ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 02:17

Zgjedhjet / Ambasada Italiane: Evitoni qendrat e votimit më 30 qershor

Zgjedhjet / Ambasada Italiane: Evitoni qendrat e votimit më 30 qershor
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara vendore, të planifikuara për më 30 qershor, lajmërojmë se mund të regjistrohen ...
Telegraf | 27-Jun-2019 12:48
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara vendore, të planifikuara për më 30 qershor, lajmërojmë se mund të regjistrohen ...

Zgjedhjet/ Amb. Italiane: Evitoni qendrat e votimit më 30 qershor
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, që pritet të mbahen ditën e dielë. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara vendore, të planifikuara për më 30 qershor, ...
BalkanWeb | 27-Jun-2019 12:06
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në facebook lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, që pritet të mbahen ditën e dielë. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara vendore, të planifikuara për më 30 qershor, ...

Votimet e 30 qershorit, Ambasada e SHBA mesazh amerikanëve: Jini vigjilentë
Ambasada e SHBA-së në Tiranë u ka dërguar një mesazh shtetasve të saj në Shqipëri, ku u kërkon që të tregohen të kujdesshëm dhe vigjilentë më 30 qershor, kur do të votohet për kryetarët e bashkive. Në mesazh thuhet se ...
Top Channel | 27-Jun-2019 12:05
Ambasada e SHBA-së në Tiranë u ka dërguar një mesazh shtetasve të saj në Shqipëri, ku u kërkon që të tregohen të kujdesshëm dhe vigjilentë më 30 qershor, kur do të votohet për kryetarët e bashkive. Në mesazh thuhet se ...

Ambasada thirrje shtetasve italianë: Tregoni kujdes maksimal gjatë lëvizjeve më 30 qershor
Ambasada e Italisë në Tiranë i ka bërë thirrje shtetasve të saj që jetojnë në vendin tonë që të shmangin “pikat e nxehta”. “Me rastin e zgjedhjeve vendore të kundërshtuara, të programuara për t’u mbajtur më 30 qershor, ...
RTSH | 27-Jun-2019 14:11
Ambasada e Italisë në Tiranë i ka bërë thirrje shtetasve të saj që jetojnë në vendin tonë që të shmangin “pikat e nxehta”. “Me rastin e zgjedhjeve vendore të kundërshtuara, të programuara për t’u mbajtur më 30 qershor, ...

Ambasada e SHBA-së: Zgjedhjet më 30 qershor në të gjitha bashkitë e Shqipërisë
Ambasada Amerikane në Tiranë ka njoftuar të gjithë qytetarët se “Shqipëria do të mbajë zgjedhje në 30 qershor”. Në njoftimin për qytetarët, ambasada amerikane thekson se votimi është planifikuar nga ora ora 07:00 deri ...
Zeri | 27-Jun-2019 14:10
Ambasada Amerikane në Tiranë ka njoftuar të gjithë qytetarët se “Shqipëria do të mbajë zgjedhje në 30 qershor”. Në njoftimin për qytetarët, ambasada amerikane thekson se votimi është planifikuar nga ora ora 07:00 deri ...

Ambasada e SHBA-së: Zgjedhjet në 30 qershor në të gjitha bashkitë e Shqipërisë
Ambasada Amerikane në Tiranë njofton të gjithë qytetarët e saj në vendin tonë se “Shqipëria do të mbajë zgjedhje në 30 qershor”. Në njoftimin për qytetarët e saj, ambasada amerikane thekson se votimi është planifikuar ...
Gazeta Observer | 27-Jun-2019 13:49
Ambasada Amerikane në Tiranë njofton të gjithë qytetarët e saj në vendin tonë se “Shqipëria do të mbajë zgjedhje në 30 qershor”. Në njoftimin për qytetarët e saj, ambasada amerikane thekson se votimi është planifikuar ...

Ambasada italiane thirrje për zgjedhjet: Evitoni qendrat e votimit
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, duke kërkuar evitimin e zonave ku mund të paraqiten momente tensioni. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara ...
Lapsi | 27-Jun-2019 12:31
Ambasada italiane ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, duke kërkuar evitimin e zonave ku mund të paraqiten momente tensioni. “Me rastin e zgjedhjeve të kontestuara ...

Zgjedhjet e 30 qershorit, Ambasada italiane njofton qytetarët e saj
TIRANË, 27 Qershor /MEDIAL/ – Lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, Ambasada e Italisë në Shqipëri ka publikuar një njoftim zyrtar për shtetas e saj në vendin tonë. Ambasada njofton se “me rastin e zgjedhjeve të ...
Medial | 27-Jun-2019 13:26
TIRANË, 27 Qershor /MEDIAL/ – Lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit, Ambasada e Italisë në Shqipëri ka publikuar një njoftim zyrtar për shtetas e saj në vendin tonë. Ambasada njofton se “me rastin e zgjedhjeve të ...

Votimet e 30 qershorit, Ambasada e SHBA – mesazh amerikanëve: Jini vigjilentë
Ambasada e SHBA-së në Tiranë u ka dërguar një mesazh shtetasve të saj në Shqipëri, ku u kërkon që të tregohen të kujdesshëm dhe vigjilentë më 30 qershor, kur do të votohet për kryetarët e bashkive. Në mesazh thuhet se ...
Klan Kosova | 27-Jun-2019 12:44
Ambasada e SHBA-së në Tiranë u ka dërguar një mesazh shtetasve të saj në Shqipëri, ku u kërkon që të tregohen të kujdesshëm dhe vigjilentë më 30 qershor, kur do të votohet për kryetarët e bashkive. Në mesazh thuhet se ...

Reagimi i Ambasadës Italiane: Rrini larg qendrave të votimit, pritet situatë e tensionuar
Menjëherë pas Ambasadës Amerikane ka reaguar edhe ajo Italiane. Ambasada e vendit fqinj paralajmëron se në datën 30 qershor do të ketë momente tensioni pranë qendrave të votimit. Ajo i paralajmëron shtetasit e sa t’u ...
Politiko | 27-Jun-2019 12:43
Menjëherë pas Ambasadës Amerikane ka reaguar edhe ajo Italiane. Ambasada e vendit fqinj paralajmëron se në datën 30 qershor do të ketë momente tensioni pranë qendrave të votimit. Ajo i paralajmëron shtetasit e sa t’u ...

Amerikanët, tjetër “vulosje” 30 qershorit: të shqetësuar për incidentet, të mos ketë
Një tjetër mesazh nga Uashingtoni ka përforcuar qëndrimin amerikan për njohje të 30 qershorit si datë zjedhjesh. Nga Ambasada Amerikane ka dalë paralajmërimi i radhës me anë të të cilit kërkohet që procesi zgjedhor të ...
Tesheshi | 27-Jun-2019 12:23
Një tjetër mesazh nga Uashingtoni ka përforcuar qëndrimin amerikan për njohje të 30 qershorit si datë zjedhjesh. Nga Ambasada Amerikane ka dalë paralajmërimi i radhës me anë të të cilit kërkohet që procesi zgjedhor të ...

Mesazhi i Ambasadës amerikane: Kujdes më 30 qershor
Tiranë, 27 qershor 2019 – Ambasada amerikane në Tiranë shpreh shqetësimin lidhur me zgjedhjet vendore të 30 qershorit në Shqipëri, pas incidenteve që kanë ndodhur në disa Komisione Zonale për Administrin e Zgjedhjeve, ...
Illyriapress | 27-Jun-2019 12:15
Tiranë, 27 qershor 2019 – Ambasada amerikane në Tiranë shpreh shqetësimin lidhur me zgjedhjet vendore të 30 qershorit në Shqipëri, pas incidenteve që kanë ndodhur në disa Komisione Zonale për Administrin e Zgjedhjeve, ...

Ambasada e SHBA: Kujdes në zgjedhje, mund të ketë incidente të dhunshme
Ambasada amerikane në Tiranë ka aktivizuar një alarm demonstrate për qytetarët e saj duke paralajmeruar se mund të ketë tensione gjatë ditës së dielë ne 30 qershor, kur do të mbahen zgjedhjet lokale në të gjithë vendin. ...
VizionPlus | 27-Jun-2019 11:49
Ambasada amerikane në Tiranë ka aktivizuar një alarm demonstrate për qytetarët e saj duke paralajmeruar se mund të ketë tensione gjatë ditës së dielë ne 30 qershor, kur do të mbahen zgjedhjet lokale në të gjithë vendin. ...

Ambasada e SHBA paralajmëron qytetarët: Kujdes gjatë zgjedhjeve
Në një deklaratë publike, Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit 2019. Në këtë deklaratë drejtuar qytetarëve amerikanë duke u bërë thirrje për të qenë vigjilentë, ndërsa thuhet se ...
Lajmi i Fundit | 27-Jun-2019 12:15
Në një deklaratë publike, Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar lidhur me zgjedhjet e 30 qershorit 2019. Në këtë deklaratë drejtuar qytetarëve amerikanë duke u bërë thirrje për të qenë vigjilentë, ndërsa thuhet se ...

Zgjedhjet e 30 qershorit. Mesazh i Ambasadës Amerikane për qytetarët e saj
Permes nje njoftimi drejtuar qytetareve amerikane, ambasada i njofton ata per procesin zgjedhor te se dieles. “Shqiperia do te mbaje zgjedhje ne çdo komune me 30 qershor 2019. Zgjedhjet komunale ne Shqiperi jane ...
ikub.al | 27-Jun-2019 11:31
Permes nje njoftimi drejtuar qytetareve amerikane, ambasada i njofton ata per procesin zgjedhor te se dieles. “Shqiperia do te mbaje zgjedhje ne çdo komune me 30 qershor 2019. Zgjedhjet komunale ne Shqiperi jane ...

Ambasada këshillon shtetasit amerikane në Tiranë: Shmangni çdo zonë ku ka shenja të dhunës
Ambasada amerikane në Tiranë, ka paralajmëruar qytetarët amerikanë në Shqipëri të kenë kujdes ditën e mbajtjes se zgjedhjeve lokale në vend. Në mesazhin e posaçëm, ambasada e SHBA kërkon kujdes nga shtetasit amerikanë ...
RTSH | 27-Jun-2019 11:56
Ambasada amerikane në Tiranë, ka paralajmëruar qytetarët amerikanë në Shqipëri të kenë kujdes ditën e mbajtjes se zgjedhjeve lokale në vend. Në mesazhin e posaçëm, ambasada e SHBA kërkon kujdes nga shtetasit amerikanë ...

Ambasada amerikane në Tiranë parasheh mundësi për trazira ditën e zgjedhjeve
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka paralajmëruar shtetasit e saj në vendin tonë që të bëjnë kujdes në 30 qershor, ditën e zgjedhjeve vendore. Në publikimin e bërë në seksionin e “Këshillave për udhëtimet” në ...
Zeri | 27-Jun-2019 11:55
Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë ka paralajmëruar shtetasit e saj në vendin tonë që të bëjnë kujdes në 30 qershor, ditën e zgjedhjeve vendore. Në publikimin e bërë në seksionin e “Këshillave për udhëtimet” në ...

Ambasada amerikane paralajmëron shtetasit e saj: Kujdes, 30 qershorin!
Njoftimi i ambasadës amerikane: Në, rreth qendrave të votimit dhe të numërimit, zyrave të administratës zgjedhore në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria do të mbajë zgjedhje në çdo bashki më 30 qershor 2019. Zgjedhjet ...
Gazeta55 | 27-Jun-2019 11:55
Njoftimi i ambasadës amerikane: Në, rreth qendrave të votimit dhe të numërimit, zyrave të administratës zgjedhore në të gjithë Shqipërinë. Shqipëria do të mbajë zgjedhje në çdo bashki më 30 qershor 2019. Zgjedhjet ...

Ambasada amerikane në Tiranë parasheh mundësi për trazira ditën e zgjedhjeve
Në publikimin e bërë në seksionin e “Këshillave për udhëtimet” në faqen zyrtare të Ambasadës, thuhet se për shkak të incidenteve të ndodhura ditët e fundit, edhe në ditën e zgjedhjeve ka mundësi që ato të përsëriten. ...
Lajminet | 27-Jun-2019 11:48
Në publikimin e bërë në seksionin e “Këshillave për udhëtimet” në faqen zyrtare të Ambasadës, thuhet se për shkak të incidenteve të ndodhura ditët e fundit, edhe në ditën e zgjedhjeve ka mundësi që ato të përsëriten. ...

Dhunë më 30 qershor? Ambasada e SHBA-ve udhëzon shtetasit amerikanë në Shqipëri
Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar përmes një deklarate publike lidhur me zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Përfaqësia diplomatike e SHBA-ve iu drejtohet shtetasve amerikanë në Shqipëri me thirrjen për të qenë ...
Lapsi | 27-Jun-2019 11:36
Ambasada Amerikane në Tiranë ka reaguar përmes një deklarate publike lidhur me zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Përfaqësia diplomatike e SHBA-ve iu drejtohet shtetasve amerikanë në Shqipëri me thirrjen për të qenë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved