ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/07/2019 21:04

Çanak: Nëse nuk e pranojmë Kosovën do të shkoj Bujanoci, Presheva dhe Medvegja

Çanak: Nëse nuk e pranojmë Kosovën do të shkoj Bujanoci, Presheva dhe Medvegja
Lideri i Lidhjes Social Demokrate të Vojvodinës, Nenad Çanak konsideron se zgjidhja për Kosovën është njohja e Kosovës, duke ofruar garanci ndërkombëtare për mbrojtjen e interesave kulturore dhe ekonomike të Serbisë, të ...
Ina-Online | 25-Jun-2019 10:21
Lideri i Lidhjes Social Demokrate të Vojvodinës, Nenad Çanak konsideron se zgjidhja për Kosovën është njohja e Kosovës, duke ofruar garanci ndërkombëtare për mbrojtjen e interesave kulturore dhe ekonomike të Serbisë, të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved