ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 12/11/2019 09:54

Vjedhja dhe vrasja e përditshme e Kosovës

Vjedhja dhe vrasja e përditshme e Kosovës
Nuk ka dëshmi se si janë shpenzuar 815 mijë euro për «Pastrimin e Kosovës». Prishtina humb 360 mijë euro çdo muaj nga bizneset që shfrytëzojnë pronën e saj pa asnjë kompensim. Në Prizren qeveria e mëparshme e PDK-së ka ...
GazetaTema | 25-Jun-2019 13:44
Nuk ka dëshmi se si janë shpenzuar 815 mijë euro për «Pastrimin e Kosovës». Prishtina humb 360 mijë euro çdo muaj nga bizneset që shfrytëzojnë pronën e saj pa asnjë kompensim. Në Prizren qeveria e mëparshme e PDK-së ka ...

U harxhuan 76 mijë euro për arkivin elektronik në Prizren, ai nuk u krijua kurrë
Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka kritikuar ish-qeverisjen në këtë komunë duke numëruar disa projekte, sipas të cilit, nuk janë realizuar edhe pse janë ndarë paratë. Këtu ka përmendur arkivin elektronik që ...
Gazeta Express | 24-Jun-2019 23:43
Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka kritikuar ish-qeverisjen në këtë komunë duke numëruar disa projekte, sipas të cilit, nuk janë realizuar edhe pse janë ndarë paratë. Këtu ka përmendur arkivin elektronik që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved