ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/12/2019 00:18

Hungaria nuk pranon të ekstradojë Gruevskin në Maqedoninë e Veriut

Hungaria nuk pranon të ekstradojë Gruevskin në Maqedoninë e Veriut
Nikolla Gruevski nuk do të ekstradohet në Maqedoninë e Veriut. Ky është vendimi që ka marrë gjykata hungareze në Budapest, duke refuzuar kërkesën e Shkupit zyrtar për të ekstraduar ish-Kryeministrin maqedonas dhe ...
Lapsi | 27-Jun-2019 13:49
Nikolla Gruevski nuk do të ekstradohet në Maqedoninë e Veriut. Ky është vendimi që ka marrë gjykata hungareze në Budapest, duke refuzuar kërkesën e Shkupit zyrtar për të ekstraduar ish-Kryeministrin maqedonas dhe ...

Gruevski: Gjykata nuk pranoi kërkesën për ekstradim (Foto)
Ish-kryeministri Nikolla Gruevski nëpërmes rrjetit social Facebook shkruan se gjykata në Hungari ka vendosur që të mos e pranoj kërkesën për ekstradimin e tij në Maqedoni. “Sot, është zbatuar procedura standarde e ...
Telegrafi | 27-Jun-2019 13:35
Ish-kryeministri Nikolla Gruevski nëpërmes rrjetit social Facebook shkruan se gjykata në Hungari ka vendosur që të mos e pranoj kërkesën për ekstradimin e tij në Maqedoni. “Sot, është zbatuar procedura standarde e ...

Hungari/ Gjykata vendos, Nikolla Gruevski i shpëton ekstradimit
HUNGARI Gjykata e Budapestit në Hungari ka vendosur të mos ekstradojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevskin. vijon…. Gruevksi me pranga në gjykatë, vendoset sot nëse do ekstradohet
BalkanWeb | 27-Jun-2019 12:06
HUNGARI Gjykata e Budapestit në Hungari ka vendosur të mos ekstradojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevskin. vijon…. Gruevksi me pranga në gjykatë, vendoset sot nëse do ekstradohet

Hungaria nuk e jep Gruevskin, vendos për mosekstradim në Maqedoni (video)
Mediat hungareze njoftojnë se Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e bërë nga Maqedonia Veriore për të ekstraduar ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Gruevski, i cili aktualisht po jeton me statusin e azilantit në ...
Tesheshi | 27-Jun-2019 14:21
Mediat hungareze njoftojnë se Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e bërë nga Maqedonia Veriore për të ekstraduar ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Gruevski, i cili aktualisht po jeton me statusin e azilantit në ...

GRUEVSKI: Qeveria kriminele ka kërkuar ekstradimin tim (FOTO)
Menjëherë pas aktvndimit të gjykatës në Hungari, pas shqyrtimit të kërkesës së MPJ-së së Maqedonisë për ekstradim të ish-kryeministrit azilant, Nikolla Gruevski, ai ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social ...
Medial | 27-Jun-2019 13:52
Menjëherë pas aktvndimit të gjykatës në Hungari, pas shqyrtimit të kërkesës së MPJ-së së Maqedonisë për ekstradim të ish-kryeministrit azilant, Nikolla Gruevski, ai ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social ...

Gruevski nuk do të ekstradohet në Maqedoninë e Veriut
Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski, i cili u arratis në Hungari dhe fitoi azil politik sot është arrestuar në Budapest, për t’u paraqitur përpara Gjykatës në Budapest. Pas arrestimit të Gruevskit ...
Gazeta Observer | 27-Jun-2019 13:49
Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski, i cili u arratis në Hungari dhe fitoi azil politik sot është arrestuar në Budapest, për t’u paraqitur përpara Gjykatës në Budapest. Pas arrestimit të Gruevskit ...

Gruevski: Qeveria kriminele ka kërkuar ekstradimin tim
Menjëherë pas aktvndimit të gjykatës në Hungari, pas shqyrtimit të kërkesës së MPJ-së së Maqedonisë për ekstradim të ish-kryeministrit azilant, Nikolla Gruevski, ai ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 13:42
Menjëherë pas aktvndimit të gjykatës në Hungari, pas shqyrtimit të kërkesës së MPJ-së së Maqedonisë për ekstradim të ish-kryeministrit azilant, Nikolla Gruevski, ai ka reaguar nëpërmjet një statusi në rrjetin social ...

Nuk do ta besoni sa kushtojnë syzet e Gruevskit që u paraqit sot në gjykatën e Budapestit
Ish-Kryeministri azilant, Nikolla Gruevski i cili sot doli para drejtësisë së Hungarisë për të shqyrtuar kërkesën e MPJ-së së Maqedonisë së Veriut për ekstradimin e tij. Ai u paraqit me sye të tipit “Maybach”, të cilat ...
TetovaSot | 27-Jun-2019 13:36
Ish-Kryeministri azilant, Nikolla Gruevski i cili sot doli para drejtësisë së Hungarisë për të shqyrtuar kërkesën e MPJ-së së Maqedonisë së Veriut për ekstradimin e tij. Ai u paraqit me sye të tipit “Maybach”, të cilat ...

Gjykata hungareze refuzon ekstradimin e Gruevskit
Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gjykata tha të enjten se kërkesa për ekstradim nuk mund të aprovohet pasi që sipas ligjit, ...
Indeks Online | 27-Jun-2019 13:36
Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gjykata tha të enjten se kërkesa për ekstradim nuk mund të aprovohet pasi që sipas ligjit, ...

Arrestohet Nikolla Gruevski, pritet vendimi i gjykatës për ekstradimin
Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski është arrestuar sot në Hungari, shtet në të cilin ka fituar azil politik, për t’u paraqitur përpara Gjykatës në Budapest. Mediat hungareze kanë publikuar pamjet ...
Top Channel | 27-Jun-2019 11:48
Ish-kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski është arrestuar sot në Hungari, shtet në të cilin ka fituar azil politik, për t’u paraqitur përpara Gjykatës në Budapest. Mediat hungareze kanë publikuar pamjet ...

Gruevski me syze “Maybach”, i mungon vetëm vetura që nuk e gëzoi
Gruevski nuk i ka hequr syzet të tipit “Maybach” as në gjykatë, dhe me të njëjtat përsëri i shpëtoi drejtësisë. Me kapelë bejsbolli, syze majbah të diellit me duar të kryqëzuara, përmbi me pallto duke mbuluar prangat, ...
Alsat-M | 27-Jun-2019 13:28
Gruevski nuk i ka hequr syzet të tipit “Maybach” as në gjykatë, dhe me të njëjtat përsëri i shpëtoi drejtësisë. Me kapelë bejsbolli, syze majbah të diellit me duar të kryqëzuara, përmbi me pallto duke mbuluar prangat, ...

Gjykata hungareze refuzon ekstradimin e Gruevskit
Një gjykatë në Budapest ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gruevski iku nga Maqedonia Veriore nëntorin e vitit të kaluar për t’i ikur dënimin me burg ...
Arbresh | 27-Jun-2019 13:28
Një gjykatë në Budapest ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gruevski iku nga Maqedonia Veriore nëntorin e vitit të kaluar për t’i ikur dënimin me burg ...

Gjykata hungareze refuzon ekstradimin e Gruevskit
Gjykata tha të enjten se kërkesa për ekstradim nuk mund të aprovohet pasi që sipas ligjit, njerëzit që marrin azilin nuk mund të ekstradohen në vendin nga ku kanë ikur, raporton AP. Ish kryeministri, Gruevski iku nga ...
Lajminet | 27-Jun-2019 13:26
Gjykata tha të enjten se kërkesa për ekstradim nuk mund të aprovohet pasi që sipas ligjit, njerëzit që marrin azilin nuk mund të ekstradohen në vendin nga ku kanë ikur, raporton AP. Ish kryeministri, Gruevski iku nga ...

Reagon Gruevski: Hungaria refuzoi kërkesën e qeverisë kriminele për ekstradimin tim
Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka reaguar pas vendimit të gjykatës së Hungarisë që të mos lejoj ekstradimin e tij në Maqedoni, një kërkesë e bërë nga Qeveria e Maqedonisë. “Sot është zbatuar procedurë ...
Shenja | 27-Jun-2019 13:26
Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski ka reaguar pas vendimit të gjykatës së Hungarisë që të mos lejoj ekstradimin e tij në Maqedoni, një kërkesë e bërë nga Qeveria e Maqedonisë. “Sot është zbatuar procedurë ...

Gjykata hungareze refuzon ekstradimin e Gruevskit
Një gjykatë në Budapest ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gruevski iku nga Maqedonia Veriore nëntorin e vitit të kaluar për t’i ikur dënimin me burg ...
EkonomiaOnline | 27-Jun-2019 13:25
Një gjykatë në Budapest ka refuzuar kërkesën e Maqedonisë Veriore për ekstradimin e ish-kryeministrit të saj, Nikola Gruevski. Gruevski iku nga Maqedonia Veriore nëntorin e vitit të kaluar për t’i ikur dënimin me burg ...

Hungaria refuzon të ekstradojë Gruevskin në Maqedoninë e Veriut
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një gjykatë në Hungari të enjten refuzoi të ekstradojë ish-kryeministrin e kërkuar të Maqedonisë së Veriut, Nikola Gruevski, ...
Reporter | 27-Jun-2019 13:00
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Një gjykatë në Hungari të enjten refuzoi të ekstradojë ish-kryeministrin e kërkuar të Maqedonisë së Veriut, Nikola Gruevski, ...

Nikolla Gruevski i shpëton ekstradimit në Maqedoninë e Veriut
Budapest, 27 qershor 2019 – Gjykata e Budapestit ka vendosur të mos ekstradohet në Maqedoninë e Veriut ish-kryeministri i këtij vendi Nikolla Gruevski. Të enjten në mëngjes, Gruevski u pa në gjykatë me pranga në duar, ...
Illyriapress | 27-Jun-2019 13:00
Budapest, 27 qershor 2019 – Gjykata e Budapestit ka vendosur të mos ekstradohet në Maqedoninë e Veriut ish-kryeministri i këtij vendi Nikolla Gruevski. Të enjten në mëngjes, Gruevski u pa në gjykatë me pranga në duar, ...

Hungaria nuk e jep Nikolla Gruevskin
Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e Ministrisë së Drejtësisë për ekstradimin e azilantit ,Nikolla Gruevski. Ai akuzohet për organizimin e sulmit të përgjakshëm të 27 prillit. Sipas medieve hungareze, të cilët ...
Klan Kosova | 27-Jun-2019 12:51
Gjykata e Budapestit ka refuzuar kërkesën e Ministrisë së Drejtësisë për ekstradimin e azilantit ,Nikolla Gruevski. Ai akuzohet për organizimin e sulmit të përgjakshëm të 27 prillit. Sipas medieve hungareze, të cilët ...

Gjykata e Budapestit: Gruevski nuk do të ekstradohet në vendin e tij
Gjykata e Budapestit në Hungari ka vendosur të mos ekstradojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevskin. Ish-Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski u pa me pranga në duar para gjykatës mëngjesin e kësaj të ...
RTSH | 27-Jun-2019 12:40
Gjykata e Budapestit në Hungari ka vendosur të mos ekstradojë ish-kryeministrin Nikolla Gruevskin. Ish-Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Nikolla Gruevski u pa me pranga në duar para gjykatës mëngjesin e kësaj të ...

Gruevski arrestohet në Hungari, ekstradimi i tij në Maqedoni në dorën e gjykatës
Budapest, 27 qershor 2019 – Ish kryeministri i Maqedonisë së Verkiut, Nikolla Gruevski, i cili gjendet në arrati, sot ishte në një proces gjyqësor në Budapest, ku pritet të vendoset për ekstradimin e tij. Mediat ...
Illyriapress | 27-Jun-2019 12:31
Budapest, 27 qershor 2019 – Ish kryeministri i Maqedonisë së Verkiut, Nikolla Gruevski, i cili gjendet në arrati, sot ishte në një proces gjyqësor në Budapest, ku pritet të vendoset për ekstradimin e tij. Mediat ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved