ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 09:28

Lulzim Basha porosi kryebashkiakëve në largim të PD: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet

Lulzim Basha porosi kryebashkiakëve në largim të PD: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 20:18
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...

Basha: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist.
Top Channel | 11-Jul-2019 19:36
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist.

Basha takim me strukturat, zbardhen porositë
Kreu dekmokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e PD me qëllim për të organizuar axhendën e opozitës. Basha mblodhi në orën 16:00 Kolegjin e Kryetarëve dhe kryetarët e bashkive të djathta ku u ka ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 21:01
Kreu dekmokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e PD me qëllim për të organizuar axhendën e opozitës. Basha mblodhi në orën 16:00 Kolegjin e Kryetarëve dhe kryetarët e bashkive të djathta ku u ka ...

FOTOT/ Kryebashkiakët dhe kerët e PD në rrethe shkojnë në zyrën e Bashës, skeptikë për të ardhmen
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu. Pritet që Basha t’i japë përgjigje skepticizmit të tyre për të ardhmen në PD duke i garantuar ...
GazetaTema | 11-Jul-2019 17:25
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka mbledhur kryebashkiakët e djathtë dhe kerët e PD-së në ambientet e selisë blu. Pritet që Basha t’i japë përgjigje skepticizmit të tyre për të ardhmen në PD duke i garantuar ...

Basha në Vlorë: PD plan të qartë për daljen nga kriza
VLORË Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur nga Vlora për një plan të qartë të Partisë Demokratike për daljen nga kriza. Ai falënderoi qytetarët vlonjatë që nuk refuzuan 30 qershorin, sipas tij duke i dhënë një mesazh ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:13
VLORË Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur nga Vlora për një plan të qartë të Partisë Demokratike për daljen nga kriza. Ai falënderoi qytetarët vlonjatë që nuk refuzuan 30 qershorin, sipas tij duke i dhënë një mesazh ...

Selenicë/ Basha: Kryebashkiakët e PD-së nuk ikin nga zyrat
Lideri i opozitës Lulzim Basha e ka bere te qarte se kryetaret e bashkive te djathta nuk do te largohen nga zyrat deri ne organizimin e zgjedhjeve te cilat sipas opozitës duhet te jene te lira e te ndershme. Gjate një ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 18:11
Lideri i opozitës Lulzim Basha e ka bere te qarte se kryetaret e bashkive te djathta nuk do te largohen nga zyrat deri ne organizimin e zgjedhjeve te cilat sipas opozitës duhet te jene te lira e te ndershme. Gjate një ...

Lulzim Basha mbledh kryetarët e bashkive të djathta, ja për çfarë po bisedohet
Kryetari i Opozitës Lulzim Basha ka mbledhur në selinë Blu, kryetarët e bashkive të djathta ku në qendër të këtij takimi është vijueshmëria e aksionit opozitar. Burime nga PD-ja tregojnë se ky është një takim ...
Telegraf | 11-Jul-2019 17:23
Kryetari i Opozitës Lulzim Basha ka mbledhur në selinë Blu, kryetarët e bashkive të djathta ku në qendër të këtij takimi është vijueshmëria e aksionit opozitar. Burime nga PD-ja tregojnë se ky është një takim ...

Basha: Qeveria më antipopullore. Refuzimin ta kthejmë në maxhorancë
VLORË Lideri i opozitës zhvilloi në Vlorë nje takim me strukturat e partisë, i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, për të diskutuar për situatën politike pas 30 Qershorit dhe vazhdimin e ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 14:41
VLORË Lideri i opozitës zhvilloi në Vlorë nje takim me strukturat e partisë, i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, për të diskutuar për situatën politike pas 30 Qershorit dhe vazhdimin e ...

Basha në Vlorë: PD, plan të qartë për daljen nga kriza
Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur nga Vlora për një plan të qartë të Partisë Demokratike për daljen nga kriza. Ai falënderoi qytetarët vlonjatë që nuk refuzuan 30 qershorin, sipas tij duke i dhënë një mesazh regjimit ...
Telegraf | 11-Jul-2019 17:02
Kryedemokrati Lulzim Basha ka folur nga Vlora për një plan të qartë të Partisë Demokratike për daljen nga kriza. Ai falënderoi qytetarët vlonjatë që nuk refuzuan 30 qershorin, sipas tij duke i dhënë një mesazh regjimit ...

Basha: Kryetarët e djathtë nuk do ti lirojnë zyrat e bashkive
Lideri i opozitës Lulzim Basha vijoi turin e takimeve ne rrethe, duke u ndalur kete rradhe ne Selenice e ne Vlore. 30 qershori sipas Bashes tregoi se shqiptaret refuzuan masivisht Ramen. 85 perqind e shqiptarëve ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 15:48
Lideri i opozitës Lulzim Basha vijoi turin e takimeve ne rrethe, duke u ndalur kete rradhe ne Selenice e ne Vlore. 30 qershori sipas Bashes tregoi se shqiptaret refuzuan masivisht Ramen. 85 perqind e shqiptarëve ...

Mesazhi i Bashës: Refuzimin e 85% të shqiptarëve ta kthejmë në maxhorancë kombëtare për ndryshim
Lideri i opozitës, Lulzim Basha zhvilloi në Vlorë nje takim me strukturat e partisë, i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, për të diskutuar për situatën politike pas 30 Qershorit dhe vazhdimin e ...
Telegraf | 11-Jul-2019 14:57
Lideri i opozitës, Lulzim Basha zhvilloi në Vlorë nje takim me strukturat e partisë, i shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, për të diskutuar për situatën politike pas 30 Qershorit dhe vazhdimin e ...

Përfundon mbledhja e Bashës me kryebashkiakët e djathtë, merret vendim për aksionin opozitar
Ka përfunduar pak minuta më parë mbledhja mes kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe krerëve të bashkive të djathta. Mësohet se në fokus të tryezës së bisedimeve të mbledhjes në selinë blu ka qenë ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:43
Ka përfunduar pak minuta më parë mbledhja mes kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha dhe krerëve të bashkive të djathta. Mësohet se në fokus të tryezës së bisedimeve të mbledhjes në selinë blu ka qenë ...

Basha kryebashkiakëve demokratë: Mos dilni nga zyra
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...
Flaka | 11-Jul-2019 21:11
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...

Basha: Beteja të bëjmë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit
SELENICË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike. Duke e konsideruar të pavlefshëm, ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 13:37
SELENICË Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike. Duke e konsideruar të pavlefshëm, ...

Basha takim me strukturat, zbardhen porositë
Kreu dekmokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e PD me qëllim për të organizuar axhendën e opozitës. Basha mblodhi në orën 16:00 Kolegjin e Kryetarëve dhe kryetarët e bashkive të djathta ku u ka ...
Medial | 11-Jul-2019 21:10
Kreu dekmokrat, Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me strukturat e PD me qëllim për të organizuar axhendën e opozitës. Basha mblodhi në orën 16:00 Kolegjin e Kryetarëve dhe kryetarët e bashkive të djathta ku u ka ...

Basha: Beteja e PD, për të bërë realitet ndryshimin që i jep fund tranzicionit
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.
Top Channel | 11-Jul-2019 13:31
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, është takuar sot në Selenicë me strukturat partiake në këtë bashki, e cila drejtohet nga Përparim Shaneti i Partisë Demokratike.

Basha-kryebashkiakëve: Mos dilni nga zyrat deri sa të bëhen zgjedhjet
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...
Lexo | 11-Jul-2019 20:29
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...

?Basha porosit kryebashkiakët demokratë: Mos dilni nga zyra
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...
Indeks Online | 11-Jul-2019 20:11
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...

?Basha porosit kryebashkiakët demokratë: Mos dilni nga zyra
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist.
Kosova Press | 11-Jul-2019 20:09
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist.

Basha: Mos dilni nga zyra deri sa të bëhen zgjedhjet
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...
EkonomiaOnline | 11-Jul-2019 19:55
Për herë të parë publikisht, Lulzim Basha mbështeti vendimin e kryebashkiakëve të tij, për të mos i lënë zyrat të zgjedhurve socialist. Nga Selenica, e cila drejtohet nga demokrati Përparim Shameti, Lulzim Basha u zotua ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved