ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/07/2019 02:00

Foto/ Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës

Foto/ Me shpejtësi “skëterrë”, makina përmbyset në mes të rrugës
ELBASAN Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, por ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 16:13
ELBASAN Një aksident rrugor është riregjistruar në një nga rrugët kryesore të qytetit të Elbasanit gjatë mesditës së sotme. Një autoveturë që dyshohet se qarkullonte me shpejtësi është përmbysur në rrugë, por ...

Aksidenti me 7 të plagosur në Pogradec, arrestohet shoferi (Emri)
Policia Rrugore e Pogradecit ka arrestuar sot 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkarktoi pasditen e djeshme një aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar mjetin tip ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 11:53
Policia Rrugore e Pogradecit ka arrestuar sot 34-vjeçarin Spartak Cela, drejtuesin e mjetit që shkarktoi pasditen e djeshme një aksident në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit Vërdovë, duke drejtuar mjetin tip ...

Udhëtonte me shpejtësi, përmbyset makina në Elbasan
Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të shkollës profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit. Shkak I ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 16:43
Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të shkollës profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur I plagosur drejtuesi I mjetit. Shkak I ...

Foto/ Makina e ambasadës ruse që u aksidentua në Librazhd
Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raportoi për “BalkanWeb” se në aksident mbetën të plagosur çifti rus Nikhain ...
BalkanWeb | 11-Jul-2019 07:26
Një makinë e ambasadës ruse në Tiranë u përfshi mbrëmjen e kaluar në një aksident rrugor në aksin Elbasan-Librazhd. Gazetari Fatmir Popja raportoi për “BalkanWeb” se në aksident mbetën të plagosur çifti rus Nikhain ...

Elbasan/ Përmbyset makina, dy të plagosur
Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë është përmbysur në rrugë. Nga të dhënat e para, mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet ...
Telegraf | 11-Jul-2019 15:57
Një aksident rrugor ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit, ku një makinë është përmbysur në rrugë. Nga të dhënat e para, mësohet se kanë mbetur të plagosur dy persona, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet ...

Arrestohet shoferi i “Land Rover” që plagosi 7 vetë në Pogradec
Policia arrestoi në flagrancë një shtetas I cili konsiderohet fajtor për aksidentin e ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec të mërkurën në mbrëmje, pranë fshatit Vërdovë. Shtetasi Spartak Cela 34 vjec nga Pogradeci I ...
VizionPlus | 11-Jul-2019 14:52
Policia arrestoi në flagrancë një shtetas I cili konsiderohet fajtor për aksidentin e ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec të mërkurën në mbrëmje, pranë fshatit Vërdovë. Shtetasi Spartak Cela 34 vjec nga Pogradeci I ...

Aksidenti i rëndë me 7 të plagosur, arrestohet 34-vjeçari
Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë një ditë më parë, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit ...
Telegraf | 11-Jul-2019 12:21
Specialistët e Sektorit për Policinë Rrugore, kane arrestuar në flagrancë shtetasin S.Ç, 34 vjeç, banues në Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë një ditë më parë, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, pranë fshatit ...

Aksidenti në Pogradec/ Shkon në 9 numri i të plagosurve, 2 me urgjencë drejt Tiranës
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin nga ...
Telegraf | 11-Jul-2019 08:13
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin nga ...

Aksident në Elbasan, makina përmbyset në rrugë
Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të Shkollës Profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur i plagosur drejtuesi. Shkak i aksidentit ...
Lapsi | 11-Jul-2019 17:12
Një aksident rrugor është regjistruar në Elbasan këtë të enjte në afërsi të Shkollës Profesionale në lagjen 29 nëntori. Mësohet se një automjet është përmbysur nga ku ka mbetur i plagosur drejtuesi. Shkak i aksidentit ...

Pogradec/Shkon në 8 numri i të plagosurve,2 vëllezër drejt Tiranës
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me ...
BalkanWeb | 10-Jul-2019 21:54
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “BalkanWeb” se janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me ...

Aksidenti në Vërdovë të Pogradecit, shkon në 9 numri i të plagosurve
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë.
Top Channel | 10-Jul-2019 21:46
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë.

Me shpejtësi të lartë, makina kthehet përmbys, plagosen 2 persona
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur. Shkak i humbjes së ...
Gazeta Express | 11-Jul-2019 16:56
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur. Shkak i humbjes së ...

Aksidenti Korçë – Pogradec/ Detaje të reja, shkon në tetë numri i të plagosurve
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një mjet tip “Land Rover”. Dy prej të plagosurve, që ...
Telegraf | 10-Jul-2019 22:08
Detaje të reja janë zbardhur nga aksidenti rrugor i ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Korçë-Pogradec. Janë plagosur tetë persona, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me një mjet tip “Land Rover”. Dy prej të plagosurve, që ...

Aksidenti i makinës së ambasadës Ruse, dalin emrat
Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd, ku është përfshirë makina e ambasadës ruse. Aksidenti ka ndodhur tek kthesa e Murrashit, ku edhe mjeti tip “Benz” i diplomatëve rus ka humbur kontrollin. Mësohet se i plagosur në ...
Standard | 11-Jul-2019 16:32
Një aksident ka ndodhur sot në Librazhd, ku është përfshirë makina e ambasadës ruse. Aksidenti ka ndodhur tek kthesa e Murrashit, ku edhe mjeti tip “Benz” i diplomatëve rus ka humbur kontrollin. Mësohet se i plagosur në ...

Aksidenti tragjik në Pogradec/ Shkon në 8 numri i të plagosurve, 2 vëllezërit drejt Tiranës
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin nga ...
Standard | 11-Jul-2019 16:32
Ka shkuar në 9 numri i personave të plagosur në aksidentin e ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë. Mësohet se të 9 të plagosurit ishin në mjetin tip Land Rover. Ata udhëtonin nga ...

Përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë shumë e fortë ...
Standard | 11-Jul-2019 16:32
Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Elbasanit. Bëhet me dije se dy mjete kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me njëri-tjetrin. Edhe pse, sipas informacioneve përplasja nuk ka qënë shumë e fortë ...

Tjetër aksident nga moti i keq, plagoset zyrtari i Ambasadës Ruse
Një akdisent automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Librazhdit për shkak të lagështirës në rrugë. Sipas informacioneve nga terreni makina e Ambasadës ruse ka humbur kontrollin e për pasojë është ...
Standard | 11-Jul-2019 16:32
Një akdisent automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Librazhdit për shkak të lagështirës në rrugë. Sipas informacioneve nga terreni makina e Ambasadës ruse ka humbur kontrollin e për pasojë është ...

Elbasan/ Përmbyset makina përpara shkollës, dy të plagosur
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur. Shkak i humbjes së ...
Gazeta Dita | 11-Jul-2019 16:00
Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur përpara shkollës profesionale, ku drejtuesi i mjetit ka humbur kontrollin dhe makinë është përmbysur. Shkak i humbjes së ...

Aksident në Vërdovë të Pogradecit, 5 të plagosur
Një aksident ka ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë, ku si pasojë janë plagosur pesë persona.
Top Channel | 10-Jul-2019 21:05
Një aksident ka ndodhur në afërsi të rrugës së ish minierës së qymyrit të fshatit Vërdovë, ku si pasojë janë plagosur pesë persona.

“Të gjithë në fuoristradë”, detaje nga aksidenti në Pogradec
Nëntë persona të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë është bilanci i aksidentit të rëndë që ndodhi në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Mësohet se të rinjtë i përkasin moshave 30-35 vjeç udhëtonin të gjithë në ...
ABCNews | 10-Jul-2019 22:31
Nëntë persona të plagosur, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë është bilanci i aksidentit të rëndë që ndodhi në fshatin Vërdovë të Pogradecit. Mësohet se të rinjtë i përkasin moshave 30-35 vjeç udhëtonin të gjithë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved