Shkupit, Teutës së Durrësit e Laçit, as skuadra e Kukësit nuk arriti të shënonte fitore në përballjen me Debrecenin. Kukësi është mposhtur me rezultatin 3:0 në udhëtimin e tyre në Hungari, shkruan . Rezultati në ...

Europa League/ Laçi barazon me Hapoel, Teuta mundet thellë
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 20:40
Nuk ka fitues në ndeshjen e parë mes ekipit të Laçit dhe izraelitëve të Hapoel Beer Sheva, e vlefshme për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan me rezultatin 1-1 në një ndeshje ku favoritët kryesorë ishin ...

Mesfushori i Kukësit lëshon një ‘predhë’ të vërtetë
Kukësi po mat forcat me skuadrën e njohur hungareze, Debrecenin. Megjithëse takimi i parë luhet në transfertë ekipi shqiptar po dominon lojën ndërsa në minutën e 25 verilindorët ishin të pafat. Rroca lëshon një predhë ...
Lajmi i Fundit | 11-Jul-2019 20:40
Kukësi po mat forcat me skuadrën e njohur hungareze, Debrecenin. Megjithëse takimi i parë luhet në transfertë ekipi shqiptar po dominon lojën ndërsa në minutën e 25 verilindorët ishin të pafat. Rroca lëshon një predhë ...

Laçi “flirton” me fitoren, Hapoel Beer Sheva “zgjohet” në fund Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të...
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...
Kosova Sot | 11-Jul-2019 19:59
Laçi barazoi 1-1 me Hapoel Beer Shevan në shtëpi në takimin e parë të raundit të parë kualifikues në Europa League, duke mbajtur të gjalla shpresat për një kualifikim të mundshëm. Madje kurbinasit kryesuan për 75 minuta ...

Laçit nuk i mjafton goli i ish-sulmuesit të Dritës, ndalet në barazim nga Hapoel Beer Sheva
Skuadra tjetër shqiptare që po merr pjesë në Ligën e Evropës është Laçi. Kurbinasit janë përballur në ndeshjen e parë të rrethit të parë me skuadrën izraelite Hapoel Beer Sheva ku kanë barazuar me rezultat 1-1. Vendasit ...
Telegrafi | 11-Jul-2019 19:36
Skuadra tjetër shqiptare që po merr pjesë në Ligën e Evropës është Laçi. Kurbinasit janë përballur në ndeshjen e parë të rrethit të parë me skuadrën izraelite Hapoel Beer Sheva ku kanë barazuar me rezultat 1-1. Vendasit ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved